Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kira1253

    kira1253 Aktywny autor

    o 10.00 miał być kombajn za pół ceny... u mnie go nie ma i żadnej informacji :(
     
    kobuma lubi to.
  2. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Jest
     
  3. jacekfarmer65

    jacekfarmer65 Forumowy żółtodziób

    A jednak nie Ma!!!! kilka razy się przelogowałem
     
  4. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    no właśnie, brak kombajnu za pół ceny a już 10.30
     
  5. kira1253

    kira1253 Aktywny autor

    powaga, trzeci raz się już przelogowuję i nic, brak kombajnu za pół ceny :)
     
  6. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    już jest
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chyba jakoś stopniowo tą wyprzedaż włączają, bo u mnie jeszcze nie ma:( Zgłosiliśmy to po wkrótce po 10.
     
  8. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Mi też jeszcze nie wpadło, ale przecież tak szybko nie zniknie z koła :p
     
    gosiagosia60 lubi to.
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam pomorzecie na stronie z niusami w akcjach speckalnych mam wykrzyknik i nie chce znikaac wszystkie akcje otwieralam a to jest caly czas
     
  10. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    A odebrałaś prezent z kalendarza letniego? U mnie też tak jest, jak zapomnę :p
     
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    odebralam i dalej jest tak
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dziś tam 2 prezenty,odbierz,zniknie
     
    MOD_Cookie lubi to.
  13. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    A zebrałaś także tygodniowy prezent? Kryje się pod tym dużym wiaderkiem:
    [​IMG]
     
    aleksandra lubi to.
  14. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Witam. Jaka jest wartość itemu PD szybkie muszelki do kupienia od jutra , podane są dwie wartości. Pozdrawiam

    PS. Dziękuję za poprawienie błędu teraz info jest czytelne
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2020
    magdusia668 i hlnrys lubią to.
  15. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Śmiechu warte jest to pnącze...
     
    Donata_M.D. i pbkl lubią to.
  16. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam sobotnim wieczorem no i jak po zakupach sadzonek o_O w moim przypadku to zakup po jednym pakiecie i tylko z pakietu po 1 szt nowości reszta to poprzednie drzewka i sporo XXL8).A tak po za tym nadal czeka z jakimś info ze strony firmy o przenosinach na nową platformę , nie ma info nie ma żadnych zakupów za real kasę :cry:jak to ktoś ładnie napisał żeby przypadkiem kurtyna nie opadła 1 stycznia ni nie było tylko wspomnień jak to było fajnie pograć w farmę:p.
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z jednego pakietu na Farmie i Wyspie? Ładnie Ci wyszło:) Oprócz gwarantowanej 1 szt. nowości miałam 1 drzewo życzeń na Farmie i 2 abiu na Wyspie. Dodatkowo 2 graviole, co mnie ucieszyło, bo na jednej sztuce misję dłubię i powoli stawało się to nudnexD
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    z jednego pakietu na farmie i wyspie ale na koncie testowym na 47lvl i 300fl po promocyjne cenie 7,99,na moim koncie niestety nie wychodzi az tyle nowości,wiec przestałam kupowac TS,kupiłam po 3 szt i wyszlo ...same badziewie :(
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dzień dobry :)
    Zakupiłam najpierw po 20 sztuk sadzonek na farmę i wyspę, po otwarciu na wyspie trafiły mi się dwie graviole (nie miałam ich jeszcze, więc myślałam, że to ta nowość :D), dokupiłam na farmę następne chyba z 10 i trafiłam jedno drzewko życzeń :), a skoro (tak myślałam, że na wyspie mam dwa nowe), to dokupiłam jeszcze 3 na farmę- jeszcze jedno drzewko życzeń :)
    Zadowolona, że udało mi się utrafić po dwie nowości, przez przypadek odkryłam, będąc w spółdzielni, że te na wyspie to już nie nowe drzewka :D, kupiłam 12 na wyspę i nie ma nowej (za to paproć drzewiasta xxl już w trzech sztukach), walczę dalej... następne 10 sztuk na polu :D... już chyba korzystniej było zakupić pakiecik :D