Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Jeżdżę sobie od wczoraj z brązowymi sadzonkami na Wyspę. Za zbędne XL-ki całkiem fajne drzewka wpadają, więc pojeżdżę do końca, choć bez przyśpieszania:)
    Wzbogaciłam kolekcję o plinię cauliflorę XXL (nawet x 2) i pomarańczę olbrzymią XXL (czemu ja jej nie miałam?). Zulubelki też w sumie 3 wpadły. Podoba mi się:)

2. Hesarenka64

Hesarenka64 Książę forum

Dzień doby.
    Zulubelek niestety brak. Za to za brązowe wkłady same drzewka XXL w tym brakująca pomarańcza olbrzymia i mangrowiec:inlove::):):)
    Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem gdzie i czy powinnam napisać. Po odpaleniu itemów 3x mruczka, 2 x bonunus za mega dzień PD i jeszcze inne dające punkty to chyba powinno być z moich wyliczeń coś > 700 %. No bo ja może coś źle liczę to powinno dawać 1/4 punktów za roślinę x 700 - mam małe pola. Dziękuję

3. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

Hesarenka64, pytania na tematy ogólne najlepiej zadawać w dziale pomocy >>Pytania ogólne<<;)
    PD za roślinę, jakie wyświetla się w siewniku, to PD dla dużego pola - np. w przypadku rośliny eventowej Teleskopokwiat jest to 240 PD. Dla małego pola stanoi to 1/4 z tego, czyli 60 PD.

4. jakacper78

jakacper78 Zaawansowany

Witam musisz sprawdzić tam gdzie masz odpalone bonusy i tam widać jakie masz.A z innej beczki z zagadkowych na farmie 2 szt orzesznik,1 szt woskowina,1 szt leszczyna 5 szt czerwona olcha reszta XXL i XL i resztę starocie.A na bahanoramie 7 szt małpiej pomarańczy,2 szt gra grafiola, 1 szt zulubelki, i 3 szt XXL rambutan 2 szt XXL i 1szt XL sygiralii,sporo XXL I XL. Ale żadnego drzewka mongongo -.-

5. bunny132

bunny132 Książę forum

no to już w komplecie 2 zulubelki :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

6. _kubus1404_

_kubus1404_ Hrabia forum

A u mnie ani jednej zulubelki. Otworzyłem już jakieś 10 srebrnych sadzonek i chyba 3 złote, dalej nic -.-
    Za to ciągle dostaję chlebowce, róże pustyni i araukarie XXL :wuerg:

7. bunny132

bunny132 Książę forum

ja daję tylko na złote ładunki wszystkie drzewa w rozmiarze xl te najwyżej punktowane i cierpliwość się opłaciła :)

8. joycy74

joycy74 Baron forum

Ja daję tylko brązowe i mam już 5 zulubelek :D i całe mnóstwo xxl, jest fajne :D

9. zx221

zx221 Półbóstwo forum

czyli wartość zulubulek spadnie bardzo i z czego się cieszyć

10. MaraAcoma

MaraAcoma Generał forum

Odechciewa mi się , "nowości" sprzed roku i stare xxl .

11. Pryku

Pryku Stały bywalec

Wlasnie mam tak samo a sieje tylko na bahama bo n a glownej poza najnowszymi wszystko mam. niby jeszcze doba ale nadmiary drzewek sie powoli koncza

12. monia1125

monia1125 Weteran forum

Dopiero teraz mam możliwość jeżdżenia..
    Może wpadnie zulubelka..

13. bunny132

bunny132 Książę forum

no mnie właśnie wpadła 3 zulubelka i drzewo srebrzyste :)

RosesFarm, monia1125 oraz MaraAcoma lubią to.
  14. monia1125

monia1125 Weteran forum

A ile posłałaś ładunków (tak przez ciekawość pytam:p)
    Ja czekam na 4 ale odbiorę rano.. 2 sadzonki otworzyłam za floreny (nie wytrzymałam czekania) i wpadły: flaszowiec XXL i hebanowiec XXL

RosesFarm lubi to.
  15. RosesFarm

RosesFarm Chodząca legenda forum

Witam z rana.. tak was czytam i nadziwić się nie mogę... jakieś super ekspresy macie :).. ja wysłałam 30 złotych, 20 srebrnych, reszta to brązowe - w sumie 150 szt sadzonek i ani jednej zulubelki...za to przeszło 50 szt araukarii xxl i innych zwykłych i xxl drzewek typu szeferdia, kiwi, mango, mangrowiec i innych staroci do paska wpadło...:(

16. oset53

oset53 Komandor forum

RosesFarm

To chyba mamy tą samom ciuchcie, ani na farmie ani na wyspie nic ciekawego.

17. Natalka199

Natalka199 Młodszy ekspert

No nareszcie jest zulubelka :D :D:Di to 5 sztuk na raz, na 22 sadzonki ale za pierwszym razem 18 sztuk postawiłam i same starocia były.Wszystkie złote wsady pociąg dostawał.
    Z tajemniczych sadzonek 13 na baha i 12 na farmie posadziłam bo tyle było uciułanych florenów ale tylko same starocia wyskoczyły, co prawda 24 to xxl i to jedyna satysfakcja z tajemniczości ;););)

mamusia, talarek1961 oraz MOD_Marion lubią to.
  18. -Gargamel-

-Gargamel- Wielki mistrz forum

Ten wspaniały pociąg daje sadzonki drzew losowo. Mniej więcej tak samo jak losujesz na farmerskim kole. Ja dostałam tylko jedną zulubelkę, już nie pamiętam czy ze złotej sadzonki czy srebrnej. A poza tym to araukarie XXL. I chyba jakieś chlebowce XXL. Reszta nie pamiętam bo wszystko mam.

mamusia lubi to.
  19. SuperWioska

SuperWioska Okazjonalny autor

pJa wysłałam 16 złotych pociągów i 2 srebrne i trafiły się dwie zulubelki.

mamusia lubi to.
  20. kondzio0101339

kondzio0101339 Aktywny autor

U mnie wystarczyły 2 sadzonki, jedna złota i jedna srebrna...ze złotej wypadła zulubelka:p szkoda tylko, że tak łatwo ją można teraz zdobyć i przestanie być rarytasem podczas kolejnych edycji g&t:sleepy: pojeżdzę dziś znów, może coś się jeszcze trafi

mamusia lubi to.