Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Seventowski

    Seventowski Aktywny autor

    Miało mnie nie być całą niedzielę w domu, ale niestety plany się zmieniły, toteż sobie trochę poklonowałem zwierzaki. Nic spektakularnego nie wpadło oprócz kury złotej (z czterech tęczowych) i chyba trzy świnie afrykańskie z normalnych i brązowych
     
    kacper_07, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Olga gratulacje :inlove:
    A mnie się trafił rano w drugim strzale a teraz w pierwszym:music:. Tak, że mam 2 świnkomorki:p
    [​IMG]
     
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję :) Tobie również gratuluję świnkamorków :) Ja trafiłam jednego za 70 kręceniem, dlatego dałam sobie na luz. Jak zechce to sam wpadnie bez żadnego polowania :)
     
  4. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    u mnie już druga i to dosłownie z kilku imprezowych
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    U mnie dokładnie tak było z Bałwanem i uszczęśliwiony dałem spokój a z czasem odkryłem jego profity, gdybym wiedział to bym pokręcił więcej, tym razem pokręciłem z 70 razy i świnek wpadło kilka, ale jej profity słabe :sleepy:;) a bałwanek dołączył tylko jeden.
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    BB jeszcze nie ma, a u mnie trafił się taki oto złoty strzał :D

    [​IMG]
     
  7. agatka8383

    agatka8383 Forumowy żółtodziób

    BP sie zacieło co 3 dni wyprzedaż imprezowych wejściówek
     
    krasnoludek10 i nuka20 lubią to.
  8. Seventowski

    Seventowski Aktywny autor

    Już drugie kolorowe zwierzaki ukończone, tym razem kurczaki :D
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    A mnie się takie różowe cudo trafiło :music:

    [​IMG]

    A dzisiaj takie cuda się przytrafiły :inlove:

    [​IMG]

    Passa trwa :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2021
  10. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Mój ulubiony event czyli atrakcyjne zagrody xD

    Losowanko będzie z zwykłych Krypty Nietoperzy, Kozic, Żurawi, Łosi i Nosorożców.
    Niezwykłych: Agamy Kołnierzastej i Perliczek.
    Rzadkie: Węgorze.
    Zamierzam wydać 870 florków na te zagrody może wypadnie cos fajnego xD:cry: Albo jak się wkurze to nawet kupie więcej:music::mad::wuerg:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    A nie lepiej w czasie g&t poprosić o te zagrody. Moim zdaniem szkoda florenów, no ale każdy gra jak mu pasuje i się podoba :)
    Trzymam kciuki za wylosowanie tych zagród, które chcesz :)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    michal01096, to losowanie potrafi wciągnąć, ale może przemyśl, czy te atrakcyjne zagrody są aż tak atrakcyjne;) Masz jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji, póki co popraw proszę podpis. Zgodnie z Regulaminem forum "dozwolony jest podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)", natomiast Twój podpis obejmuje 3 linijki tekstu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Poprawię. Sorki nei wiedziałem o limicie wierszy.

    Co do nagród to właśnie mam tylko po jednej nagrodzie tych rzadkich i niezwykłych. A tych zwyczajnych od 5 do 10 sztuk. Właśnie podczas G&T nie mam za bardzo za co sie wymieniać a zagrody takiej agamy czy węgorza są dosyć drogie i nikt ich za darmo nie odda :/.
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  14. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Moje gratulacje, miło popatrzeć na takie wygibasy:inlove:
    Wystawiłem kolejne piccolo..efekt:music: zaskakujący:D
    [​IMG]
    opryskiwacz, 3xmuchołapka, wieczne poszukiwanie skarbów, iiiiii takowe drzewko:inlove:
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    opel57, Pryku adresat Wasze wiadomości odczytał i w związku z tym, że nie jest to wątek dynamiczny to posty usunęłam. Proszę trzymać się tematu aktualnie trwających minieventów.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Jarku :) i gratuluję florenowca :D Super :)
     
    krasnoludek10 i kacper_07 lubią to.
  17. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Zgłoś się podczas G&T - chętnie dam Ci węgorza i agamę. Dorzucę też graviolę. Mam tule, i pielgrzana. o, i modrosójkę mam. Tylko się serio przypomnij, bo na moją pamięć nie masz co liczyć ;) I niczego nie chcę. Jak zaczynałam po długiej przerwie, to mi wielu graczy pomogło bezinteresownie.

    A w temacie: z piccolo wyszły: święto świateł, nieumarły skarb, muchołapka, Ingrid i nieśmiertelne... niebieskie drzewko ;)
    Ale generalnie jest ok.

    Z zagród dostałam różowego kameleona, pomarańczowego kameleona, modrosójkę i mrowisko.
    Ten najdroższy item zgarnęłam. Dalej siać mi się nie chce.

    Miłej niedzieli :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję florenowca:D

    W temacie - od lat nie biorę udziału w licznych mini-eventach. Czasem tylko sobie wezmę udział w BB a jeszcze rzadziej w Nagniocie:p Niestety to już nie jest ta sama farma8):p


    PS. Przypominam, że jeśli ktoś chciał coś ode mnie na ostatnim GT, to proszony jest o wiadomość na sowę, gdy będzie wiadomo o terminie kolejnego mini-eventu z wysyłaniem zagród itp. pomiędzy kontami. Dziękuję za uwagę.
     
    michal01096 lubi to.
  19. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    A kto ci powiedział że nikt ich Tobie nie podaruje? ;) napisz do mnie sówkę jak będzie G&T :)
     
    krasnoludek10 i MaraAcoma lubią to.
  20. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    czy teraz jest bb?