Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja również sie skusiłam i na 330 FL wygląda to tak:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Czy item 'kwieciste melodie +' po zebraniu bonusów zmienia się w " kwieciste melodie" , cz to dwa całkiem inne ?
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    basia_z_, zgadza się. Item Kwieciste melodie (+) po wykorzystaniu dodatkowych ładunków staje się itemem Kwieciste melodie.
    item.PNG
     
  4. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Bardzo dziękuję .
     
    magdusia668 i BA_Marion lubią to.
  5. fargul

    fargul Aktywny autor

    No i okazuje się, że będzie można kupić nie 5 lecz 10 razy.
    Czyli prawdopodobnie żeby ulepszyć do pierwszego poziomu ze skrzynią urodzinowych gadżetów, trzeba będzie kupić nie jedno, a 6 ulepszeń. Chyba że ta druga piątka do zakupu jest dla tych co nie pokończą misji.
     
    WłoskaHacjenda lubi to.
  6. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam wyprzedaż :cry: do wyprzedaż 8)to jeszcze info o wyprzedaży floren :wuerg: to ja się zapytam wszechwiedzących Modów kiedy wróci Renzo albo kiedy do gry wejdą jakieś nowe przetwory w dzielnicy przemysłowej . A sorry dopiero jak się przeniesiemy na nową platformę czyli kiedy -.-dopiero okres wakacyjny lub po , a miało już być na 10 urodziny8)
     
    hlnrys lubi to.
  7. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Do wszechwiedzącej to mi zdecydowanie daleko :p Również brakuje mi Renzo, bo był to jeden z moich ulubionych eventów- mało wymagający z fajnymi nagrodami xD O nowej platformie wiem tyle, co Ty- bez konkretnej daty, bez szczegółów. Być może problem przeniesienia silnika gry jest bardziej skomplikowany, ale nie mi o tym rozważać- programowanie to zdecydowanie nie mój konik, a marzenia o zostaniu informatykiem porzuciłam na 1 klasie szkoły średniej. Chyba nie do końca ten kierunek mi pasował :p
     
    jakacper78 lubi to.
  8. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Czy rząd chmur wielkanocny trzeba obsadzić wielkanocnymi itemami, czy czym się chce? Mówię o tym z wyprzedaży.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2020
  9. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Możesz postawić dowolne itemy:
    [​IMG]
    Wyprzedaż dotyczy numeru 2 :)
     
    magdusia668 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W oczekiwaniu na zbiory i korzystając z tańszej hodowli wpuściłam trochę zwierza do oazy :) Pomijając oczywiście straty i "cofki" to dzięki ekskluzywnym perfumom wpadło też kilka cenniejszych okazów :)

    pic.png tan.png rek.png anak.png bob.png osł.png rek1.png wr.png kro.png rek3.png koz.png żab.png
     
  11. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zazdroszczę. U mnie straszna bieda xD Dużo SP jeszcze nie wydałam, bo dopiero ok. 100 sztuk, ale z takimi wynikami nie wiem, czy więcej się opłaca :wuerg:
     
    Frytka2012 i magdusia668 lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ja zbierałam zapasy SP i czekałam na to tańsze hodowanie a dziś i farmarki są to było warto ;)
     
    Frytka2012 i magdusia668 lubią to.
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    co warto teraz wrzucić do oaz pod kątem hodowlanego?
     
  14. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ciężko powiedzieć konkretnie, bo na razie nie ma ogłoszenia i poradnika, ale w Zgaduli pojawiło się kilka podpowiedzi:
    Oczywiście nie wytrzymałam i wrzuciłam więcej zwierza do oaz xD Kurek na SP zakręcam, bo nadal nic ciekawego nie wypadło (nawet na ekskluzywnych perfumach). Przed końcem BB i promocji za pół ceny wrzucę pewnie coś na odznaki, skoro hodowlany jest gdzieś na widoku :p
     
    pretorianka, magdusia668 oraz Daisy44 lubią to.
  15. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Z okazji promocji za pół ceny SP, wstawiłam do oazy jakieś motyle i konie i słonie i co mi tam jeszcze pod rękę wpadło..
    Teraz czekamy na hodowlany :p
    Ciekawe czy wytrzymam :p
     
  16. Martulutek

    Martulutek Młodszy ekspert

    Uwierzycie, że ze zwykłych kóz mam kozę zrzędę? :inlove::inlove::inlove::inlove: Tego to się nie spodziewałam :D
     
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    tez skorzystalam z taniej hodowli, :), ale nie ma sprawiedliwosci:sleepy:, tez mialam lekkie przeskoki, super,
    ale corcia ze zwyklych malpek dostala piracka i z rajskiej dzungli , ;), a ja nieee:cry::cry::cry:xD,
    mlodsi maja przewagexDxD
     
  18. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Ja koniecznie chciałam dostać truskawkową, bo mi do zakończenia misji była potrzebna, więc zaczęłam robić różne kombinacje, ale nici z tego, nic nie wychodziło? Truskawkowej nie dostałam tylko kosmiczną, ale za to anakondy się spisały i ze zwykłych wyskoczyła myślicielka:) Brawo Ja!!!
    Pozdrawiam wiosennie i życzę wszystkim wspaniałych przeskoków:)
     
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    To ja też się pochwalę - w zwykłym kiepsko choć paszy poszło sporoale mixy trochę się spisały :)
    [​IMG]
     
  20. lewy77777

    lewy77777 Czeladnik forum

    Dlaczego w oazie miłosci za start pobiera 1 super pasze a nie dwie?