Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak w ramach przypominajki dla tych, którzy kupują ulepszenia Jadłodajni Józka...;) Dziś o godz. 14:00 ma ruszyć wyprzedaż drugiej puli tych ulepszeń >>Ogłoszenie<<.
     
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Brak nowych zagród boli, ale ulepszenia pomarańczowe/czerwone do specjalnych zagród zawsze są bardzo dobre.
    Aczkolwiek z tych dostępnych tylko hipciów nie mam pełnej menażerii,więc to w nie celuje.
    Ogólnie pociąg nie jest wybitny, ale tragedii też niema,szczególnie jak parę róży poleci.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poprzedni pociąg (z drzewkami) totalnie odpuściłam, ale tym sobie pojeżdżę, choć tylko normalnymi składami (bez poganiania florenami). Może akurat wpadnie coś różowego czy czerwonego...:music: Żółtych mleczarni czy strzygalni starczy mi na baaardzo wiele wymianxD
     
    Magdam.1__ i skaliwa lubią to.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Skład nowego pociągu siedzenia nie urywa :sleepy:ale oddam trochę żółtych i pomarańczowych zagród bo mam tego w nadmiarze. Może akurat trafi się coś ciekawego :inlove:
     
    skaliwa lubi to.
  5. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Papuzie gniazdo do zdobycia a mamy klatkę dla papug - coś tu namieszane - różne papugi będą?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mamy papugi, a nowe będą Papużki :)
     
  7. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Dzięki za odpowiedź
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Dotyczy: Ekspres "San Gigantika"
    Jak błądzę to proszę o przewodnika, ale...
    Nigdzie nie doszukałem się jakiegoś konkretnego informatora które zagrody ile są warte. Skorzystałem więc z ogólnego poradnika do którego prowadzą odnośniki. Tam wyczytałem, że wartość żółtej zagrody „wybiegu dla pand” dla wymiany wynosi 310. Nie miałem podglądu ile kosztują te ulepszenia bo nie miałem dostępu do „wybiegu pand”. Odblokowałem więc za ostatnie banany pandy i zakupiłem żółtą zagrodę. Albo czegoś nie doczytałem, albo zostałem wprowadzony w błąd. Nie 310, a 100. Takie są realia. Chętnie bym cofnął wybór lecz nie ma tu przycisku „cofnij”. To strasznie mi zagmatwało strategię gry.
    Ciekawi mnie jednak jak to obiektywnie wygląda okiem kogoś postronnego.
    Nie doczytałem, czy wpadłem w zasadzkę?
    ps
    Tabelka z której korzystałem: https://board-pl.farmerama.com/threads/ekspres-san-gigantika.10446/
    (w głównym wątku, nie wiem jak bezpośrednio ją podlinkować)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2021
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem
    należy się zwrot bananów ;) pisz do PT
    nie Twoja wina że poradnik wprowadza w błąd czy ma nieaktualne dane


    tam są dwie tabelki jedna z 2014 druga 2017 obie podają wartość 310 dla żółtych pand
    zresztą tam widoczne są sam braki

    nie aktualizowana tabelka od lat :sleepy:
     
    Dziadek_Maczek, hlnrys oraz miwi45 lubią to.
  10. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Czyli jednak.
    Dziękuję za podpowiedź. Wolę odblokować cukinię niż trzymać zwierzaki, którym nawet nie mogę zapewnić strawy:)
    Nie jestem zbyt biegły i czy mogę prosić o rozszyfrowanie "PT" tak, łopatologicznie.
     
    agniecha$ i miwi45 lubią to.
  11. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    PT= Pomoc Techniczna :)
    Z poziomu farmy, w prawym górnym rogu, są zielone 3 okienka. Pierwsze ma znak zapytania i wykrzyknik - kliknąć, rozwinąć. Pojawią się zielone okienka, różnie oznakowane. Wybrać to z wykrzyknikiem. Otworzy się formularz kontaktowy do PT. Bardziej "łopatologicznie" nie umiem ;)xD
     
  12. Dziadek_Maczek

    Dziadek_Maczek Okazjonalny autor

    Wystarczająco łopatologicznie:)
    Dziękuję i miłego dnia życzę.
     
    miwi45 lubi to.
  13. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Przepraszam uprzejmie, a gdzie trafiają zagrody z San Gigantiki? Przeszukuję pasek nie wiem który już raz i albo mi na wzrok padło, albo mi ich nie dopisuje. :(
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Szukaj tajemniczych ładunków
     
    Jagna-z-Bagna i miwi45 lubią to.
  15. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Polecam też przejrzeć na innych łąkach, ja np nie mogłem mojego wyciągnąć w lesie tropikalnym, tylko na wodospadach i głównej łące bahamy.
     
    Jagna-z-Bagna lubi to.
  16. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    A, szukałam, szukałam i ani śladu :)

    O, i to był dobry trop. W wodospadach siedzą, dzięki za wskazówkę :)
     
    -karol1299- lubi to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pociągiem wprawdzie nie jeżdżę, ale zgłosiłam rozbieżności w wartościach zagród między tabelkami a grą oraz to, że ładunków nie ma w inwentarzu w lesie tropikalnym. Jednak nie mogę obiecać, że w tej edycji coś naprawią. :music:
     
  18. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,napiszcie,co otrzymaliście z pociągu ,czy opłaca się pospieszyć za florena,żółtych strzygalni i mleczarni z koła mam po kokardę,ale jak ma mi wracać to samo to niech siedzą dalej w pasku-.-
     
  19. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Puszczam bez przyspieszenia , mam dopiero 2 ładunki . Nie ma żadnych nowości , to się nie wygłupiam .
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Puszczam wyłącznie ładunki tropikalne - zależy mi na czerwonych hipopotamach:) Bez przyspieszania, bo szkoda mi florenów, ale wysyłam skład dość regularnie, choć dopiero dzisiaj zaczęłam. Wczoraj czasu nie było:)
     
    miwi45 i MaraAcoma lubią to.