Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ten nowy item będzie też dostępny za zwykłe wejściówki.
     
  2. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Masz rację. Mam 10 helikopterów i w samym styczniu dostałem 34 mln SG (zapisuję tylko te po milionie i dyszki).
    Dzięki temu nie śledzę już przeliczników do drugiego miejsca po przecinku i mogę kupować nawóz po 8 tys. SG w czasie ewentu.
    A realnej kasy nie wydaję i tak z zasady.
     
  3. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Miałem 3 wejściówki z którejś misji, czekałem na wyprzedaż, może wpadnie nowa zjeżdżalnia, i co? Warzywna zjeżdżalnia [w miarę], 20 farmarek [dobrze] i tartak bobrów zwykły [bardzo źle]. Mam 191 FL, ale nie kuszę się, oszczędzam je na super paszę lub drzewka.
     
  4. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Kolejny event Mega dzień PD nadchodzi a nadal nie ma żadnego ogłoszenia w sprawie możliwości zakupu FL przez sms. Szkoda :(. To już prawie miesiąc. Pozdrawiam farmerską brać. :D
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    27 stycznia kupiłam farmarki,29 stycznia kupiłam sezonowych pomocników przez sms-nie wiem dlaczego nie możecie...Może nie "ptaszkujecie"wszystkich wymaganych pól...o_O
     
  6. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Spróbuję jutro. Tyle lat kupowałam płacąc sms-em i było o key. Teraz tak jak inni gracze piszą - brak środków na koncie, albo u mnie komunikat - błąd serwera. Spróbuj później. Operator twierdzi, że mam wszystko o key. Dziękuję Ci, sprawdzę na pewno :D. Spokojnej nocy.
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Koło dla mnie jakieś podejrzanie łaskawe dzisiaj było.
    Wykręciłam 40 wejściówek imprezowych i otrzymałam: dwie warzywne zjeżdżalnie (których nie miałam do tej pory), dwie śnieżne zjeżdżalnie, dwa razy lot samolotem i 100% do stodoły :)
     
  8. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    To lepiej niż u mnie na 40 imprezowych wejściówek : dwie śnieżne zjeżdżalnie i jedna warzywna,bonusu nie trafiłem choć były średnio co drugie kręcenie na kole.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tym razem - o dziwo - mam się czym pochwalić (chyba). Zakręciłam kołem dosłownie trzy razy (w tym raz, bo widziałam bonus 100% do stodoły) i mam 2 śnieżne zjeżdżalnie (i 20 perfum). Rekordowo szybko się trafiło :D Marchewkową zjeżdżalnię też gdzieś niedawno złapałam, tak więc nadal mam komplet :music:
     
  10. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Przecież można kupować przez sms, wybierasz opcję zapłać przez telefon komórkowy, jest po chwili okienko popup, podajesz swój numer, wyślą ci PIN, wpisujesz go i FL masz. A wracając do tematu to dostałem ze skrzyni nawozów imrezówkę i wygrałem jajcarnię żółtą, na 94 poziomie...
     
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    Zeby wygrac glowna nagrode farmerskiego kola fortuny to sie ona musi najpierw na nim pojawic. Event sie konczy ale u mnie sie nie pojawila, ale to normalne
     
  12. owieczka1910

    owieczka1910 Czeladnik forum

    ja tam chce baby boom :) :inlove:;)
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Sama się nie pojawi, czasami trzeba parę razy pokręcić żeby się pokazała nowa nagroda.
     
  14. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Łaaaaał! Postarali się z nadchodzącym mini eventem, wyprzedaż rzeczy typu sól, ciekawe kto to kupi, jak to coś co i róż wypada z zielonego koła
     
  15. Franc

    Franc Czeladnik forum

    Pobiłem rekord, wywaliłem wszystkie 90 super wejściówek i ..... 0 zjeżdżalni!!! raz miałem 1 jack pointa. Też tak macie?
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    też tak mam ... i dlatego już ich nie kupię :wuerg:
     
  17. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    z ostatniego eventu wygrałem 8 wejściówek i pierwsza wypadła lodowa zjeżdżalnia xD juuupiii
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  18. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Ja to się zastanawiam gdzie mogę oddać nadmiar tych cudownych składników ;). Nie mogę przerobić tego wszystkiego. Proponuję event z oddawaniem składników xD
     
  19. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    W grze pojawiły się nowe menażerie i magazyny. Ale niestety do rozbudowy menażerii brakuje schematów. Czy będą jakieś nowe misje do zdobycia tych właśnie schematów? Mam cztery menażerie II, a teraz do rozbudowy kolejnej brak schematów. Czy ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć? Z góry dziękuję.
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Krokodylek75, możemy podpowiedzieć tylko tyle, ile wynika z Poradnika, czyli: "Misje pozwalające zdobyć materiały do rozbudowy nowych magazynów pojawią się w późniejszym terminie."
    Pozostaje śledzenie Ogłoszeń i nadzieja, że misje szybko się pojawią...
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.