Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    ja jestem zrozpaczona 30 kupnych i nie policzę ile z pociągu i jedyne co z nowości to tulipanowiec normalnie załamka
     
    magdusia668 lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oj nie płaczcie tak... Jedni mają nadmiar jednego, drudzy drugiego... przyjdzie G&T i wszystko pięknie się wyrówna;)
    Ja uparcie jeżdżę pociągiem, jeszcze mi bugenwilla XXL została do upolowania. Jak na złość trafiają się głównie cisyxD
     
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja nie jeżdżę pociągiem bo się obraziłam na brak nowości :p
     
    bari06 i JJoanna lubią to.
  4. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Ja też rozkręciłem tory i nie jeżdzę expresem
     
    Lunamis, magdusia668 oraz JJoanna lubią to.
  5. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Kupiłam po 10 sadzonek na farme i bahamę : na farmie wyrosła mi : wierzba całolistna :inlove: , orzesznik i tyle ciekawego , a na bahamie nic ciekawego żadnych nowości :wuerg:. Ale pociąg się spisał i przywiózł : bukan magellana XXL :inlove: , drzewko srebrzyste XXL :inlove:, których nie miałam. A z dzisiejszego kalendarza wykluła mi się wierzba całolistna .
     
  6. 5050wisienka

    5050wisienka Czeladnik forum

    Ja juz kupilam cokolwiek ostatni raz, bo na 10 sadzonek 4 brzozy xl i ani jednej nowowsci, tak samo na wyspie 10 i nic. .A z pocigu szkoda pisac, samo dziadostwo.
     
    bari06, magdusia668 oraz tereska1108 lubią to.
  7. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    z 10 sadzonek na Baha wypadly 2x asymina, 3 x chlebowiec i tyle dobrego. Z 20 szt na farmie wierzba calolistna ,3 wiazy a reszta to nic ciekawego.
     
    AngelGina i magdusia668 lubią to.
  8. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Na razie otworzylam palowe pakietu farmowego: dwa tulipanowce, dwie wierzby calolistne i wiaz. Pozostale to araukaria xxl i reszta nic ciekawego.
     
    AngelGina i magdusia668 lubią to.
  9. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Kupiłam po jednej sadzonce na farmę i bahamę. I z jednej i drugiej wyszło klasycznie słabo
    Z ekspresu miałam chyba po 11 czy 12 sadzonek, wszystkie złote i na razie z tych postawionych na bahamie wyskoczyły ze dwa goździkowce i trzy nektarynki XXL :) Na farmie jeszcze nie stawiałam. Ale nie oczekuję fajerwerków.

    Post edytowałam i wpisałam bardziej odpowiednie określenie. Pamiętaj, że nawet wykropkowany wulgaryzm nadal jest wulgaryzmem.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 grudnia 2018
    magdusia668 lubi to.
  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Sadzonek nie kupiłam ale do pociągu wrzuciłam wiele kurzących się xl-ek :p
    Pasek się nieco odchudził a w zamian wpadło wiele nowych(dla mnie) drzewek,które do misji jak znalazł:)
    Do tego upolowane xxl-ki,których nie miałam z bukanem Magellana na czele:inlove:-zatem ja tam się cieszę :D
    Na nowości przyjdzie pora a śliczna różę pustyni-może uda się zdobyć;)
     
    morellaa, AngelGina oraz magdusia668 lubią to.
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja czekam na BB :D może będzie oprucz Baby też i Bummm xD:pxD
     
  12. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak to lubię:inlove:
    [​IMG]

    Było buuum;)
     
  13. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Ten owocowy targ to chyba jakiś popsuty - za owoce o wartości 20 tysięcy jest jedna farmarka, ale za 3 farmarki trzeba przekazać już 72 tysiące??!! a dalej jest jeszcze gorszy przelicznik. Co tu się poprosiaczyło?
     
    tereska1108, Lunamis oraz magdusia668 lubią to.
  14. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    W opisie jest że wpłat można dokonywać ile się chce ale każda następna będzie wymagała większej ilości owoców, więc podejrzewam że matematycznie w całokształcie wyjdzie przelicznik taki sam
     
    talarek1961, miwi45 oraz magdusia668 lubią to.
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    u mnie już po BB i po BummmxD
    tradycyjnie-bum na 4 literki z wysokiego kunikaxDxDxD
    jednak z tym co miałam w pasku i doklonowałam wedle tabelki udało się mimo,że bez przeskoków i ślicznych kolorowańców-umieścić itemki igloo na chmurkach:D
    dokupiłam tylko 1 konika i 1 świnkę(bodaj 4 poziom) coby dorzucić skoro wyjść nie chciały
    paszy całe zero-zatem spokojnie mogę hodować dalej zwierzaczki,zbierać owoce i pohandlować jak będzie czym:)

    wedle opisu tak właśnie jest
    ba!nawet sprawdziłam na własnej skórze;) i to tylko dlatego,że koniecznie chciałam dostukać farmarki na odblokowanie ostatniej części Kryształowych Wodospadów:)
    udało się(jeszcze cosik zostało) a teraz drzewka będą nadrabiać straty:)
    Piękne buum:inlove:-gratki morellko.
    Ciekawe czy kiedyś doczekam i ja takiego buum?:pxD
     
    magdusia668 i morellaa lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mi się wydaję czy na GT był szał na Ambrowca balsamicznego? o_O Bo teraz za 70 farmarek jest w skleporamie...
     
  17. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    ostatnio staje się regułą, za czym szaleją tłumy na g/t, będzie w eventowych nagrodach albo do kupna za grosze, całe szczęście, że pomysłowość graczy jest nie do wyczerpania i zawsze będzie coś do zdobywania :)
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witaski wieczorowe ;)
    Ach to fajne BB :p
    Pierwszy raz (chyba) od kiedy gram wyszły mi z najniższego klonowania zwierzaczki z najwyższego poziomu, no i mam dylemat czy wybudować różową perfumerię (byłaby moja pierwsza) czy kolejne neonowe motyle :oops:... Mam dwa cybermotylki.
    Niby fabryczki są średnio opłacalne, acz 2 produkty z jednej...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2018
    magdusia668 i miwi45 lubią to.
  19. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    ja bym wolała perfumerię, jest prześliczna..
     
    magdusia668 i miwi45 lubią to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Moje ekskluzywne perfumy dały takie rezultaty (oczywiście używam tylko przy wysokopoziomowych)
    Ponumerowałam te, które skoczyły. Wynik 9/27 uważam za udany :)
    [​IMG]