Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mnie najwyrazniej chomiki nie lubią:p no i dobrze ja ich tez nie cierpię :cry:
     
  2. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Wyłożyłem specjalnie chomiki wcześniej na okazję BB, który miał być dziś minutę po północy a tu znowu wielkie ZERO...jak cały ten event zresztą-.- mam nadzieję, że prędko się pojawi, bo inaczej stracę już resztkę ochoty na cokolwiek związanego z tym hodowlanym>:(
     
    dantic3 lubi to.
  3. agaph-ja4

    agaph-ja4 Forumowy żółtodziób

    No właśnie, gdzie BB?!!!
     
    dantic3 lubi to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba zaspali xD
     
    kornik1, agaph-ja4 oraz kondzio0101339 lubią to.
  5. Iwona

    Iwona Forumowy żółtodziób

    Ile mozna czekac? Moze jutro po polnocy sie pojawi? -.-
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    BB na raty porozkładali jak im pasuje tak spłacają odsetki sie należą :DxD
     
    kornik1 lubi to.
  7. dusia63

    dusia63 Okazjonalny autor

    co to za baby boom, z którego są przeskoki tylko o 1 poziom i dostaję tylko 1 zwierę( niedziela 05,07,2020 godz. 01:23)?
     
    kornik1, tereska1108 oraz -toja_71- lubią to.
  8. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    z niewiadomych przyczyn BB nie ma...trzeba czekać na jakieś informację, ale zgaduję, że będą dopiero rano
     
    -toja_71- lubi to.
  9. igraszka

    igraszka Koneser forum

    w ogłoszeniu jak byk baby boom od północy a w przełożeniu na realia: oczy przecieram bo pora wczesna , moze niedowidzę , gdzie tam zwierzaki pojedyńczo z oaz wymaszerowywująo_O
     
  10. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Też zmarnowałam spory chomiczy wkład... najpierw pomyślałam, że coś nie tak z tym BB, potem sprawdziłam, czy na pewno jest, po zastanowieniu weszłam do ogłoszeń... jednak się nie pomyliłam - zresztą wszyscy się chyba nie pomyliliśmy. No i oczywiście nie ma żadnej informacji, że odwołany, czy przesunięty...
    Czyli jak zwykle - najpierw powinnam sprawdzać, czy event ruszył...
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    nie ma BB, kolejna wtopa organizatora . BP ma nas za nic.....
     
  12. adajko

    adajko Czeladnik forum

    No i gdzie ten BB? Wystartowałem z hodowlą, odbieram wyniki i co? Tylko zmarnowałem 40 ładunków SP.
     
  13. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    Myślałam, że tylko u mnie coś poszło nie tak z tym BB. Ja też zmarnowałam wkład chomików, z którym czekałam od piątku >:(
    Jestem wściekła!
     
  14. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Pewnie ktoś z naszych programistów zapomniał włączyć BB,jest weekend,może jakiś grill wczoraj był i łańcuch spadła.
    Moddowie jak zwykle szybko reagują jak coś napiszesz nie tak na forum,jak potrzebna jest wiadomość co się dzieje to ich nie ma.
     
  15. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    na greckim forum też narzekają, więc chyba jednak to BP nawaliła
     
  16. Ramer2

    Ramer2 Forumowy żółtodziób

    Powinien byc Baby Boom , a nie ma . Cos ktos wie ?
     
  17. bury.wilk

    bury.wilk Czeladnik forum

    A może tak poczekamy aż wstaną...
     
  18. artemida1

    artemida1 Młodszy ekspert

    pewnie napiszą 10.00 sorry kłopoty techniczne
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MOD też człowiek, śpi, je i takie tam ;)

    A tak poważnie to też czekałam na BB a teraz czekam na jakieś informacje, jak tylko się czegoś dowiemy to informacje przekażemy.
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Moje chomiczki na szczęście grzecznie czekają na BB. Gdybym nie weszła na forum zapewne też bym je zebrała...-.-
    Ciekawa jestem czy dziś będzie z opóźnieniem to BB, czy dopiero w poniedziałek.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2020