Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo, ale można sprawdzić tą zieloną strzałką na samym dole ekranu
     
    HotFarmer3387 i kornik1 lubią to.
  2. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ja o baaardzo dawna nie robie niczego w tym mini evencie. Zupelnie mi nie pasuje.
     
  3. dotas

    dotas Stały bywalec

    A ja robię. Baterie lecą z pól to trzeba je wykorzystać. Nie wysilam się bo trochę szkoda towaru. Ale zawsze parę farmarek wpadnie.
     
    Magdam.1__ lubi to.
  4. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Mi szkoda towaru hehe ale pewnie jeśli chcesz to rób co ugrasz to Twoje powodzonka :)
     
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja osobiscie tego nie robie bo za duzo roslinek mi zgarniaja sezony, a tam mi szkoda zwierzakow. Farmerki ostatnio mi leca ladnie ze skrzyn i na kole wiec znow odpuszczam
     
  6. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Jacyś łaskawi dla mnie ci nublonio_O za pierwszym razem z "M" 25farmerek. A potem z "L" 24,17 i 50o_O a chciałam zużyć tylko te baterie co wypadly:oops: BP jakiś łaskawy dla mnie ostatnio:oops:tak to jest jak się wraca po 3 latach:p
     
    pbkl lubi to.
  7. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Mi też szkoda, ale wrzuciłem nadmiar czystka i mimozy z poprzednich ewentów i 60 FM wpadło
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2020
    agi31 lubi to.
  8. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    Hej napiszcie mi proszę który z itemów w evencie wyprzedaż rarytasów warto kupić?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzyj do poradnika i sama zdecyduj, który jest dla Ciebie wartościowy czy też potrzebny na rząd chmur:
     
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    W zgaduli cos pisali o aktualizacji kola... Jakos nadal go nie widac i nie mam tu na mysli pojedynczych iteamow.
    Non stop nowe drzewka nowe zagrody ( juz nawet nie patrze ktore mam ktore nie, mam inne realne zmartwienia ).
    Wlasnie zbijajac wejsciowki na kolo wykrecilem troche dobra, ale pozniej 4 orzechy wloskie... po co mi One.. podobnie jest z klonem cukrowym czy srzygalnia... na poczatku to moze bylo fajne ale zapewne wiekszosc lvli 200+ ma te misje pokonczone.

    Sam w sumie nie mam pomyslu co by zrobic, zmienic nagrody w kole to raczej bankowe... dodac jedno kolo np o nazwie diamentowej dla lvli 200+ to z koleii bedzie pokrzywdzenie tych co maja 100+ a i jeszcze jedno domyslam sie ze rozmieszczenie nagrod na kole jest losowe... ale to przesada jak sobie klikam i 4 z rzedu nagrody do jakies 10k sg... troche to urozmaicic.

    Dobra nie bede Wam smucil troche zmeczony jestem, milego dnia a ze niedlugo weekend to i odpoczynku czy zabawy czy kto tam co planuje ;p
     
    anna0089 lubi to.
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Mam troche roznych zjezdzalni...poza 2...tak wiec wykorzystalam FL z kubeczka na ewentualnosci :) :)
    Chcialam miec je od dawna, ale nie mialam szczescia na KF. I pnacze sie odpalilo :)

    Reszty ofert nie ruszam-nie interesuja mnie :)
     
    talarek1961 lubi to.
  12. Konwalia598

    Konwalia598 Czeladnik forum

    Wyprzedaż Itemów ? --> A ja chcę się zapytać gdzie JEST seria nr. 4 - LEGENDARNE ZWIERZĘTA ??

    Bo na jednym z kont brakuje mi Legendarnego Smoka i nie mam go jak zdobyć ! Dlaczego omijacie tą serię szerokim łukiem ?? Czy jej nie było ??

    Chwała wam , że po blisko pół roku zechcieliście dać na nowo tą wyprzedaż i mogłem uzupełnić kwiatki i strachy na wszystkich kontach . Ale brak tego Smoka mnie boli na ostatnim z 8 kont . Tym bardziej iż jest to całkiem mocne Pnącze . Więc ile mam czekać i wszyscy inni , którym z Tej Serii brakuje Itemów ?!!

    Proszę tą sprawę przekazać do BA i wyżej , by to zmienić . I nie czekać ruski rok .
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2020
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    wolalabym zeby je puscili na gt:)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 listopada 2020
    talarek1961 lubi to.
  15. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    w sklepie Jacka był dostępny rozżarzony buk, prawda? Teraz nie, dlaczego?
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rozżarzony buk nigdy nie był dostępny w Sklepie Jacka. W tej tabeli >>klik<< znajdziesz informacje o drzewach Świata pełni, w tym o możliwościach ich zdobycia.
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Faktycznie, dzięki za sprostowanko.
     
    BA_Marion lubi to.
  18. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    Parasolka w kropki jakie daje profity?
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    olgs3, agniecha$ oraz magdusia668 lubią to.
  20. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    a dziękuję były sąsiedzie.
     
    magdusia668 i hlnrys lubią to.