Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 4444tulipan

4444tulipan Forumowy żółtodziób

Nie mam tajemniczego ładunku - wysłałam tylko jeden raz. Pojawił się komunikat przy otwieraniu farmy, że dotarł, a nie ma, odświeżyłam stronę, dalej nie ma. Najgorsze, że do pomocy nie moge napisać, bo zapomniałam hała do tej poczty co zakładałam farmę.. Beeeeeeeeeeeeeeeee
    O ja ciemna masa, zły kupiłam - jest na Bahamie :(

2. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

4444tulipan sprawdź inwentarz z zagrodami na farmie i wyspie (Plantacja, Kryształowe wodospady).

3. Edixdxd

Edixdxd Mieszkaniec forum

Dynamiczny wątek G&T jest już może?

4. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Nie ma.

5. ANASALKA

ANASALKA Nadzorca forum

Mi takie zagrody wypadły z tajemniczych ładunków

6. apulisia72

apulisia72 Okazjonalny autor

No i szkoda że ten "dzień" na farmie nie trwa nawet dzień.....-.-

7. jakleci.bozena21

jakleci.bozena21 Zaawansowany

na obnizki dzien trwa 6h a na wyprzedarze po kilka dni znow dla niepracujacych

8. Seventowski

Seventowski Młodszy ekspert

Eeee, Bigpoint, chyba sobie żarty z gracz robicie? Dajecie "Wesoły dzień obniżek" na 6 godzin, ani się tym najeść ani nalizać, to jeszcze bez Baby Boom, by na drugi dzień informować o BB... Przecież każdy wie, że dzień obniżek bez BB jest bez sensu! Jestem rozgoryczony

apulisia72 i Owieczka311 lubią to.
  9. gosisid

gosisid Zaawansowany

Hej , jest już wątek dynamiczny?

10. Miśkowo

Miśkowo Chodząca legenda forum

apulisia72 i gosisid lubią to.
  11. gosisid

gosisid Zaawansowany

12. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

czarna82 Twój post usunęłam, z ogłoszeniami to nie tutaj.

miwi45 dziękuję za pomoc, Twój post w związku z powyższym również usunęłam.

13. MOD_Zła

MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

czarna82 - Twój post z ogłoszeniem dotyczącym G&T usunęłam. Widzę, że trafiłaś też w odpowiednie miejsce. Poza Słupem Ogłoszeń możesz też napisać post tutaj: Wątek Dynamiczny G&T

krasnoludek10 lubi to.
  14. CHUDYJUREK

CHUDYJUREK Baron forum

15. kaska860

kaska860 Półbóstwo forum

Naładowałam oazę do pełna różną zwierzyną, bo grzech nie skorzystać z hodowli za 1SP. Mam tylko nadzieję, że podczas najbliższego hodowlanego eventu nie będzie niespodzianek typu zwierzaki tylko z wyspy...
    ...a hodowlany pewnie dopiero w lipcu ? To sobie troszkę "posiedzą" :p

16. michal01096

michal01096 Ekspert forum

Z tajemniczych ładunków dużo różowych zagród mi wyskoczyło :inlove: 11 na baharamie (na 200 tajemniczych ładunków) i 19 na farmie (prawie 400 ładunków).

Cały miesiąc szykowania sie na owocowy targ ponad 50 000 owoców drzewa Jouzego i 20 000 soku kolonowego. Oj będzie sie działo :D

17. Seventowski

Seventowski Młodszy ekspert

900 SP, ukończone kolorowe owce (ze zwykłych wpadła cukierkowa, ostatnia do krzyżowania do złotych), zdobyty indyk malarz z pieczonych indyczków, świnia latająca, świnka skarbonka i kilka mniejszych rangą innych zwierzaków. To były bardzo owocne mini eventy :)

WesołyJaś lubi to.
  18. Edixdxd

Edixdxd Mieszkaniec forum

Będzie ta pełnia czy nie?

hlnrys lubi to.
  19. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Skoro nie ma oficjalnego ogłoszenia to znaczy, że dziś na pewno jej nie będzie.
    Kalendarz to tylko wstępna zapowiedź wydarzeń na kolejny miesiąc i to co w nim zasygnalizowano niekoniecznie musi się zdarzyć we wskazanym w nim terminie.

Edixdxd lubi to.
  20. strach79

strach79 Czeladnik forum

Mam takie pytanie. Kiedy będzie pełnia? Mamy piątek, a tu cisza...