Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    przeloguj się. też tak miałam
     
    magdusia668 lubi to.
  2. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    tyle, że mi jedne wystarczą. reszta poszła do wagonu
     
    magdusia668 lubi to.
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    z 40 szt ładunków ani jednego konika....słabiutko .... :(
     
    magdusia668, miwi45 oraz morellaa lubią to.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a masz odkryta baharame?
     
    magdusia668, hlnrys oraz Anhedrea lubią to.
  5. Rhodesia

    Rhodesia Młodszy ekspert

    Ładunków około 10-11... Właśnie zakończyłam swoje polowanie, bo ustrzeliłam "koń morskiego" ;)
    Powodzenia reszcie.
     
  6. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    Witam.:)
    Na ponad 50 ładunków pendolino przywiózł 2 koniki morskie, troszkę słabo- więcej było różowości...
    Pojeździmy teraz zwykłym, może coś ciekawego jeszcze przyjedzie.
     
  7. NiesamowicieZdziwiony

    NiesamowicieZdziwiony Moguł forum

    dzieki :) odkrycie bahamy pomogło :D
     
    magdusia668, ewanta oraz miwi45 lubią to.
  8. matthero

    matthero Weteran forum

    A ja Wam doradzę. Jeżeli chcecie szybko wymieniać zagrody na ładunki to kupcie sobie np. 300 zagrod żółtych dla fok i 300 zagród żółtych dla koali (tak, żeby ilość ich przeważała nad pozostałymi), później na górze ustawcie sobie na "ilość" (obok X) i za każdym razem jak będziecie klikać na + to będą one po lewej stronie... nie trzeba męczyć się z wyszukiwaniem :)3 koale i 3 foki... to porada dla tych co przyśpieszają czas za 1 FL, mam nadzieję, że BigPoint mnie nie zabije... pozdrawiam :D
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    odkryłam kolejne 10 ładunków - konia brak....
    nigdy nie miałam szczęścia do nowości... eh
    na 16 trafiłam tylko 2 żółte hipcie nawet flamingów nie ma i żadnych różowości....
     
    6elka4, magdusia668 oraz AngelGina lubią to.
  10. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    a ja odkryłam dopiero 3 tajemnicze ładunki, bo szkoda mi na razie miejsca na bahamie i bingo jest konik, w dodatku pierwszym odkrytym ładunkiem były pingwiny, których do tej pory nie miałam, więc już teraz jestem baarrdzo zadowolona z pociągu :inlove:
     
  11. ewanta

    ewanta Komandor forum

    gratulacje
     
    _Marchewa_ i magdusia668 lubią to.
  12. Musialek

    Musialek Okazjonalny autor

    Kurcze, ja nie wiem wrzuciłam ładunki 3 razy obleciał ale nie mam żadnej informacji co ustrzeliłam :( :( :(
    czy jest jakiś sposób aby to sprawdzić ??
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Odebrane ładunki trzeba z inwentarza wyjąć i postawić na wyspie, po 4 h zebrać i wtedy się dowiesz co ustrzeliłaś ;)
     
    magdusia668 lubi to.
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Na odkrytych 26 szt ładunków wyleciały 1-pingwin 9szt rekin jedne różowe małpy kilka czerwonych zagród do pand i słoni pomarańczowe słonie , koale i tukany i żółte flamingi i hipcie 2--szt koniki narazie nie jeżdżę jakoś mi się nie chce......

    musisz wystawic ładunki na wyspie żeby coś się wykluło..:)
     
  15. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    na 12 ładunków zero konika :( Wyśle jeszcze z 10 ...Może się uda ...ale zaczynam wątpić ;/
     
    magdusia668, amber♥ oraz empatyczna lubią to.
  16. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    musisz wystawić ładunki na Baśce poczekać 4 godz. aż dojdą i zebrać wtedy się okaże co masz;) jest w końcu 1 koń morski:inlove: na około 30 ładunków:)
     
  17. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    u mnie odkryte pierwsze 3 ładunki - są żółte hipcie i 2 żółte flamingi :) stawiam kolejne 3 licząc na konika:):p
     
    magdusia668, amber♥ oraz AngelGina lubią to.
  18. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Wczoraj przyśpieszyłam 11 szt za FL (tyle miałam:)) + 3 zwyczajnie . Wystawiłam na noc , rano zebrałam i dostałam 2 koniki , pandy różowe , 2 hipcie żółte i 2 flamingi żółte - reszta takie jakieś pomarańczowe ulepszenia - ale pom zostawiam zawsze to 2 szt zwierza z zagrody :)..Dziś jeżdżę co godzinę , zostało mi jeszcze 9 żółtych warsztatów których nie cierpię :wuerg:..za każdym razem daję żółty warsztat plus 2 zwykłe wielbłądy (te warsztaty żółte to przeważnie z koła :wuerg:)...pozbędę się ich i koniec , nie chce mi się co godz na farmę wchodzić :)
    Powodzenia w polowaniu na konika :)
     
    Ewa2951, olgs3 oraz AngelGina lubią to.
  19. Pietruszka11

    Pietruszka11 Czeladnik forum

    49 ladunkow konika brak, tak byc nie powinno, nie podoba mi sie taka losowosc. Odpuszczam.
     
  20. abask

    abask Komandor forum

    15 ładunków i godne uwagi jedne różowe słonie a reszta beeee
     
    AngelGina lubi to.