Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wystarczy najechać na dane drzewko kursorem i po chwili wyświetli się jego opis. Czasem przeglądarka się przyblokowuje i ta funkcja nie działa. Wtedy trzeba odświeżyć grę i już powinno być OK. Sprawdź proszę.
     
    dworsky0 lubi to.
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Zakup drzew łaskawy dla mnie : judaszowiec, chlebowiec, Róża pustyni i dwa srebrzyste. Pierwszych trzech jeszcze nie miałam więc jestem zadowolona z prezentów przedświatecznychxD
     
    bari06, magdusia668 oraz olga0 lubią to.
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Nagietek był dla mnie dzisiaj miły :D podarował 2 róże pustyni , judaszowca których nie miałam :inlove:drzewo srebrzyste , 2 morele XXL , korka , wierzbę iwę, modrzewia .
     
    magdusia668, ania1713 oraz olga0 lubią to.
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja dziś dostałem item dający ( uwaga ) 30 pd :eek:
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pewnie lodowisko, mi też się trafił z któreś ze skrzynek
     
    magdusia668 i olga0 lubią to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A u mnie - jak zwykle- zero nowości tylko starocie których mam najwięcej mi dają:cry::cry::cry:
    Więcej nie kupuję drzewek
     
  7. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Nagietek dał mi bukan magellana, 2x orzesznik xl i w końcu różę pustyni :) Teraz to tylko brak mi nieszczęsnego cypryśnika do kolekcji bo resztę nowości posiadam ;)
     
  8. mruwka1979

    mruwka1979 Zaawansowany

    2x judaszowiec, 1x bukan magellana, 1 srebrzyste xl - jak nigdy weszło dobrze :D
     
  9. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Trochę już po temacie ale wrócę jeszcze do Renzo . Nie zgadzam się że ten mini ewent jest zły. Można z niego wyciągnąć fajne rzeczy. Ja z radością witam każdy jego przyjazd. Inwestuję 30 florenów i mam 50 wejściówek. Plus te które dostajemy na start i te
    które dostajemy od Franka . To pozwala mi ustrzelić baloniki na średnią 20 p i kupuje za to - Nostalgiczny film =25% PD . Mam
    ich już 6 :D To ładnie pozwala mi szybciej zdobywać PD i przechodzić kolejne poziomy :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2018
  10. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    Pan Nagietek wysłuchał moich próśb :D 4 x Srebrzyste, 3 x Róża pustyni (w końcu ją mam) 2 x Karob i 2 x Dąb korkowy, no i jeden Judaszowiec i Chlebowiec... Dla mnie super - wszystkie których nie miałam, także florki nie zmarnowane :D
     
  11. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Świetnie u mnie z drzewami. Mam chlebowca, 6 róż pustyni, 5 pomarańczy olbrzymich i 2 judaszowce oraz 3 bukany. Na zakup po 10, łącznie 20, poza tym z badziewnych to korek, karob i kowhai. Nawet nieźle.
     
  12. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Pobawiłam się w Nagietka
    skrzynia ze słodyczami = 28.400 PD

    [​IMG] a z tej skrzyni

    [​IMG]
    zafundowałam sobie mały prezent :). Wesołych Świąt wszystkim życzę i cierpliwości przy nieustającej orce :D
     
  13. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    mam małe pytanko w związku z ulepszeniami domku pomocnika Mikołaja - czy ostatnie ulepszenie zamienia darmowe próby na Koło Fortuny na 1 jednostkę SP, czy też ta 1 SP jest do tych prób dodana i mamy w wyniku ostatniego ulepszenia 3 próby + 1SP?
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Item z 5 ulepszeniami daje 1 szt. SP (oraz 4500 PD/TPD i bonus 75% PD/TPD). Wejściówki otrzymujemy tylko na wcześniejszych etapach ulepszenia itemu - zgodnie z poniższą tabelką:

    dom pomocnika Mikołaja.png

    Na przyszłość z takimi pytaniami zapraszam do działu Pomoc - Pytania ogólne.
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    gdyby dawało próby i superpaszę to bym się zastanowiła. Ale 20 zeta i 5x25florków to sobie odpuszczę, chyba żeby zostać na 5-tym ulepszeniu
     
  16. anna0089

    anna0089 Książę forum

    No nie wiem , bonus do V ulepszenia kuszący xD . Ale jeszcze sobie to przemyśle i przekalkuluję .Można trochę oszczędzić do IV
    ulepszenia jest też 75% a 40% i 2 próby też dobrze brzmi , pomyślę
     
  17. matthero

    matthero Weteran forum

    Dlaczego zniknęły z koła bonusy +100% i +200% do stodoły ? Kręciłem już z 50 razy i ani razu nie pojawił się na tarczy :(
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Taki mix dziś uskuteczniłem i się opłacało :D

    [​IMG]

    EDIT:
    Jest i ona:D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2018
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gdzie tam zniknęły, tylko losowość działa - ja zakręciłam 2 razy i się pojawił plus 100% do stodoły
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie też pojawił się kilka razy na kilkadziesiąt prób i o dziwo nawet jeden wpadł:D

    [​IMG]