Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Ja tez nie mam ładunku:(
    Włożyłam tak jak radziliście, 3 żółte koale i 3 żółte foczki, nacisnęłam warsztaciki i :cry:
    żeby nie było przelogowałam się i dalej nic:eek:
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdzałaś na farmie i na wyspie?
     
    SMOD_Atena i malgos63 lubią to.
  3. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Kurcze jest na farmie, a ja sprawdzałam na wyspiexD
     
    SMOD_Atena i MOD_Zła lubią to.
  4. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    U mnie wszystko działa sprawnie, pociąg kursuje bez żadnych awarii i przywozi super zagrody:) Jestem cała uchachana, bo dostałam 2 koniki morskie, różowe anakondy, różowe słonie i gazelę:) No i jeszcze kilka innych zwierzaczków, ale z tych wymienionych na początku chyba najbardziej jestem zadowolona:)
    Pozdrawiam Was serdecznie i życzę samych oczekiwanych pakunków:)

    Farma -213 wyspa - 458
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    na 3 zagrody z pociągu : różowe anakondy , konie morskie i kolibry więc źle nie jest , choć konie wziąłem za talarki w ewenie bo nie miałem , nadal poluje na zebry a w najgorszych przypadku kupię za gwiezdne talary i finał :)
     
  6. _friends

    _friends Forumowy żółtodziób

    u was tez tak jest zakupy w euro chciałam koszyk kwiatowej mamy i mam na tablicy euro 1,99 9,99:mad:
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    _friends waluta w grze powinna być taka jaka obowiązuje w kraju, w którym mieszkasz. Jeśli jest inna to możesz napisać zgłoszenie do PT z prośbą o zmianę waluty. Tutaj znajdziesz wskazówki jak prawidłowo wysłać zgłoszenie: Pomoc Techniczna.
     
  8. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    He he nie mam takich zagród ale mam sporo innych pszczelarni czy żółtych uli to wysyłam. Mam wreszcie fabrykę rękawic. Sporo fajnych rzeczy wpadło:inlove::D
     
    duringd lubi to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak masz te zwierzaki odblokowane, to zagrody są do kupienia za SG.
    Taki wsad kosztuje niecałe 130.000 SG.
    Wole wysyłać za SG, bo nigdy nie wiadomo co BP wymyśli, a zagrody w pasku jeść nie wołają.
     
  10. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja niestety nie lubię żółtych zagród i nigdy ich nie używam 8)więc się pozbywam.:p Sg mam sporo i to nawet bardzo:inlove::D, ale używam na towary do misji na które nie mam ochoty czekać 8)
     
    magosiek34 i olgs3 lubią to.
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A ja jak tylko mogę używam żółtych, bo jednak czas krótszy i więcej upchnę w ciągu dnia. Ładuję do pociągu żółte koale i foki. Odkupie sobie.
     
    olgs3, Ewa2951 oraz Daisy44 lubią to.
  12. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja mam chyba już jakieś skrzywienie :pbo lubię porządek wszędzie :p;)xD Nawet do eventu na farmie nie kupowałam żółtych kotów. Mam chyba 48 gier. 8)
     
  13. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    48? Siejesz? Lałaś sn? Czy z zagród tak ładnie?
    Chcesz powiedzieć, że jestem bałaganiarą? ;)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A mnie trochę foch na koło fortuny i żółte kacze pióra minął bo wrzucam po 2 do pociągu i na wyspę przywiózł mi między innymi gazelę, 2 konie morskie i 3 różowiutkie:inlove:

    ws.png

    mogłyby jeszcze dołączyć zebry i róż anakondy ale tak fajnie to pewnie nie będzie :sleepy:

    Na farmie też nieźle, dostałam chyba po jednej z każdej fabryki :)
     
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jeśli chodzi o wypadajki to Tak wszystkiego po trochu- sianie z sn- bo strasznie chcę tego krokusa uszlachetnić a mam go mało... >:( bo stale wrzucam do szklarni. Poza tym koty, motyle gęsi króliki, wąsy nawet:pxD na co mam paszę akurat. No i trochę klonowania bo bb jest. Choć akurat klonowania nie lubię... Teraz akutat jest krokus podlany i koty z królikami. Do tego badylek do misji po bokach... szczypior albo groszek żółty czy tam inny;)
    A bałaganiarą to absolutnie nie jesteś:music: To ja mam zboczenie na tym punkcie... :p Bynajmniej nie zawodowe:D Miłego dnia i szybkiego dotarcia do pnącza:)
     
    olgs3, ***kacper*** oraz martajolka81 lubią to.
  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Pochwalcie jakie fabryki wam wyskakują czy warto ładować w farmę .
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z 12 ładunków wyrosły u mnie wszystkie możliwe oprócz pomarańczowych i czerwonych ulepszeń:

    [​IMG]
     
    ***kacper*** i ania1713 lubią to.
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ciekawa byłam czy oprócz tych z tabelki jeszcze jakieś wyskakują inne np w różu.Czy tylko takie mogą
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie nic różowego nie stwierdziłam a nawet nie powinny wyskoczyć żadne różowe ulepszenia, tylko to co jest wymienione w tabeli.
     
  20. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Dziękuję o to mi chodziło .