Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ze wszystkiego, z itemów także
     
  2. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    2 talary... zaszaleli no ale dobra...
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    TS "Grochy" na polu.... Potencjalne szynszyle... ciekawe "pomarańcze" , róże i takie tam inne. I co? Odkrywam. W magazynie tego mam już 419 sztuk. Kolejna powoduje , że stan się zaokrągla i od teraz mam czterysta dwadzieścia żółtych mleczarni. Brawa, kurtyna. Na trzeźwo tego nie da się ogarnąć, więc do zobaczenia wieczorem;)
     
  4. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Na nawozie teraz idzie ładnie zarobić :p
     
    antonina-farmerska i zx221 lubią to.
  5. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    na mnie też zarabiasz... wydaję na kupy miliony ale mówi się, że żaden pieniądz nie śmierdzi
     
  6. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    xDxDxDxDxDxD

    mnie też się już marzy jakiś express, choć moje zapasy da się jeszcze ogarnąć umysłem :p
     
  7. NerdSWx

    NerdSWx Czeladnik forum

    OMG!!! Zaczęłam hodowle owiec bo potrzebuje 2 nagie do misji aby odblokować pnącza. O mało zawału nie dostałam gdy ku moim oczom pokazała się złota owca z 4 brązowych o_O:inlove:


    Farma(55) / Bahama (17)
     
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Nawet bez BB luksusowe perfumki dają radę :music:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2020
  9. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Sąsiadeczko.... no i mi zaimponiłaś:p;) Kombinuje i kombinuje....oaza trzeszczy w posadach, próbowałem mixów- klapa, więc jadę x4- ale nic specjalnego się nie trafiło(poza rekinem). A i ilość SP- może lepiej to pominę:cry:xD:cry:
    A u mnie takie oto kuku;)xD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2020
  10. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    a mnie super nietoperz wyskoczył bez dopalaczy ze zwykłych, raz na rok fart tylko nie wiem co z nim zrobić, cena na targu niska, na misje szkoda bo nagrody słabe, różowe guano mam
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

  12. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    jeśli to prawda to nie jest to powód do radości... w biznesie gdy wszelkie działania naprawcze nie przynoszą efektów oznacza to k o n i e c... sądzę jednak, że jest to kolejne działanie prowadzące do urozmaicenia gry
     
    izabell2468 lubi to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Hahahah, urozmaicenia gry xDxDxD

    Płatnego przez graczy urozmaicenia.:p
     
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    zależy jak na to spojrzeć:

    - ktoś , kto i tak wydaje kasę ucieszy się, że dostanie prezenty,
    - ktoś, kto nie wydaje kasy skusi się na prezenty i coś kupi,
    - ktoś, kto wydaje kasę, wyda więcej żeby zdobyć wiecej prezentów,
    - ktoś kto wydaje kasę, jak dostanie prezenty uświadomi sobie ile wydaje na grę i zmniejszy wydatki

    ilu ludzi tyle scenariuszy, tak mi się wydaje :p;)
     
  15. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Sprytne. I ładnie wykombinowano z imprezowymi (które mają wzięcie co widać po ilościach wykręconych w czasie eventów przez niektórych chwalących się bonusami po wykręceniu np. 200 wejściówek). Ale tym razem imprezowe nie łapią się na czas nowego pomysłu :p
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak na oko - fajna rzecz. Właściwie każda z Tajemniczych nagród jest wartościowa. Tyle tylko, że więcej niż na 1 Tajemniczą nagrodę w danej turze nie nazbieram... 65 pkt. to jakieś 25 zł. Ale 335 pkt. to już jakieś 130 zł. (średnio miesięcznie ok. 43 zł.) Tyle na grę to ja nie wydaję... Ale będą kolejne tury (mam nadzieję) :)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zawzięłam się-żadne nagrody mnie nie przekonają do zakupów..8)
    A ten filmik o unity,to co to?o_O :p:p Działa już czy nie działa jeszcze?o_OA jak działa,to kiedy będzie?o_OBo dalej nic nie wiadomo....:p
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A ten filmik to "stary".
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Acha...8)To znaczy u nas nowy :p I dalej nic nie wiadomo...xD
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    fakt data wstawienia jest krotka;),ale widzialem go juz duzo wczesniej