Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak chodzi o to:

    [​IMG]

    to zdobywasz podczas pełni, ale zagroda jest na farmę.
     
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Pajęczarnię można postawić na polanach należących do farmy: Głównej Łące, Dzikiej Łące i Leśnej Polanie.

    Inaczej: Zdobywamy ją na pełni w sklepie, ale nie stawia się jej na polach pełni.
    W związku z powyższym powinna być w w inwentarzu w zakładce zwierząt na farmie.

    Najłatwiej znaleźć wpisując w wyszukiwarkę w zakładce wszystkie tak jak to pokazał hlnrys powyżej.
     
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a u mnie stoi Chatka Baby Mruczki ... nie mam pojęcia skąd ale mam :p
     
    Andrzej_Kubata21 i miwi45 lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zapewne ulepszenia kupione za florki.
    Innej możliwości nie było.

    U mnie jest Koszmarna chatka czarownicy 7 i jeszcze 4 ulepszenia mam do zdobycia.
    Czyli 10 braknie do Baby Mruczki.

    Edit:
    Już mam tą Niesamowitą chatkę czarownicy 1.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2018
  5. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Jestem na etapie koszmarnej chatki czarownicy 2,do zdobycia w evencie mam jeszcze 9 ulepszeń. Skończę na niesamowitej chatce 1 i co dalej? Nie mam zamiaru kupować ulepszeń za floreny. Dlaczego nie było takiej informacji,że trzeba dokupić 10 kurtynek,żeby mieć całość. U nas zawsze są jakieś niedopowiedzenia. Może jakiś MOD mi odpowiedzieć na moje pytanie.....
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    6elka4 ale przecież w ogłoszeniu jest taka informacja:

    Nie napisano tam, że bez kupna się obejdzie ;) Poza tym to ulepszony maksymalnie item daje bonus dla Strefy pełni +200% przez 10 h a takie "bonusowe" itemy często trzeba kupić albo za floreny albo za PLN i w tym przypadku częściowo tak jest :)
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Dziękuję bardzo za odpowiedź,faktycznie powinnam sama się domyśleć,że taki item +200% w Strefie Pełni nie będzie darmowy
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Cóż, aż takiego parcia na PD nie mam.
    Dla mnie szkoda realnej kasy na te 10 ulepszeń.
     
  9. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum



    no właśnie nie pamiętam ... pamięć już nie ta

    Oddzieliłam cytat od Twojej odpowiedzi tak aby post był czytelny.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 października 2018
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  10. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Ja zawsze otwieram jak mam ponad 50. I zawsze mam minimum 10 mln. Natomiast poniżej tej ilości maksymalnie było 200 tys. :(
     
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Nie, żebym się czepiała jakoś bardzo, ale powinno być to zaznaczone, że 10 ulepszeń musicie sobie kupić. Obyło by się bez czekania, liczenia i zbędnych pytań ;)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Fakt, dosłownie nie napisali i item podstawowy dostał za darmo każdy Gracz, nawet ten podstawowy nie jest zły jak na prezent ;) No i napisane jest, że:

    "Ulepszenia będzie trzeba zdobyć samemu. Na początek w sklepie będą dostępne 2 pakiety w cenie 25 FL/pakiet. Będzie można kupić maksimum po 5 szt. każdego z nich."
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  13. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Oczywiście masz rację, nie skarżę się, że prezent za mały :)
    Spodziewałam się jednak, że te ulepszenia za FL będą takim ratunkiem, gdyby nie udało się zdobyć tych z eventów.
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gdyby tak wszystkie ulepszenia można zdobyć w różnego rodzaju akcjach to co by w takiej sytuacji zrobili z 10-ma ulepszeniami Gracze, którzy je kupili a wszystkie pozostałe zdobyli w eventach? To dopiero byłby problem ;)
     
    miwi45 i Andrzej_Kubata21 lubią to.
  15. pycia193

    pycia193 Forumowy żółtodziób

    dziekuje za podpowiedz juz znalazłam :)

    [​IMG]

    to zdobywasz podczas pełni, ale zagroda jest na farmę.[/QUOTE]
     
  16. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dlatego uważam, że info powinno być doprecyzowane :) Teraz już wiemy i nie czekamy.
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o zakup itemów to się zgodzę, informacja powinna być dokładna, ale jeśli w grę wchodzi zakup ulepszeń dla jakiegoś itemu i taka możliwość jest to raczej po coś te ulepszenia w sprzedaży są, a skoro są to znaczy, że w tym przypadku akurat tych 10 w inny sposób zdobyć się nie da ;)
     
    anna0089 i Andrzej_Kubata21 lubią to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Podobna informacja jest przy fabrykach
    czy to znaczy że bez kupienia pakietów nie zdobędę niesamowitej fabryki I ?
    braknie mi 10 ulepszeń

    i wszystko jasne
    jednak i fabrykę nie ulepszę do końca :cry:

     
  19. Andrzej_Kubata21

    Andrzej_Kubata21 Hrabia forum

    Też otwieram powyżej 50 skrzynek i często ilość nie przekracza 500 tys
     
    miwi45 lubi to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    agniecha$ a jak myślisz? Gracz kupuje dostępne pakiety z ulepszeniami, zdobywa wszystkie te ulepszenia, które są w eventach czy prezentach i ma nadmiar ulepszeń, to co wtedy z tymi, które kupił? Podwójnie ulepszeń na item przecież nie nałoży ;)
     
    Andrzej_Kubata21, miwi45 oraz morellaa lubią to.