Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja na razie sieję do stodoły, ale w pasku mam trochę TSów wszelakich to wystawię może na noc, albo jutro. Trzymam kciuki za rezultaty:)
     
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  2. medyks

    medyks Czeladnik forum

    u mnie wyglata to troche mniej kolorowo , ale przynajmniej 1 kawie sa
     
    anna0089 i magdusia668 lubią to.
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ja wystawiłam również i z drzewek dostałam 1 wiąza :inlove: i 2 chlebowce :inlove: nie miałam ich , a z zagród niestety kawie do mnie nie zawitały , a inne okazały się pospolite.
    Życzę Ci więcej radości z odkrytych tajemniczości :).
     
    anna0089, ryzio oraz magdusia668 lubią to.
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie jeszcze 1h do zbioru więc czekam....

    jeszcze na Bahamie nie wystawiałam....

    mnie wiąz omija szerokim łukiem..... chlebowców mam kilka taka sprawiedliwość na tym świecie xD :cry:



    z tylu tsów wyrosło to:
    [​IMG]

    mój pierwszy wiąz i świnki (a przepraszam kawie :D ) :inlove: do tego orzesznik ale tego to sporo ostatnio mi wpadło. Reszta żółć, dwie pomarańcze i z drzew to mix wszystkiego XL i XXL.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2018
  5. anna0089

    anna0089 Książę forum

    No i znów wymyślili jak mi wydrenować kieszenie. Nagrody chociaż niestety losowe :cry:jednak jak dla mnie kuszące :p
    Pewnie się się złamię i jedną albo dwie kupię xD. Szkoda tylko ze zajmują sloty. Nie wiem czy dobrze rozumiem, na nieszczęście
    wylosuję bonus do stodoły który zajmie mi slot diamentowy na chutnej +2

    [​IMG]

    na zagrodach zyskam ale na roślinach wyjdę tak samo ? przy wariancie + 100 ?
     
    waderówek i miwi45 lubią to.
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Też analizowałam i wyszło mi, że Bonus do stodoły S będzie użyteczny dla zwierząt/produktów/drzew absolutnie nie dla roślin (bo dla roślin zastąpi jedynie tańszy CJM).
    I też się zastanawiam, czy dobrze myślę.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2018
    waderówek lubi to.
  7. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Nie do końca - na super polach wyjdzie duuużo lepiej niż cjm :)
     
  8. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam ,dla mnie to te bonusy to tylko podpucha by kupić ,mnie na to nie nabiorą ,realna kasa jest moja i tylko ja decyduję na co ją wydam ,pomyślcie zanim kupicie, pozdrawiam
     
  9. matthero

    matthero Weteran forum

    O jakich wy bonusach mówicie ?
     
    waderówek i magdusia668 lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Kompletnie nie pomyślałam o super polach. Dziękuję za wskazówkę :) Szczerze mówiąc liczyłam właśnie na opinię bardziej doświadczonych graczy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2018
    waderówek i magdusia668 lubią to.
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    W pierwszym momencie, po pobieżnym przeczytaniu ogłoszenia pomyślałam, że kupię kilka skrzyneczek z bonusem +100 i +200 do stodoły, ale gdy powtórnie przeczytałam, to doszłam do wniosku, że jednak BP sobie zakpiło ze mnie.
    Mam wydać 20 FL za losowy bonusik np. 100% TPD za żniwa, na których mi kompletnie nie zależy i do tego ten bonusik przez 24 godz. zajmie mi złoty slot.
    Więc i tym razem podziękuję za ofertę, nie skorzystam.
     
  13. matthero

    matthero Weteran forum

    W końcu zajarzyłem o co chodzi w tym Utylizatorze. Posiadam 3000 papuzich piór. Gdy wypadajki dopiszą to może wzbogacę się trochę w farmarki, chociaż i tak mam ich dużo. Nie będę specjalnie przygotowywał pól, ile wypadnie to wypadnie... Muszę rozpakować tajemnicze sadzonki i zagrody.
     
  14. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2018
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    waderówek lubi to.
  16. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    dodałem nowy :)

    Ktoś był tak miły na tym forum ze zdjęcie usunął bo pomyliłem linki
     
    waderówek lubi to.
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    A poza tym taka skrzynkę strach otworzyć.
    Będą uprawy, a wypadnie na zwierzaka i na odwrót:(
    Albo jeszcze gorzej na drzewa, a one akurat na polu nie były potrzebne.
    Takich skrzynek wole nie mieć.
    Ale na pewno nie wytrzymam i coś, próbnie kupię.
    A potem będę się złościć, oczywiście na losowość:D
     
    anna0089, gosiunia007 oraz hlnrys lubią to.
  18. abask

    abask Komandor forum

    No proszę jakie ciekawe skrzyneczki :)
    Byłyby ciekawsze gdyby były free... Za kasę ( nawet tę z pikseli) losowość skrzynek raczej nie dla mnie. Podejrzewam, że ja to bym dostała ( haha) kurnik :)
    Dziękuję, nie kupię :)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Z otwarciem skrzynek nie widzę problemu ponieważ można je otworzyć, nacieszyć się zawartością ;) i uruchomić działanie wtedy kiedy będzie nam to odpowiadać.

    cytat z ogłoszenia:
    ...Po otwarciu skrzyń bonusy zostaną dopisane do konta w postaci towarów konsumpcyjnych. Ich działanie można będzie rozpocząć samodzielnie w dowolnie wybranej chwili. Zajmą wówczas przypisany im slot, podobnie jak produkty rzemieślnicze.

    Mnie zniechęca losowość, bo niby te 20 FL za skrzynkę to nie taka wielka kwota (ok 3,- zł), ale większość bonusów ze skrzynek po prostu mnie nie interesuje, a jak mnie nie interesuje, to mi wpadnie w pierwszej kolejności.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ewidentny przykład działania prawa murphy'ego.
    xD:cry:xD