Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    Lal super te zabki sa :) pierwszy raz je na oczy widze ...moje gratulacje
     
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja się cieszę, żab nie miałam,czerwonych garów zresztą też, kolejne głąby też nie zawadzają ;)
     
    kotwbutach. i azikowo lubią to.
  3. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    piekny wynik :) jak to mowia ciagnie wilka do lasu
     
    kotwbutach. i draculik34 lubią to.
  4. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    chomiki po raz ostatni, no to mam ich 3 zagrody, dokupiłam jeszcze 2 zagrody i trzymam kciuki za wilki i żaby ;)
     
    kybek93 lubi to.
  5. artmal

    artmal Czeladnik forum

    a ja mam bociana, wilka, kogutka, a kotków u mnie dostatek, bo w domu dwa:), jeżyki w ogrodzie żyją i na farmie się rozmnażają. Spełniły się marzenia.
     
    kybek93, Mojabonanza oraz Agunef lubią to.
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to na osłodę:):):) a czerwone gary to teraz na topie są:):):):inlove::inlove::inlove:
     
    kotwbutach., kybek93 oraz Mariolka7214 lubią to.
  7. iza_79

    iza_79 Książę forum

    może się za coś ze mną wymienisz. ja mam 0 chomików
    a odkryłam dwa kolejne - szopy (też nie miałam) i drugą czerwoną kotlarnię. chyba zacznę garami handlować :D
     
    kybek93 i Mojabonanza lubią to.
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    chomik mogę dać :):):) tylko się musisz przypomnieć na GT:):):) bo skleroza to straszna choroba:):):) a na czerwonych garach można zarobić:):) fajnie trafiłaś ja nigdy nie trafiłam nic czerwonego:):)
     
    kotwbutach., kybek93 oraz iza_79 lubią to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    przypomnij się w czasie G & T ,dostaniesz chomiki:D
     
    kybek93 i iza_79 lubią to.
  10. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Daj znać przy okazji G&T, chętnie podrzucę.
    Pozdrawiam
     
    kybek93 lubi to.
  11. mmila131

    mmila131 Okazjonalny autor

    u mnie na 3 - pomarańczowe ryby, pomarańczowe strusie i czerwone garnki
    nadal brakuje kogutów i wilków, ale tym TS już podziękuję -.-
     
    kybek93 i 0olimpia0 lubią to.
  12. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a dzięki :) przypomnę się
     
    kotwbutach. i GoskaK lubią to.
  13. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Zaryzykowałam w efekcie bociany, szopy x2 - fajnie, ul pomarańczowy, pomarańczowa strzygalnia owiec - może być, ale po co mi pomarańczowa fabryka jaj :(. Na koniec wilki :) Jeszcze 3 do odkrycia, mam nadzieję, że będzie coś "specjalnego".
    Czy ktoś wytłumaczyłby mi o co chodzi z G&T, bo mam tyły ;)?
     
    kotwbutach. i kybek93 lubią to.
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    mini event, ktory polega na wymianie między graczami. Można wymieniać sie w balonie co jest najbezpieczniejsze, albo umawiać się na forum i wymieniać miedzy sobą,albo od tak komuś coś podarować, trzeba mieć licencje, które dostajemy oraz dokupić, bo chyba dostaje się 3 jak dobrze pamiętam, nie wszystkim mozna sie wymieniac, ale o tym piszą w OO, niestety event handel i podarki popularne G&T jest rzadko i dlatego tak jest wypatrywany przez garczy, bo można zdobyć np itemy,zagrody, fabryki i daje moc emocji a i można nawiązać fajne farmerowe znajomości:)
     
    kotwbutach. i iwonanana lubią to.
  15. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Mnie wyszły świnie ,teraz odkłyłam lisy :cry:nic z nowości ,ostatnie postawiłam jak wyjdzie badziewie kończe z grą. Kupiłam dzisiaj florki i co tylko płakać żeby za realną kasę dostać takie badziewie to wstyd.Już nie chce mi się nawet tego PD.
     
    kotwbutach. i kybek93 lubią to.
  16. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Ja otrzymałam pomarańczową zagrodę dla koni:cry: 2 jeszcze postawione, aż się boję odkryć.
     
    kotwbutach. i kybek93 lubią to.
  17. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    nie uwierzycie jestem w szoku, kupilam tylko 1 zagrode i o dziwo wyszly mi koguty, ktorych nie malam, uwazam ze super, wiecej nie kupuje bo brak florkow a kupowac nie mam zamiaru
     
    kotwbutach., kybek93 oraz azikowo lubią to.
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gratki:D
    alemasz szczęście,zagraj w totolotka:D
     
    kybek93 lubi to.
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    gratki sąsiadeczko:):):) Ty to masz farta:inlove::inlove::inlove:
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jupi!!! ŻABY!!! Nie miałam ich xD
    Gołębie i pomarańczowe ryby do paska:eek: