Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Do zebrania jest tylko podczas pełni. Dlatego, jak koleżanka aleksandra pisze. Dobrze podlać super nawozem Zosi, ale turbo nawóz nie ma sensu.
     
    pretorianka lubi to.
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Masz za dużo albo nie chcesz już dostać wierzby ośmiorniczej :cry: z ts Duch a masz jeszcze w pasku ts-y Duch ;)
    to pamiętaj przy następnej pełni już wierzba ośmiornicza nie wyrośnie xDxDxD
    Ja mam jeszcze w pasku 5 sztuk i zostawiam na następną pełnię :) wierzb ośmiorniczych mam już 16 sztuk :mad:
     
    empatyczna lubi to.
  3. [Berenika]

    [Berenika] Młodszy ekspert

    na 22 drzewka 11 wierzby ośmiorniczki (w tym 2 xl)5 jabłoni mrocznej królowej(w tym 2 xl)4 fosforyzujace( w tym 1 xl) i 1 sarkofagowiec i 1 piankowiec-.-
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Sądzę, że nawet gdyby był dopuszczony do wymiany, to dwóch nerek byłoby mało żeby go zdobyćxDxDxD u mnie na 8 sadzonek - 1 sarkofagowiec, 4 fosforyzujące, 2 jabłonie mrocznej królowej i 1 wierzba ośmiornicza XXL :)
     
    bacowa70, usiamik46 oraz AngelGina lubią to.
  5. FarmerkaAnkaa

    FarmerkaAnkaa Zaawansowany

    Moja pierwsza pełnia i nie wiem co siać, na co zbierać - czy na nietoperki czy na odblokowanie grzybowego lasu a może na misje w spółdzielni? Więc na razie rozmnażam roślinki, a potem się zastanowię. Następna pełnia już za miesiąc. :p:p
     
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Na 12 sadzonek Duch-2 jabłonie,2 fosforyzujące,2 piankowe duchy i uwaga niespodzianka 6 wierzb w tym 1 xlxDxDxDno nie wiem czy śmiać się czy płakać:cry::cry::cry:,bo wierzb mam już 21
     
  7. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Może i ja się pochwalę, bo wiadomo... mam chyba czym :p
    Na 15 sadzonek, zostałam obdarowana:
    3 jabłonie
    1 jabłoń xl
    2 fosforyzujące
    7 ośmiorniczych
    1 ośmiornicza xxl
    1 wybałusznik (to chyba na otarcie łez :D)

    Więc kaktus to chyba mi szybciej na ręce wyrośnie, niż z sadzonek :D:D:D, a tak na niego liczyłam :)
     
  8. Smyk55

    Smyk55 Czeladnik forum

    Witam w klubie. Mnie wyszło identycznie xDxD Już sama nie wiem śmiać się czy płakać?;)
     
    usiamik46, magdusia668 oraz AngelGina lubią to.
  9. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Phi ..właśnie policzyłam swoje i mam już 21 szt ,:cry::cry::cry: wczoraj właśnie kilko doszło..:wuerg:a gromnicy jak nie było tak nie ma..doszły też jabłka , na otarcie łez ..oko purpurowe i duch piankowy...
    Witam cieplutko po raz pierwszy w Nowym roku...:)
     
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dobrze, że tu weszłam - pocieszyłam się;) Miałam 8 Duchów. Wystawiłam je w 2 rządkach po 4 szt. Pierwszy rządek dał mroczne jabłonki a drugi ośmiornicze. Ładnie, równiutko, byłam pod wrażeniem:p Szczęśliwie mam komplet mrocznych drzewek, w tym jeden kaktus gromniczy, bo zgrzytałabym zębamixD
     
  11. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    To ja też dorzucę kamyczek do tej kupki , na 15 ts- duch 3 mroczne jabłonki , 5 ośmiorniczych i 7 fosforyzujących istny szał chyba się na tą gromnice prędzej w realu doczekam xD;) Miłego dzionka wszystkim :)
     
  12. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    Witam cieplutko w Nowym roku...U mnie na 15 ts- duch 3 mroczne jabłonki , 5 ośmiorniczych i 7 fosforyzujących ,do szczęścia brakuje jeszcze kaktusa....pozdrawiam
     
    usiamik46, AngelGina oraz magdusia668 lubią to.
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam
    Udalo mi sie :Dna 8 sadzonek dostalam 1x kaktus gromniczny :D
     
  14. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    a u mnie takie wyniki;)

    [​IMG]
    Na 13 sadzonek jedna gromnica jest:D
     
  15. malenka13071991

    malenka13071991 Czeladnik forum

    Czy komuś jeszcze nie dopisują się owoce z " fosforyzującego drzewa" ??
     
    magdusia668 lubi to.
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Mnie wyszlo identycznie
     
    dotikampo, ciurka6 oraz magdusia668 lubią to.
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    hejka wszystkim :inlove: jak was poczytałam to mi kamień z serca spadł :cry:widzę że tak na "bogato"

    to u większości jest a tylko kilku szczęśliwców trafiło kaktusa...trudno nerki nie oddam :p
     
  18. ciurka6

    ciurka6 Stary wyjadacz

    No cóż widzę, że i ja należę do zacnego grona "bogaczy" ;). Z 18 duchów wyszły ośmiornice, jabłonki i fosforowce i uwaga - 1 wybałusznik. Jeszcze ze 3 takie zestawy i wystarczy na zasadzenie całego lasuxD.
     
    magdusia668, usiamik46 oraz AngelGina lubią to.
  19. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    To moja kolekcja wierzb powiększyła się do 23 ;), najwyżej posadzimy wierzbowy las :D
    Mi też zrobiło się lżej, bo już myślałam, że to tylko u mnie taki "nieurodzaj" ;)
     
  20. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Oj, nie Ty jedna masz z tym problemy :) Grzybowy las to nowość w PK a i zanim go wprowadzili wcale nie było łatwo.
    Wydaje mi się, że lepiej najpierw "nietoperki", hodowlę nietoperków a potem wrony, żeby mieć to z głowy. No i drzewa ale przejrzyj sobie różne misje, bo w nich sporo przydatnych "drobiazgów" jest do zdobycia.
     
    FarmerkaAnkaa i magdusia668 lubią to.