Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Dobrze , że doczytałem pełni :) Wchodzę na pole a tam 1 drzewko i nic więcej , trzeba rozsiewać i może uda się choć jakąś zagrodę kupić albo drugie drzewko :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Ja się nastawiłam, że pełnię będę kończyć w poniedziałek, akurat kocich elfów nazbieram żeby ostatnie pole grzybowego odblokować. A tu dziś się okazało, że zostało 11 godzin tylko :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. marcik83

    marcik83 Czeladnik forum

    Udalo mi sie dostac meduzy. Co do pelni to tez zbieram kocie elfy na ostatnie pole no i czarno to widze jak dzisiaj sie konczy
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  4. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Ja tego nie kumam, nie dość że pełnia księżyca jest od "święta" to jeszcze skracacie ją o dzień, co ja mam przez parę godzinek nasiać? :eek::eek:o_O
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam, że za 8 minut zamykają pola pełni księżyca. To ostatnia chwila na zbiory i wysianie czegoś dłuższej rosnącego ;)
     
  6. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Czy o 10 nie miał ruszyć owocowy targ? Bo u mnie nic nie ma.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, miał ruszyć. Już dopytuję gdzie się zapodział? ;)
     
    krasnoludek10 i Ola_- lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 i Ola_- lubią to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Przez szukanie prezentów od serca zapomniałam o pełni. Trudno.
     
    nikolabln, krasnoludek10 oraz olgs3 lubią to.
  10. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Mam pytanie, w jaki sposób zmienić we wpłatach Owocowego Targu kategorię na owoce z Bahamaramy? Jest u mnie dostępna jedynie kategoria "Owoce drzew". Czy to błąd?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

  12. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jeśli owoce są tylko z farmy to podziękowałam. Cudowne owoce wrzucam i tylko tyle
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    I gdzie ten owocowy targ? U mnie nie ma-.-
     
    kluska7070 i krasnoludek10 lubią to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    krasnoludek10 lubi to.
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    hejka. Nie zakupiłam jednak pakietu...a jak Ty ? Kupiłaś ?a jeśli tak to co tam ciekawego wypadło z zagadkowości ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    No i znowu wyprzedaże.... Ale, żeby coś sprzedać, to w zamian trzeba coś dać. A to, co się dzieje na kole fortuny, to po prostu woła o pomstę do nieba. Nie wiem, kto układa nagrody (pewnie jakiś programista), ale koło powinno zmienić nazwę na RZEMIEŚLNICZE koło fortuny, tyle tego śmiecia nawciskali, plus nikomu niepotrzebne perfumy. Obserwowałam to koło i najpierw były 2,3,4 produkty, ale że nikt się nie burzył, to jest już co najmniej siedem i więcej. To samo z imprezowym - żółte warsztaty po trzy razy i do tego perfumki, XL i marne produkty. Kiedyś chciało się kręcić, a teraz, parafrazując reklamkę - chce się RZ. :wuerg::cry:>:(

    Zmieniłam kolor czcionki na różowy, ponieważ czerwony kolor (druga kolumna) jest zarezerwowany dla ekipy.
    Przypominam też, o zasadzie, że na forum nie piszemy dużymi literami (Caps Lock)
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lutego 2021
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ten Owocowy targ, to jak w piosence Joanny Rawik:

    "Po co nam to było
    Po co nam to było?
    Jeszcze nic się nie zaczęło
    A już się skończyło"
     
  18. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    No ogólnie super. Niech dotrudnią kilku więcej programistów by ogarnąć ten bajzel na farmieramie. Nie wierzę że ich nie stać bo mogę się założyć że mnóstwo osób kupuje regularnie kombajn czy wiatrak...

    Szkoda że wyszło jak wyszło z owocowym targiem... Potrzebuje tych farmarków bo nie wiadomo kiedy wlecą te itemy od franka...
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  19. iza_79

    iza_79 Książę forum

    tak
    nic poza tą jedną pewną ciekawego nie było
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    alekar - super, że udało Ci się zdobyć pnącze :) Post jednak usunęłam, ponieważ pomyliłaś sobie wątki.
     
    krasnoludek10 lubi to.