Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nastaw już teraz zwierzaki, a zbierzesz jutro. Ale podejrzewam, że pod koniec hodowlanego puszczą znowu BB, choć głowy nie dam :p
     
    kalinamala i miwi45 lubią to.
  2. matthero

    matthero Weteran forum

    Ja czekam na połączenie: Baby Boom & Farmarkowe szaleństwo i dopiero wtedy spożytkuję swój cały nadmiar paszy. Potrzebuję zwierza do zadań w spółdzielni. W innym przypadku swojej paszy nie ruszam. :D
     
  3. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Świetnie, że zaczekałem do 18. Z anakond zwykłych wpadła kratkowana, a ze strusi zwykłych-łyżwiarz. Drugi raz w życiu najwyższe zwierzę ze zwykłych.
     
    kalinamala i Anhedrea lubią to.
  4. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Trochę nie na temat ale nie mogę nie napisać . Właśnie otworzyłam 10 skrzyń oddania i co znalazłam

    [​IMG]

    tak to można "klonować " :inlove: latająca słonica :inlove:
     
  5. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    To możesz się nie doczekać.
    Połączanie tych dwóch mini eventów to event sam w sobie, a odkąd mamy ekskluzywne perfumy to dni farmarkowego szaleństwa łączone są z eventem ekskluzywnych perfum właśnie i to już raczej zostanie normą.
    Firma musi zarabiać, a łącznie dwóch najbardziej atrakcyjnych oazowych mini eventów które najmocniej skłaniają graczy do klonowania (i kupowania SP) to taki sobie pomysł z punktu widzenie BP (moim skromnym zdaniem).
    No może raz na rok... ale chyba za wiele byśmy chcieli by robiąc "normalny" event czerpać korzyści z jeszcze dwóch mini eventów (nie licząc promocji na SP).
    Eh daj palec...
     
  6. matthero

    matthero Weteran forum

    Ale raz lub dwa razy w tamtym roku się zdarzyło, że były jednocześnie. Wykorzystując SP w tamtym okresie nie mam ochoty na zużywanie podczas zwykłego Baby-Boom bo jest nieopłacalne i skoro zdarzyło się, że były jednocześnie to za jakiś czas liczę, że też będą, więc paszę trzymam, a kończenie zadań w spółdzielni z kolorowymi zwierzętami jakoś mi się nie śpieszy...
     
    nuka20 lubi to.
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Chyba sobie zamówiłeś :p:)

    https://board-pl.farmerama.com/inde...m-i-wyprzedaż-super-paszy-super-oferta.66617/

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/ekskluzywne-perfumy.66624/
     
  8. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Oczywiście graj kiedy i jak chcesz.
    Tylko twierdzę, że to mało prawdopodobne i jak sam zauważyłeś miało miejsce raz (dwa) w zeszłym roku - podejrzewam, że zanim nie sparowano farmarkowego szaleństwa z ekskluzywnymi perfumami.
    Mieć nadzieje można, tylko nie uzależniałabym np kończenia hodowlanych eventów (o ile w ogóle chce się je zrobić) od tej nadziei. Zwłaszcza, że "tylko" baby boom to i tak gratis którego BP wcale graczom z okazji hodowlanych eventów nie musi dawać.
    Czasem wróbel w garści jest całkiem opłacalną opcją. ;)

    Nope (*Nie)
    To wciąż nie to.
    Powiedziałabym, że to pech- trzy oazowe mini eventy razem i wciąż nie zmieścił się w tym pakieciku event farmarkowego szaleństwa.
    Pech, no pech. Ale mnie jako urodzonej pesymistki to jakoś specjalnie nie zaskakuje 8)
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No popatrz, przeoczyłam trzecie wymaganie gracza :cry:xD:D:p
     
  10. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Mam upiorne menażerie.xD Jedna ulepszona na max, do drugiej zabrakło ... oczywiście desek, więc ma tylko sześć dostępnych slotów.

    [​IMG]
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Moje mroczne menażerie już pracują

    [​IMG]
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam jakieś takie szczęście, że jak jestem poza domem, to zwierzaki w oazach porządnie skaczą :)
    osły.PNG
     
  13. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Może się Ciebie krępują. xD
     
    KrysQ i tereska1108 lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pięknie, musisz częściej je same sobie zostawiać :p

    A u mnie tym razem znowu potwierdziło się działanie ekskluzywnych perfum:

    mys.png

    Dzięki nim druga Myślicielka się wykluła tańszym kosztem :p jednak nie było tak ciężko jak myślałam i różowiasta garncarnia na stanie :)

    gar.png :inlove:
     
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    brakuje mi do menażerii 14 kocich elfów i 20 owiec zombi. o ile z elfami problemu nie będzie /mam 3 zagrody/ to z tymi owcami może być różnie - jedna zagroda tylko a dzisiaj jestem poza domem :cry:
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Przypomniało mi się, że jest BB :) I tak na próbę włożyłam :)

    [​IMG]
     
  17. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Nie umiem wstawić zdjęcia ale i tak się pochwalę. Z czterech indyków pawich wyszedł... indyk malarz :D
     
  18. -kafa-

    -kafa- Czeladnik forum

    Ocencie sami(!)
    do kazdej hodowil dodane zostaly Ekskluzywne
    :eek:

    [​IMG]

    [​IMG]
    .
    [​IMG]
    .
    [​IMG]
    .
    .ekskluzywnych
    .
    Jak dla mnie Perfumy ekskluzywne, byly ostatni raz w uzyciu, wynik zupelnie do bani -.-
    przyznam ze obecnie koncze z hodowla, to juz nie jest zabawne!

    nimo wszystko, Wam zycze przeskokow o co najmnie 3 oczka wyzej:)
     
  19. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U mnie nic lepiej z ekskluzywnymi. Ale i tak korzystam z BB i męczę żmijki, chciałabym chociaż raz wybudować sama różowy warsztat... póki co na różowe terrarium już mam ;)
     
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie też użycie ekskluzywnych perfum daje przeskok o jeden nic poza tym. porażka
     
    miwi45 lubi to.