Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    U mnie też żadnej rewelacji, chyba tylko w 2 albo 3 przypadkach na ok. 100 hodowli miałam przeskoki o 2 poziomy. Za to kilka dobrych zwierzaków straciłam... np. za dwie pszczoły karmicielki + coś tam dostałam 2 zwykłe. Ale nie narzekam, bo i tak lubię BB właśnie za tę losowość. Czasem wyleci coś ciekawego albo takie nic albo prawie nic. Podoba mi się, kiedy trafią się np. 4 podstawowe + 2 inne.
    A Sp to już tylko z młyna bez turbo, z farmarek i z misji. Wczoraj właśnie skończyłam kilka zadań z produktami, do tego ściągnęłam z drzewa kilka hodowlanych "starterów". I od Miłej Sąsiadki też trochę dostałam :)
     
    leloszek373 i magdusia668 lubią to.
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    13051974jakub


    Twój post usuwam jako off-top. Sąsiadów szukamy >> tutaj<<

    zaznaczam że każdego dnia w dziale "Giełda - ogłoszenia graczy" zakładany jest wątek do szukania sąsiadów z aktualną datą.
     
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ze zwykłych wielbłądów sułtan 8)
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Taki tam skromny mix:

    [​IMG]
     
  5. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    nie taki skromny,właśnie bardzo ładny:D[​IMG]a mi się trafiło takie cudo ze zwykłych,nieźle :D[​IMG]a dziś też bardzo dobrze:inlove:[​IMG] ciąg dalszy:D[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2018
  6. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Wolę miksować poza BB:inlove:
    [​IMG]
     
  7. betty10

    betty10 Zaawansowany

    BB udane :D jeszcze bardziej jestem zadowolona ze udalo Mi sie kupic pawia teczowego na targu za jedyne 5 milionow :inlove::inlove::inlove:
     
  8. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    ja też lepsze miksy wychodzą:D[​IMG]
     
  9. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Gratulacje, nie chcesz sprzedać ??
     
  10. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    No właśnie drugi się trafił [​IMG]i będą różowe wachlarze na G&T;).
    A na targu to on wart zaledwie 14 mln,więc całkowicie nieopłacalna byłaby sprzedaż:p.
    Pozdrawiam!
     
  11. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Rozumiem Gosiu i tym bardziej gratuluję ;)
     
    magdusia668, leloszek373 oraz morellaa lubią to.
  12. mieczu

    mieczu Baron forum

    ośla niespodzianka ;)
    [​IMG]
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Miksiorki przy kawie:p
    [​IMG]
     
  14. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Chyba trzeba będzie założyć nowy temat do chwalenia się przeskokami w hodowlach xD
     
  15. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Znów nowa misja, chcą lwa a kto go posiada w takiej ilości żeby ja zacząć robić? Tutaj lew to jak Yeti ponoć istnieje ale nikt go nie widział.Na dodatek te nosorożce.Nie wspomnę o ślimaku eh...
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Cierpliwości, z żyrafami, krokodylami itp nowościami też tak swego czasu było, że o bizonach nie wspomnę, a teraz się coraz częściej pojawiają. A w razie chronicznego braku BP z pewnością zadba o zaopatrzenie graczy, w końcu gra musi się toczyć płynnie, nieprawdaż?
     
    SperanzaE i magdusia668 lubią to.
  17. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    ja niestety Lwów nie mam :(
     
  18. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Żyrafkę kupiłem za farmerki .;)...to i na lwa , ślimaka i nosorożca też przyjdzie czas...teraz zima to nie garną się do nasxDxDxD
     
    wiktaratuj lubi to.
  19. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Są lwy i ślimaki nawet codzienne je zbieram a nie tylko widzę będzie czas i na nosorożdźca-też się będzie zbierać a nie tylko oglądąć:)
     
  20. jwilczewska5

    jwilczewska5 Mieszkaniec forum

    znowu nowe zwierzątko i ciągle nowe misje -
    - najgorzej że ze lwami czy nosorożdźcami,
    tylko kto będzie miał farta i dostanie nowości
     
    tereska1108 lubi to.