Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mahartka

    mahartka Baron forum

    ostatni pociąg wysłany w podróż :) trochę żółci wyjechało, ale róż nie przyjechał ;) może i dobrze.. w końcu nie lubię tego koloru xD
     
  2. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    ufff, prawie ostatnim transportem zdazyl slonik dowiezc fabryczke zeluxDxD
    a juz sie obawialam, ze w ostatnia sobote karnawalu wystapie taka nieufryzowana :cry::cry::cry:jeden, jedyny, ale jeeeeestxDxDxD
    i mam nadzieje, ze do wszystkich zdazyl dojecha:p:p:p
     
  3. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Widziałam widziałam to prepaskudztwo ;) Kiedyś mi wylazło a drugie chyba kupiłam i już w tartaku siedzą :)
    U mnie standardzik jak zawsze - wszystko w mniejszej czy większej ilości ale jest i jak czegoś nie dorwałeś po podejdź no do płota w odpowiednim momencie
    Uff dobrze, że po ciuchci bo mi się strzygalnie pokończyły i już kombinować zaczęłam z rudzikami ;) czy aby aż tyle tego potrzebne nawet jak rozdam połowę ;)
    Powiem Ci........nic pięknego to nie jest dlatego chyba idzie w mixy.....zbierane już po BB będzie ale może właśnie dlatego coś skoczy...... muszę się tylko jakoś przemóc - różowa zagroda czy warsztatowa wtopa ;)
     
    talarek1961, fkamil oraz MYSZKA2005 lubią to.
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No odezwę się, ale raczej na kawę, ewentualnie ciastko. U mnie odjechały żółte słonie 6x w zamian za tajemniczą zagrodę na główną farmę. Trochę uzbierałem kozic i nawet parę różowych zagród, event udany.
     
  5. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Jeszcze jest nadzieja... Wystawiłam ostatnie 3 ładunki. Może w końcu trafi się żel. :oops:
    A podobno całkiem często się trafiały. Nie u mnie.:cry:
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nic dodać nic ująć, dokładnie mam tak samo, co z tej trójki wyrośnie - zobaczymy.
     
    tigre i MYSZKA2005 lubią to.
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ja mam kilka to się wymienimy na G&T :)
     
  8. opel57

    opel57 Zaawansowany

    [​IMG]
    Witam a dziś tylko z super perfumy i całkiem nieźle
     
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Bry.
    Odsłoniłam dziś ostatnich kilka ładunków z ciuchci i jestem zadziwiona.... pozytywnie. xDJak u nieboszczki Chmielewskiej " Wszystko czerwone" :cry:xD Dostałam też pomarańczowe żółwie:inlove: i wilki :inlove:
    I sporo gaciowych... o_O Różowe osły, świnki, owce, krowy, konie. xDJak na jedną łąkę wysłanych żółci wynik uważam za imponujący.

    [​IMG]
     
  10. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    To drugi do kolekcji, zastanawiam się, czy zrobić różowe zęby.
    [​IMG]
     
  11. sylwiawietrz

    sylwiawietrz Mieszkaniec forum

    Ostatni rozpakowany ładunek i..... totem tiki :) warto było zainwestować :)
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ostatnie trzy rozpakowane no i 2xnauszniki i masło orzechowe, już sama nie
    wiem czy mam się śmiać czy płakać.:wuerg::cry:xD
     
  13. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Przyłączam się. U mnie pałeczki, bąbelki i pachołki.
     
  14. ania-miyu

    ania-miyu Mieszkaniec forum

    Zebrałam dziś ostatnią partię ładunków, co drugi to... bąbelki. Żel się na szczęście też trafił, uff! Do tego czerwone kozice. Z czerwieni i warsztatów było wszystko co możliwe
    Smuteczek, bo nic różowego nie przybyło. A te okropne rogacze całą łąkę mogły by chyba obstawić :sleepy:
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Większość dąży do białych zębów, a Ty o różowych piszesz ;) xD
    swoją drogą, dentysta to by chyba zawału dostał, gdyby ktoś w różowych zębach do niego przyszedł :p
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    [​IMG]

    Mnie na 2 pełne łąki (88 ładunków) trafiło się łącznie 6 różowych zagród.
     
  17. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Pod warunkiem, że ma się własne a u protetyka, mogę zrobić białe i różowe wtedy będę miał na zmianę.
     
  18. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Odkryłam ostatnie trzy ładunki i 2x fabryczka żelu i nauszniki :D na wyspie miałam lepsze wyniki, niż na farmie ale czerwone kozice i jaki mam.
     
  19. rysio

    rysio Ambasador forum

    RAPORT z pociagu:
    * farma = wszystko na czerwono, ani jednej rozowej
    ropucha 3/ kozica 3/ borsuk 6/ krolikarnia 1/ jak 5/ rudzik 5/ strus 1/ jelonek rogacz 3 = 27 szt
    * Baha
    zwykle =pacholki drog 4/ babelki powietrza 3/ nauszniki 6/szczoteczki do zebow 3/ warsztacik tiki 2/ wytwornia zelu 3
    pomaranczowe =tkalnia dywanow 2/ tolarnia paleczek 3/ wytwornia bikini 1

    suma 27 szt
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2020
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam wieczorne duszki, ;)
    niestety, tylko ostatni dzien mi zostal na jazde pociagiem, :sleepy:, real nie pozwolil,:)
    ale pojezdzilam na farmie, na bahamie tylko raz:), wlasnie postawilam ladunek, jak nie zasne , zobacze co wyskoczy;),
    na farmie :), hmmm, jak nie lubie czerwieni, wlasnie dostalam tylko czerwonexD, bede musiala ja polubic;),
    Rysio, jak masz za duzo wytworni zelu, zamawiam jedna jak bedzie mozna je wymieniac na GT, ;), nawet nie wiem, jak wyglada;)
    Pozdrawiam, spokojnego wieczorku;)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2020