Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja kupiłam trzy zagrody tajemnicze i aż uwierzyć nie mogę mam nową zagrodę a z pociągu same pomarańczowe
     
  2. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Zachęciliście mnie i też podgonię trochę florenami :p Jak na razie mam 14 tajemniczych ładunków
     
  3. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Podpisuję się obiema rękami pod tym stwierdzeniem.
    Za 630 FL jedna nowa zagroda (ta gwarantowana) a oprócz tego sporo żółtego badziewia i pomarańczowego (w zasadzie same starocie).
    Nie podoba mi się.
     
  4. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    ja wystawiłam po 20 zagród,1 hipcio czerwony,1 papuga czerwona ,reszta same pomarańcze,nawet nie chce mi się wysyłać
     
    mysza199710, AngelGina oraz miwi45 lubią to.
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    no właśnie, gratuluję . Ja kupiłam za 630 FL i ani jednej
    i jak tu być zadowolonym ?
     
  6. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Mnie papużki się wykluły z drugiej kupionej zagrody, chyba pierwszy raz odkąd gram taka niespodzianka :) Kupiłam jeszcze kilka, licząc na pomarańczowe manty. Niestety, dobra passa się skończyła.
     
    AngelGina i miwi45 lubią to.
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Krabów różówych nie zdobyłem niestety, ale sporo czerwonych hipków (dosyć by wypełnić menażerie) oraz sporo różówych zagród w tym rekinów, papug i anakond.
    Na pomarańczowe zagrody nie narzekam, bardzo je lubię (w poprzednim g&t polowałem aby mieć po 8 sztuk do menażerii, teraz mogę wypełnić po 5xD), dają parkę zwierzaków, więc są bardzo efektywne, więc nawet jak będę potrzebował nagle dohodować tysiąc krokodyli, nie będzie to problemem.
    pociag mimo wszystko bardzo pozytywnie zaskoczył, mimo iż krabów nie upolowałem, moja kolekcja różowości wzrosła, a i same kraby pewnie staną się bardziej dostępne na g&t (o ile je odblokują oczywiście).

    ts nie kupowałem, na papużkach mi nie zależy (misja bardzo słaba, a ilości papużek ogromne), manty w pomarańczu są dużo ciekawszą opcją, ale szansa na zdobycie zbyt mała, na razie zostanę przy zwykłych i pomarańcze upoluje na g&t lub ewentowych tsach. jednak wolę 15 ładunków niż 1 ts
     
    pies008, agi31, miwi45 i dalsza osoba lubią to.
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Skusiłam się na pociąg, ale kraby trafiły się jedynie czerwone, hipcie w czerwieni 2 x z różem też słabo, papugi słonie i pandy, reszta to zalew pomarańczy, zawsze lepsze to niż żółte, ale liczyłam na więcej różu, o krabach, rekinach czy innych rarytasach niestety muszę zapomnieć.
     
    miwi45, morellaa oraz AngelGina lubią to.
  9. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    A u mnie tajemnicze ładunki na wyspie zniknęły w tajemniczy sposób, pomimo, że ich nie wystawiałam. A pociąg zamiast stać, to sobie jeździ. Event niby do 22. Ech...
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Karakuliambro na wyspie sprawdź w inwentarzu na Plantacji lub wodospadach bo w Tropikalnym lesie występuje błąd i ładunki nie są widoczne.
    Jeśli jest jakiś problem z pociągiem to może wyczyść pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdź na innej (Chrome, Edge, Firefox).
     
    miwi45 lubi to.
  11. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Dziękuję Ateno. Na Wodospadach faktycznie się wyświetla.
     
    miwi45 i SMOD_Atena lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki za kciuki, na ok. 60 ładunków trafiły się 2 różowe kraby i kilka innych różowych, warto było :music: Pojeździłabym jeszcze ale nie mam już czasu na ten pociąg i puszczam w wolnej chwili co kilka godzin ale może jeszcze coś ciekawego wpadnie :)
     
    morellaa, AngelGina oraz miwi45 lubią to.
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ponad 100 ładunków i 0 różowych krabów :(
    Musze ponarzekać, może będzie lepiej :p
     
  14. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    A może spojrzeć inaczej?
    Puściłem kilka razy przyspieszenie expresu za 1FL, bo real nie pozwolił na regularne kursy.
    Trafiły się różowe wielbłądy i anakondy. Poszła następna partia: czerwone hipcie, dużo pomarańczowych aksolotli.
    Ile by mogło się trafić ciekawych zagród za 630 FL, do menażerii lub na wymiany podczas G&T?
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Weszłam teraz do gry, pociąg się skończył i myślałam, że ostatni puszczony ładunek bedzie w pasku ale go nie ma. Będzie później czy
    " już po ptakach"?
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Powinien być. Warto odświeżyć stronę gry.
    Nie szukaj też w lesie tropikalnym, ponieważ tam się nie wyświetla.
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    Jeśli chodzi o pociąg, to poszło trochę lepiej niż z TS-ami, bo są 4 czerwone hipcie
    ( brakuje jeszcze 4 sztuk wiadomo do czego ) i jedne różowe kraby, do tego 2 różowe anakondy, 2 różowe wielbłądy i 2 różowe klatki z papugami i 1 różowe pandy , trochę czerwoności, a zasypały mnie pomarańczowe aksolotle, krokodyle i żyrafy . Przydadzą się do menażerii ;)
    Mam na polu jeszcze kilka ładunków, ale to zobaczę jutro rano co z nich wyrośnie.

    EDIT: dzisiaj wyrosły jeszcze 3 czerwone hipcie, także już mi tylko jednych brakuje xD do tego wyrosły jakieś 4 różowe zagrody, niestety bez krabów i rekinów, a reszty nawet nie sprawdzałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2021
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyjeździłam w sumie 41 ładunków (akurat na 1 łąkęxD), a tak wyglądają efekty:)

    event.PNG
    Różowych krabów nie trafiłam, ale są czerwone hipcie:inlove: Oprócz tego trochę różowości: 3 x papugi, 1 x pandy, 1 x rekiny, 1 x anakandy i trochę czerwieni. Co ciekawe najcenniejsze zdobycze wyrosły z zagadek ustawionych w górnej części planszy...:D
    Jestem zadowolona tej wymiany dokonanej za żółte mleczarniexD:cry:
     
  19. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Ej to ja też zdobyłam z pociągu różowe kraby i różowe rekinki ... reszta to czerwone zagrody hipków i jakieś cudo .. pomarańczowe zebry a w opisie są pomarańczowe lwy ... chyba ktoś się pomylił bo zagroda daje 2 szt zebr
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2021
  20. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Pełna zgoda, że tak należy na to spojrzeć.
    Moja wypowiedź dotyczyła raczej samego faktu, że 630 FL kosztuje określoną (dla wielu niemałą) kwotę realną.
    Uważam, że jest nie w porządku wobec inwestujących graczy, że wśród 30 zakupionych zagród nie ma ani jednej nowej zagrody.
    Pewnie takie podejście do sprawy nie zyska tu wielu zwolenników, ale ja tak uważam.
    Zresztą standardowo - chwalę to, co wg mnie jest ok i neguję to, co wg mnie jest nie ok ;)
     
    agi31 i Malwina-02 lubią to.