Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie;)
    Pociągu nie przyspieszam, bo nie ma tam żadnego rarytasa, ale puszczam go na spokojnie i jak na razie wystawiłam tylko 2 zagrody na próbę i mam: różowe rekiny i pomarańczowe delfiny :), więc jest dobrze :music:
     
    izabell2468 i miwi45 lubią to.
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nowe papuzie gniazdo ustrzelone , zakup 5 tsów
     
  3. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Jak ja nie lubię robić gier w evencie renzo o_O, a mam teraz 193 wejściówki i się tak gromadzą. Na poprzedniej edycji zmusiłam się do zużycia części zbieranych chyba od początku istnienia renzo wejściówek
     
    Magdam.1__, izabell2468 oraz kaska860 lubią to.
  4. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Ja mam 477 i nie mogę się przemóc , żeby tam wejść :)
     
    Magdam.1__ i ANASALKA lubią to.
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry..Wam :p
    Bawicie się w expres?
    Co wrzucacie i jakie macie z tego profity?
    Wątek by się na takie pochwałki ,czy też żale przydał8)
     
  6. xkuba02x

    xkuba02x Okazjonalny autor

    dostałem z pociągu...różowe kraby...nawet nie wiedziałem, że kraby są już w różu
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    hejka i są czerwone hipcie :)
    Fajne rzeczy wypadają: różowe kraby czy rekiny, czerwone hipcie. Chyba jednak sobie przyspieszę pociąg za FL, ale to wieczorkiem.
     
  8. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Hej, witajcie. Jaka teraz jest wartość do pociągu? Co dajecie? Nie mogę się połapać ile dać.
     
    mysza199710 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj.
    Ja mam z koła mnóstwo żółtych mleczarni, oddaję 2 na jeden kurs, ale też rewelacji z nich nie ma :)
     
  10. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Dziękuję. Trzeba trochę pojeździć dookoła świata i nowości zdobyć ;)
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    Przyszłam podzielić się swoją refleksją odnośnie TS, a mianowicie : zakupiłam zestaw z gwarantowaną nową zagrodą i jest to jedyna nowość jaką dostałam. Drugi mój zakup to TS-y o równowartości 630 FL i ani jednej nowej zagrody. Za takie zakupy to ja serdecznie dziękuję i więcej już nie kupię żadnych TS-ów z zagrodami. Skoro BP nie chce zarabiać, to pójdę im na rękę .
     
  12. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Dziś dzięki ekspresowi widzę ile to razy wygrałem na kole fortuny cudowną nagrodę typu żółta strzygalnia owiec 168 szt. Jest to trochę nie fair, moim zdaniem bo żółtych mleczarni tych z krowim mlekiem wygrałem tylko 101.
     
  13. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja pozbywam sie lisich zoltych. Wlasnie wyslalam ostatnia :)
    Innych tez mnostwo i teraz dopiero zobaczylam jak wiele ich mam :)
    Tez z "laskawego kola" xDxD
     
  14. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ja zaczęłam od żółtych mleczarni. 2 sztuki na wyjazd. Postawiłam 20 szt. tajemniczych ładunków na wyspie - 3 czerwone hipcie, 1 różowe papugi, pomarańczowe krokodyle, lwy, nosorożce. Stwierdzam, że wolę to niż żółte mleczarnie i też jeżdżę dalej. Zwłaszcza, że, jak piszecie różowe kraby w puli. Mój Mietek krzyczy, że chce koniecznie :)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też się czaję na te różowe kraby bo w evencie odznaki miałam ale przez tę moją galopującą sklerozę zapomniałam oddać i zamiast różowych krabów dostałam SG i PD :cry: to teraz pasowałoby zdobyć :music: Póki co nie ma, ale przerzuciłam się na pomarańczowe osły bo mam ich jeszcze ponad 700 o_O Do jutra jeszcze trochę tych pociągów puszczę to może te kraby się trafią :)
     
  16. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trafią się,trafią.Trzymam kciuki:p.
    U mnie już 5 sztuk( z tą eventową) [​IMG],2 rekiny i do tego kilka starszych zagród w różu.Sporo hipków,krabów w czerwieni i całe mnóstwo pomarańczy:p.Ale pozbyłam się nieco żółtego badziewia,poganiałam FL.Zostały tylko żółte żyrafy(nie da się wstawić do pociągu)oraz żółte strzygalnie owiec i mleczarnie.O pomarańczowych osłach nie wspominającxD:cry:.Jeszcze pociąg jeździ i będzie jeździł do końca,ale już bez FL.Zostanie spory zapas na następną edycję ekspresu.
    Powodzenia wszystkim w zgarnianiu super ulepszeń!
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Super, to może i do mnie zawitają te kraby xD Za chwilkę ustawię na Plantacji i wieczorem się okaże :p
    A jeśli nie będę miała takiego szczęścia to i tak chcę pozbyć się tych osłów i żółci bo już mi pasek pęka w szwach :cry:

    Też trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki u wszystkich:)
     
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Skusiłam się dopiero dzisiaj na pociąg (właściwie wczoraj wieczorem, przed wyłączeniem puściłam pierwszy skład), dzisiaj podgoniłam florenkami i na 27 tajemniczych dostałam 16 pomarańczowych zagród, 10 czerwonych (w nich dwie hipopotamów) i jedną róż w papugach :) ... działam dalej, może i do mnie wskoczą te lepsze róże :D
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mam w pasku 21 potencjalnych czerwonych hipciów (alternatywnie różowych krabówxD), ale wystawię je hurtem po zakończeniu eventu. Wasze wyniki pobudziły mój apetyt... Oj, będzie rozczarowanie gdy wypadną tylko pomarańczexD:cry:
     
  20. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    TS kupiłam ponad 20 i papug nie ma więc więcej TS-ów nie kupię:wuerg:
     
    mysza199710 i miwi45 lubią to.