Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Marion

MOD_Marion Forum Moderator Team Farmerama PL

grania., informacje o działaniu przetworów z Dzielnicy rzemieślniczej znajdziesz w >>tym poradniku<<.

..Spider-Man.., spytamy czemu tej rośliny nie można siać w Grzybowym lesie. Wydawało mi się, że to ograniczenie miało mieć miejsce tylko podczas eventu, w którym ta roślina została wprowadzona...

kasik778 lubi to.
  2. ..Spider-Man..

..Spider-Man.. Okazjonalny autor

Dziękuję, poczekam na informację. Włączyłam sobie +2 z plonów aby uzupełnić stodołę tą roślinką.

kasik778 lubi to.
  3. MOD_Marion

Niestety nie mam dobrych wieści... Choć może są tylko połowicznie złe... Pozytywne jest to, że niemożność siania paproci orliczki w Grzybowym lesie jest błędem i zostanie to naprawione:) Nastąpi to jednak dopiero przed kolejnym minieventem Pełnia księżyca:(

kasik778 i -norbijas- lubią to.
  4. ..Spider-Man..

..Spider-Man.. Okazjonalny autor

Dziękuję.

kasik778 lubi to.
  5. magros

magros Weteran forum

Witam a od kiedy jest ta pelnia

kasik778 lubi to.
  6. Anhedrea

Anhedrea Chodząca legenda forum

kasik778 i pretorianka lubią to.
  7. gosiaedyta

gosiaedyta Wszystkowiedząca wyrocznia

Witam. Do czego jest potrzebna paproć orliczka z pełni księżyca?

kasik778 i JJoanna lubią to.
  8. hlnrys

hlnrys Chodząca legenda forum

9. rajskafarma

rajskafarma Zaawansowany

chcę komus cos podarować w g&t, ale nie mam go na liscie znajomych i nie pamiętam jak dodawac ludzi do listy znajomych (ale nie sąsiadow)
    już sobie przypomniałam jak to zrobić :)

Ostatnie edytowanie: 17 maja 2020
    kasik778 lubi to.
  10. grania.

grania. Czeladnik forum

Tak to jest jak się nie czyta ogłoszeń. Koszmarne dynie czekają na polach na następną pełnię o_O

kasik778, Ninapacholec oraz tereska1108 lubią to.
  11. _kubus1404_

_kubus1404_ Hrabia forum

W pociągu będzie do zdobycia drzewo zulubelki o_Oo_O
    W majowym G&T ludzie za to jaśki dawali, a teraz prawie każdy ją będzie miał xDxDxD

12. MOD_Marion

Nie mów hop, może trzeba będzie się zajeździć, żeby ją zdobyćxD Żartuję oczywiście:) Pociągiem pojeżdżę, ale tylko po wyspiarskie sadzonki. Jakoś bardzo starać się nie będę, bo mam 2 zulubelki, ale kolejne nie zaszkodzą (mam nadzieję, że wpadną):) Po pakieciku sadzonek też kupię, bo o ile zagrodowe kompletnie ignoruję, to drzewkowym nie potrafię się oprzećxD

13. xBabciaEwa

xBabciaEwa Chodząca legenda forum

Oj ja też , jak wpadnie więcej nowości to będzie można się podzielić z potrzebującymi .
    Pociągiem też pojeżdżę , a co mi tam .

14. bunny132

bunny132 Książę forum

no ja mam nadzieję na zulubelkę :)

15. kasik778

kasik778 Ekspert forum

Zulubelka nie zaszkodzi:inlove:

Pytanie czy wpadnie, najchętniej widziałabym w tym ekspresie baoaby, może się to zdarzy jeszcze kiedyś:music:

16. farmerinha

farmerinha Młodszy ekspert

Połowiczny smutek i radość z tym ekspresem... Radość, bo wyspiarskich drzewek faktycznie mi brakuje a w sadzonce szansa na zulubelkę :inlove:
    Za to część z farmy mocno mnie rozczarowała :sleepy: a tyle czekałam na ten pociąg...

talarek1961 i magdusia668 lubią to.
  17. =Repez-

=Repez- Weteran forum

Na 5 szt Drzew,trafiły się 3 Zulubelki.A na Farmie i na Bahamie wystawione po 25 szt

18. kaska860

kaska860 Ambasador forum

....i zulubelka straci sporo na wartości. Szkoda...Też jej nie mam, ale wiadomo, że jak się zawezmę to wyleci z pociągu, ale czy będzie z niej jakaś korzyść jak cena owoców na targu będzie jak za jabłka. Wszyscy ją będą mieli i na G&T też będzie ją można oddać za żyrafy czy inny kurnik.
    Skończy mi się zabawa z polowaniem na targu na okazję:p

19. picantinio2012

picantinio2012 Generał forum

jak pozbyć się nadmiaru drzew kiedy wartość minimium jest 500 sianogroszy, a cena najliczniej posiadanych drzewek to 20 lub 30 sianogroszy? np : mam 250 jabłonek, 72 klony cukrowe, daktylowców i migdałowców zatrzęsienie, zulubelki mam wysyłać, czy jak ?

magdusia668 lubi to.
  20. mirka1207

mirka1207 Czeladnik forum

zulubelka trafiona hura