Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pobiera 1, bo do 22:00 trwa Wesoły dzień obniżek :) Radzę się pospieszyć z hodowaniem zwierzaków ;)
     
    magdusia668 lubi to.
  2. lewy77777

    lewy77777 Czeladnik forum

    ok dzieki
     
    magdusia668 lubi to.
  3. eustachapimpek

    eustachapimpek Czeladnik forum

    Ze skrzyni oddania dostałem w sumie 4 latające słonice. Chciałbym wyhodować z tego 2 egzotyczne słonie, ale przy moim szczęściu pewnie nie uda się żadnego tym sposobem. Przypomni ktoś jak sprawdzić, który ze slotów w oazie jest tym szczęśliwym?
     
    krasnoludek10 i tigre lubią to.
  4. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Kupiłem rząd chmur i nie mogę go zapełnić, po próbie postawienia nań itemku pokazuje mi się sklep, gdzie ów rzędu już nie ma. (bo wykupiony)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Tak szczerze to nie mam pojęcia :) jak dla mnie gdzie nie wpakuję to raz się ida a raz nie
     
  6. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Już nie ważne, miałem 4 lata przerwy i dopiero teraz się skapnąłem, że miałem filtr na pnączu włączony...
     
  7. zazulec

    zazulec Książę forum

    A gdzie ten cudny nowy itemik z koła (Wiosenny zgrzybiały dom) będzie można postawić? Ktoś coś wie na ten temat.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trochę to trwało, ale udało się dopytać i uzyskać informację ;) Item można postawić wszędzie, oprócz Wybiegu dla zwierzaków i Nawiedzonego domu :)
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ła matko
    dopiero co udało mi się ten zimowy ukręcić a tu już nowy

    a pomyśleć że kiedyś i po kilka takich itemów się nazbierało
    no ale inaczej skrzypiało koło
    znaczy lepiej ;)
     
  10. zazulec

    zazulec Książę forum

    Bardzo dziękuję za trud. Szczerze mówiąc liczyłam, że da się go postawić w Nawiedzonym domu. Trochę szkoda.
     
  11. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Szkoda , ze nie można zakupić za florki,itemów które zostały wycofane z koła ,albo zrobic możłiwosć wymiany tych itemów podczas gt , aby każdy mógł miec kompletne pnącza
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyprzedaże tych itemów okresowo się pojawiają >>klik<<. Być może wkrótce pojawi się nowa wyprzedaż, trzeba śledzić Oficjalne ogłoszenia:)
     
  13. betty10

    betty10 Zaawansowany

    Za drugim kreceniem wyskoczyl wiosenny zgrzybialy dom w sumie mam dwa xD:p:p
     
    mysza199710, bacowa70 oraz MOD_Cookie lubią to.
  14. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Mozna dostac bzika z tym kolem.Na 120 zwyklych i 45 extra zeby nie wypadl nawet jeden bonus to juz jest przegiecie totalne.Ja sie pytam po kiego mi te 4 wiosenne domki skoro i tak brak na nich miejsca do postawienia,a inni sie chwala bonusami po pare na 100 albo 200% na zbiory?Nie zebym komus zazdroscila ale to kolo mogloby byc choc troche sprawiedliwe..ale jak to mowia biednemu nawet kolo zrobilo sie kwadratowe
     
  15. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Za pierwszym kręceniem dostałam wiosenny zgrzybiały dom , drugie kręcenie jesienny zgrzybiały dom a za trzecim kręceniem zimowy zgrzybiały dom i to trzy kręcenia po kolei bo miałam tylko tyle imprezówek :D To się nazywa mieć fart :D
     
  16. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mam to samo :oops: O bonusie do stodoły mogę tylko pomarzyć, a nowy item miałam prawie w każdym kręceniu i zazwyczaj SN wpadało xD Dla mnie Koło szczęśliwe nie jest :cry:
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To koło imprezowe to chyba całkiem popsute jest.:D
    Już nawet nie napiszę ile nim kręciłam i ani nowego itemu, ani bonusów.
    Dopiero ze zwykłych wejściówek item wpadł i 2 x +1 do zbiorów.:)

    [​IMG]
     
  18. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    No znow sie zepsulo na 50 krecen ani raz mi sie nie wyswietlil bonus na 100 a +1 moze ze 4 razy
     
    mysza199710 lubi to.
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    150 zwykłych i 50 imprezowych. Nie wpadł żaden bonus nawet marne +1, 100% czy 200 % nawet raz nie widziałam-.-
     
    mysza199710, talarek1961 oraz zefirek55 lubią to.
  20. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    200% do stodoły to tzw. "oczywista oczywistość", że nie widziałaś i nie zobaczysz co najmniej do soboty do godziny 22:00 :p
    Ten bonus nie występuje na kole w czasie, gdy jest promowany nowy item, bo 200% do stodoły pojawia się tylko na pozycji Jackpota, a ta jest obecnie okupowana przez zgrzybiałe domki i zjeżdżalnie :)

    U mnie po wielu kręceniach w końcu łaskawie wypadł nowy item sztuk... całe jeden -.-. Zaś bonusy też mnie niestety omijają szerokim łukiem. Ale to już tak z tym kołem jest... jak nie ma to nie ma, jak się zaczną trafiać to zwykle w ciągu kilku - kilkunastu dni jakaś lekka seria leci :)