Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    jakim programem robicie zrzuty ? -kurcze chciałem wklejkę zrobić jak ja mixuję ale tego nowego screenshota nie kumam
    chciałem pokazać faktyczny wkład w oazy i co z tego wychodzi
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja robię Print Screenem , potem wklejam do Painta i tam przycinam :) A na hosting używam VPX.pl

    Edycja.
    Chyba już nie ma co nadwyrężać farta ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2017
  3. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    eeeeeeeeeee to za dużo pracy myslałem o takim jak miałem na kompie (screenshoot) wytnij wyślij i masz gotowy adres do wklejenia
    teraz ściągnąłem tego nowego ale nie mogę się z nim dogadać :cry::pxD

    to nie fart po prostu żeby coś wyszło trza ryzykować :)
    mi fajnie dziś nietoperze się mixowały ale w rybach wtopa (6 baniek :wuerg:)
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zaryzykowałam :D

    [​IMG]
     
  5. Megan

    Megan Komandor forum

    Jeden w tył, drugi w przód...tak bez szaleństw:)
    [​IMG]
     
  6. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    też się skusiłam:D[​IMG]
     
  7. Megan

    Megan Komandor forum

    Króliki mnie skusiły, kozy i krówki nie popisały sie....
    [​IMG]
     
  8. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Graty
    dziewczyny bierzcie przykład z tego wsadu
    ja głównie też tak mixuję np 3-4 wsady tego samego zwierza i niema bata musi coś wskoczyć a jak mieszacie zwierzaki np świnia krowa i coś jeszcze (patrz post wyżej ) to wtedy mixerowi się wszystko miesza i nie zawsze wychodzi coś fajnego
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Oj wy "wenże kuszniki"...-.-

    [​IMG]
     
  10. Megan

    Megan Komandor forum

    Chyba dziś ostatnie moje próby, może wieczorem się skuszę, zobaczę, jak na razie przeskok tylko o jedno miejsce, o dwa nie udało się. Mimo wszystko więcej cofek, wrony wcale nie popisały się...

    [​IMG]

    Dlaczego jak odkrywam oazy to zwierzaki zmieniają miejsce, np. wrona więzienna była na drugim miejsce a złodziejka na trzecim a w wynikach są na ostatnim?
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dziś i wczoraj zrobiłem 44 podobne próby i 35 z nich to cofki a 9 skok o raptem jedno. Nie lubi mnie bb oj nie lubi...
    Wieczorem resztę towaru zutylizuje bo nie mam co liczyć chyba na cokolwiek :cry:
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie wieczorem, tylko teraz... To chyba dobry czas na miksy. Na 2 oazy pakuję. Potencjalne straty mniejsze;)
    [​IMG]

    Edit. Koty niby takie zręczne są, a ten pers nie podskoczył... Dobrze, że nie miałam więcej do utylizacji z tego poziomuxD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2017
  13. kika2891

    kika2891 Czeladnik forum

    Z jakich klonów macie kozę - twardziela? Bo mnie się już pomysły skończyły
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja używam ShareX
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Pszczółki dziś chętnie współpracują :D
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2017
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No piękne te Twoje pszczółki :D gratki. U mnie było pół na pół z kozami. 3 cukrowe się wymiksowały i z 8 twardzieli, na podobna olość wtop. Reszte klonowałam zwykłymi klonowaniami. Ale nie jest najgorzej ;)
     
  17. mieczu

    mieczu Baron forum

    to ja też sobie miksnąłem coś ;)
    [​IMG]
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    te słonie fajne (ostatni mix) tylko szkoda cieśla na targu tańszy niż strażak - u mnie i to gdzieś o 3 bańki
     
    mieczu i Majeczka13 lubią to.
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ostatni na dziś mix :) BB uważam za bardzo udane :)

    [​IMG]
     
  20. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie jak zawsze same cofki :eek:. Podjęłam wyzwanie ostatni raz. Więcej już nie będę eksperymentowała :D. Decyzją podjęta ostatecznie. Gratki wszystkim, którym mixy się powiodły.
     
    Nutka, tereska1108 oraz leloszek373 lubią to.