Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oglądałam ten filmik 2 razy i tak się zastanawiam czy ja niezbyt kumata jestem, czy ten filmik nic nie uchyla. Jak nie wiedziałam na jakim etapie są prace nad przejściem na Unity, to po obejrzeniu dalej nie wiem.
     
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Na szczęście nie ma przymusu kupowania - i oby tak pozostało, że jest to indywidualna decyzja i wybór każdego gracza:p:D
     
  3. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    oby ta oferta nie oznaczala rychlego konca...................:cry:>:( moze to tylko kolejna forma wyciagania kasy od graczy ? jak to mowia - kazdy sposob jest dobry jesli tylko daje kase.........................;):p

    pozyjemy - zobaczymy...........................;):p
     
  4. KacperPoll

    KacperPoll Czeladnik forum

    Ależ to dokładnie oznacza właśnie koniec. Wyrwać ile się tylko da a potem pa, pa, pa
     
    gosiagosia60 lubi to.
  5. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    a nie pomyśleliście, że przestawienie gry na nową platformę to bardzo duże koszty... co za naród czarnowidzów...
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie.
    No ale tak to już jest z rodakami, jeśli są rozmaite możliwe wyjaśnienia / scenariusze, rodacy zawsze zaczną krakać i lamentować.

    Przeprowadziłam kilka wielce skomplikowanych obliczeń, aż mi się kalkulator spocił.
    Powiedzmy, że celujemy ambitnie w max punktów, czyli 15 tysi.
    W tabelce stoi napisane, że za 769,9 PLNów dostaniemy tych punktów 2041.
    Trochę mało, ech.
    Ale co tam, i tak fajnie.
    No, to kto odżałuje skromne 5 658 PLN (z groszami), żeby sobie punkty wymaksować…? 8)

    Swoją drogą ten pomysł to będzie dla inwestorów tzw chwila prawdy – okaże się mianowicie, ile też tak naprawdę wydają na grę, choć (prawie) niczego nie kupują.
    Firma wszystkich solidnie podliczy 8)xD
     
  7. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    No i system zadziałał:D Kupiłam SNZ ten za 59,99 PLN (zawsze taki kupuję - dbam o moich sąsiadów ;):p:inlove:) czyli wyszło mi 153 pkt i dostałam wszystkie nagrody do 4. poziomu włącznie. Ponadto pokazuje mi, że mam 153 pkt/220 do następnego poziomu i nagrody za 5 poziom :music:xD:D
     
  8. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    nowa zagadkowa zagroda jest na pewno tropikalna?
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie, zwykła czyli na Farmę:) Też właśnie to wyłapaliśmy i poprawimy pomyłkę, gdy tylko ktoś będzie miał taką możliwość.
     
    gretag lubi to.
  10. kawonar

    kawonar Czeladnik forum

    Obecny event Baby Boom to z jakiejś okazji (wspomagający inny) czy bez?
     
    gretag lubi to.
  11. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event hodowlany już się zakończył, więc tak bez okazji ;)
     
    gretag lubi to.
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jak to bez okazji? Z okazji obniżek xD :p

    Ja tam się cieszę, bo ostatnie obniżki były bez BB, więc tylko włożyło się pod hodowlany i finito.
    A tak to mam szansę się pobawić :)
     
    olgs3, gretag oraz MOD_Cookie lubią to.
  13. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zależy jak na to spojrzeć :p U mnie bieda w SP aż piszczy, więc okazja dla mnie żadna xD Następnym razem chyba się pobawię :D
     
    ania1713 i gretag lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ANASALKA, PolakM oraz gretag lubią to.
  16. pyrowo

    pyrowo Okazjonalny autor

    Skąd mam wziąć meduzę ?
     
    ANASALKA lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pyrowo w obecnym evencie, dwie są do zdobycia na planszach a dwie można kupić w eventowym sklepie za punkty konkursowe. Wszystkie informacje znajdziesz w poradniku: Magia oceanu.
    Do rozmów na temat eventu zapraszam tutaj: Magia oceanu.
     
  18. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    a coś baby boom nie działa?
     
    siedem_dni lubi to.
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    obniżek też nie widzę:(
     
    siedem_dni lubi to.
  20. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    ja też nie :(
     
    aleksandra i siedem_dni lubią to.