Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Uff, MPO przyjechało 170 razy na farmę i Baśkę po gabaryty [do paska]. Zabrali wszystkie warsztaty i większość zagród. Pozostawiłem po dwie podstawy, garncarnie dwie i najwyższe ulepszenia, też po dwie. 170FL poszło, ale trudno, tu mi chodzi o to, żeby przeczyścić pasek, biorę na wyspę, gdyż na farmie są warsztaty tylko, zatrzymuję różowości, czerwone i zebry, resztę oddaje z powrotem do pociągu. Na razie z 50 kibelków dwie zebry, różowe anakondy, pandy i czerwone słonie. Reszta wymieniona na nowe.
     
  2. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Jak wam idzie? ja na razie przekręciłam 110 razy i wyszły mi z tego tylko czerwone anakondy. Generalnie robię tylko na baśce. Zaraz chyba zacznę śpiewać "cztery słonie, różowe słonie..."
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jak to? na110 wsadów masz tylko czerwone anakondy? A reszta co? Ja zaraz zbieram ładunki z wyspy. Na farmie dostałam sporo fabryk fajnych w tym czerwonych
     
    ania1713 lubi to.
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dokładnie, a gdzie reszta:
    ja załóżmy 20 ładunków:dostałam 2 razy hipopotamy a tak same: koniki morskie, gazele, kolibry i homary co mnie cieszy. Kolibry i homary maja dobrą wartość w stodole więc tego nigdy za wiele. Nie dostałam żadnej kolorowej zagrody ale jeszcze nie poganiałam FL więc spokojnie wszystko przede mną ;)
     
    ania1713 i AngelGina lubią to.
  5. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    ja zdobyłam konia morskiego, pingwiny, fabryczkę świec i elektrownię słoneczną i fabrykę sejfów :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2019
    sun82, AngelGina oraz .rudson. lubią to.
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie były 52 wsady i pierwszy raz tak kiepsko jak na taką ilość, ale 1FL nie majątek, więc jeszcze coś podgonię. Na pewno bardziej się to opłaca niż zagadkowe zagrody kupować, no i mamy porządeczek w inwentarzu :music:
    Z tego na czym mi zależało mam jedne czerwone pióra.
     
    pretorianka, AngelGina oraz MaraAcoma lubią to.
  7. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    a ja zrobiłam tylko 6 wsadów
     
    pretorianka i sun82 lubią to.
  8. martucha1699

    martucha1699 Czeladnik forum

    Czy jest możliwe by powrócił do mnie pusty pociąg?? Nie mam nigdzie w inwentarzu tajemniczych ładunków,pomimo,że wrócił pociąg.
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Najpierw odśwież grę i sprawdź w inwentarzu na farmie oraz wyspie, bo nie wiem który ładunek puściłaś :)
     
    kacper_07 lubi to.
  10. sun82

    sun82 Okazjonalny autor

    U mnie rękawice bokserskie, elektrownia słoneczna, pingwiny i czarne pasy.:inlove:
     
    AngelGina lubi to.
  11. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    U mnie czarne pasy i rękawice bokserskie, ale te juz mialam. Teraz wpadly nareszcie świece i pióra, poluje jeszcze na elektrownie i deskorolki. A z drugiego ladunku zebry mnie interesuja, ale moze uda sie za GT je zlapac.
     
    talarek1961 i AngelGina lubią to.
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    a mnie wpadły różowe anakondy :)
    Nie wiem po co, bo ich nie hoduję :D
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2019
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ale super, dostałem homary i zebry, i teraz mam 2 zagrody zeber nakarmione i sobie rosną, oraz 2 zagrody homarów :D
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    O proszę, gratuluję, bo ja właśnie na nie poluję, tzn., na te różowe anakondy i już 30 zagród otwarłam i tylko w tym kolorze wielbłądy wpadły ;)
     
    pretorianka i miwi45 lubią to.
  15. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    wszystko co było trudne do zdobycia udało sie teraz , deskorolki , reękawice bokserskie, świeczka,kolektor słoneczny ,a do szczescia brak jeszcze piór i pasów ;),także sie udało i chyba wszystkie warsztaty juz posiadam
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2019
    pretorianka i miwi45 lubią to.
  16. Tmk1001

    Tmk1001 Stały bywalec

    Cześć, mama takie pytanie do was jeśli nie mam odblokowanych za banany zwierząt np wielbłądów to czy jest szansa że dostanę kolorowe ulepszenie ich z ładunku i dopiero będę mógł je hodować po odblokowaniu czy nie ma takiej szansy?
     
    miwi45 lubi to.
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Nie ma takiej opcji.
     
    abc2016 i Tmk1001 lubią to.
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Moje polowanie na różowe anakondy odbiło mi się wielką stratą... jeszcze nikt tak nie popełnił gafy jak ja ;(, to przez pośpiech, pakowałam zagrody do pociągu (a przyśpieszałam za florena), oczywiście takie żółte i dodawałam pomarańczową stajnię, komputer troszkę mi muli i jak dodawałam to nie zauważyłam, że zaznaczyłam megastajnię pomarańczową i niestety w tym pośpiechu to zatwierdziłam i zobaczyłam dopiero jak pociąg odjeżdżał, że ma tak wysoką cenę :(, żeby mi chociaż te różowe anakondy przywiózł, bo jestem zła na siebie, że tak łatwo wyrzuciłam tak cenną zagrodę :(
     
    miwi45 lubi to.
  19. Tmk1001

    Tmk1001 Stały bywalec

    Dziękuję :)
     
  20. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Mam homary i pingwiny, których mi brakowało. Jeszcze żurawie i będę z kompletu zadowolona :)
     
    talarek1961, AngelGina oraz SMOD_Atena lubią to.