Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kafa-

    -kafa- Czeladnik forum

    .
    Dokladnie, dla graczy chcacych zdobyc zlote Banany byl ten Item idealny!

    Na farmie nawet ten Item po przejsciu 230 lvl, bylby kropla w morzu:
    po 230 lvl musielibyśmy robic 1 Billion PD dziennie, zbierajac przez nastepne 33 lata aby dotrzec do 300 lvl.

    wywalilo BP Eliksir, to bylo jasne, szkoda jednak ze nie pozostawili Eliksiru tak jak Wilsona
    ktory jako sezonowy Item kroluje w sezonowych od ponad 8 lat xD to sie nazywa sezon !!! :p-.-



    [​IMG]
     
  2. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Beznadziejny ten utylizator. Nie można oddać owoców drzew, które zbierałem na niego :(
     
  3. matthero

    matthero Weteran forum

    Możecie powiedzieć jakie najkorzystniejsze zagrody / ulepszenia zagród włożyć do Expressu by uzyskać magiczną wartość 626 najmniejszym kosztem zużycia SG ?
     
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Trzy razy żółte koale i do tego trzy żółte foczki. I masz pełny wsad, w miarę ekonomiczny.
     
    zielonygroszek83, agniecha$ oraz hlnrys lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MobilisA075 do Utylizatora z założenia oddajemy rośliny, zwierzęta czy produkty a owoce to w minievencie Owocowy targ.

     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie nazbierało się z koła sporo żółtych punktów zbioru piór, to go wysyłam - jeden ma wartość 510, no i do tego "coś" albo dwa "cosie" na wartość 120, bo równo na 626 nie wrzucisz.:)
     
  7. zosinski

    zosinski Okazjonalny autor

    Wysłałam drugi pociąg i po zagrodach ani śladu:mad:. Nie przyjechał. :mad:Na tym zakończyłam swój udział w Ekspres "San Gigantika". Poprzednim razem też tak było, na 4 pociągi 2 tylko przyjechały ale się wtedy uparłam i wysyłałam dalej. Teraz już nie próbuję bo szkoda mi moich nerwów. Pisanie do pomocy nie zmieni sytuacji i nie wróci mi wysłanej zagrody. Powodzenia dla innych graczy
     
    Małgosia48 lubi to.
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A jaki ładunek wysłałaś,
    Tajemniczy ładunek jest przeznaczony na Bahamaramę, a tajemniczy ładunek II na Farmę.
     
    evi900422 lubi to.
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    A ja uśmiechnięta jestem Przyjechały zebry i różowe anakondy - na 6 ładunków
     
  10. zosinski

    zosinski Okazjonalny autor

    Wysłałam pociąg z hipopotamem naciskając pierwszy ładunek.
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie ładunku szukaj w inwentarzu ze zwierzętami na Bahamaramie. Nie zaszkodzi również odświeżenie strony gry.
    Gdyby ładunek się nie znalazł, to zapraszam do działu Pomoc lub ze zgłoszeniem do Pomocy Technicznej.
     
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Z pięciu ładunków na wyspie wyszły 2 koniki morskie, 2 ośmiornice i 1 gazela.....
     
    ania1713 lubi to.
  13. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    napisałam do pomocy .Wymieniałm się 4 razy w pociągu a dostałam tylko jeden ładunek..
     
  14. jakleci.jolanta32

    jakleci.jolanta32 Czeladnik forum

    I ja też nie mam ładunków.....poczekam do jutra:music::mad:
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że można :)
    Wkładasz do pociągu warsztaciki/zagrody o wymaganej wartości - tutaj 626. Klikasz zielone pole "wymień" i pociąg odjeżdża. Po godzinie masz gotowy ładunek do odebrania.
     
    SMOD_Atena, tereska1108 oraz stawinoga lubią to.
  18. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Oj,a ja się bałam nacisnąć ten guzik, żeby mi nie zabrało 20 florenów (uciułanych).Dzięki za podpowiedz , idę na dworzec :D
     
    tereska1108 lubi to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko pilnuj tego zielonego guziczka i pełnego wkładu. Bo jak będzie za mały wkład, to zapyta, czy chcesz skończyć za floreny. Wtedy dobrze się zastanów :)
     
    SMOD_Atena i stawinoga lubią to.
  20. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    już załadowałam,wszystko poszło OK
    już załadowałam,wszystko poszło OK,florenów nie zabrało :D