Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    też kupiłam po jednym pakiecie i na wyspie tylko 1 sztuka gwarantowana , a na farmie trafiło się jeszcze jedno drzewo życzeń.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lipca 2020
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja jednak nie powinnam kupować Ts-ów, wyrosły mi same starocie. :wuerg:
    Tylko jedno gwarantowane drzewko mam i to wszystko.:cry:
     
    tereska1108, talarek1961 oraz AngelGina lubią to.
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Odnosząc się do mojego wczorajszego postu, to niestety nie wyrosło mi nowe drzewko abiu na wyspie, może kiedyś się trafi ;)
    Upolowałam 2 drzewka życzeń na farmie i 2 drzewka gravioli na wyspie (których nie miałam), stop z kupowaniem ;) poczekam na następny nowy towar :D
     
    ANASALKA i aleksandra lubią to.
  4. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    Z trzech Ts-ów kupionych na Bahamę zrobiło mi się: sygilaria XL, kumkwat XXL oraz palma kokosowa XXL. Ciekawe skąd się wzięły te drzewa oprócz sygilarii, skoro nie było ich w spisie. Czy znacie takie przypadki?
     
    tereska1108 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tym razem z tego co widzę nie ma tych ulepszeń w spisie ale zawsze standardowo mogą trafić się wszystkie ulepszenia XXL drzew, dla których masz odblokowane posągi.
     
  6. abask

    abask Komandor forum

    Ja ,standardowo, nie kupuję TS-ów. :)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Mam do was farmerowicze pytanie czy w związku z dziwna polityką kierownictwa macie 4 pakiety czy więcej albo mniej ?
    Pytam się bo poluję od dłuższego czasu na pakiet z dyniowym prezentem i jakoś go nie dostaję:cry:Pozdrawiam deszczowo
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dostępne mam te 4 pakiety:

    [​IMG]
     
    anna0089 lubi to.
  9. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    Dzięki za wyjaśnienie. Faktycznie była w spisie opcja drzewo Bahamy XXL.Trafiło mi się to pierwszy raz akurat wtedy ,gdy za sadzonki płaciło się aż 5 florenów . :-(
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A co to za dyskryminacja graczy, którzy posiadają więcej Jaśków niż 5 ???
     
    Anhedrea i hlnrys lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie dyskryminacja, tylko wyrównywanie szans.;)
    xD:cry:xD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja mam niestety właśnie magiczną liczbę 5 JC i tez jestem pozbawiona nabycia za moją realną kasę kolejnego. -.-
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. -bartek1883-

    -bartek1883- Forumowy żółtodziób

    Rozwiązanie jest proste- kupujesz JC na takiej farmie, na której jest mniej niż 5 takich itemów :p
    W regulaminie jest wyraźnie napisanie, że możesz mieć tyle kont, ile chcesz :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie zamierzam zakładać innych kont.
     
  15. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    A do czego tak bardzo ten Cytryna potrzebny, gram prawie od poczatku i nie mam zadnego, czy rzeczywiscie daje takie korzysci, ze warto sie o niego starac?
     
    tereska1108 i Alicjanastka lubią to.
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ja nie mam żadnego, jeśli skuszę się i kupię, to co mi da 1 Jasiek Cytryna ?
     
    Alicjanastka lubi to.
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ten jeden warto postawić na drzewie mądrości.
    Może troszeczkę zadziałać na ilość wypadajek.

    Jednak ponoć optymalnie powinno się ich zgromadzić kilkanaście:p
     
    jakacper78, Cardamon oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Co praktycznie dają JC ? Z głównej łąki z 20h drzew bez Jaśków ( za wyjątkiem Drzewa Mądrości ) 66 talarów. Z 20 JC 144 talary
    z korektą, że na głównej 40 drzew w 5 ogrodach dendrologicznych ;).
    Pozdrawiam :).
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2020
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wiem o tym, ale jakoś nie jest mi dane zdobyć ich więcej. Może kiedyś uda się zdobyć kolejne.
     
  20. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jak BP wprowadzi na G&T zasady wolnorynkowe to i JC będzie łatwiejsze do osiągnięcia bo ich posiadacze oddadzą je za to czego
    teraz nie mogą osiągnąć a chcieli by mieć . Wolą kisić JC na pasku mając nadzieję na zmiany albo na to , że coś się BP omsknie
    jak nóżka wróbelka na gałązce ;).