Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po to działam na farmie,żeby grosz na zakupy mieć ;)
     
    toDzasta, Marrylan oraz Azile lubią to.
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ale jazda, wysłałem tylko jeden pociąg wrzuciłem do niego kury czerwone i ul zolty i przyjechaly kozice, w pierwszym pociągu, ale czadowo :D
     
  3. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Szukaj pod "Tajemniczy ładunek":)
     
    pretorianka, Azile oraz bealara lubią to.
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ten ewent pociągowy ma ten minus że dwukrotnie musimy czekać , nie należę do cierpliwych hahahaha
     
    pretorianka, Azile oraz magdusia668 lubią to.
  5. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Dziękuję bardzo :D pozdrowionka
     
    Karen139 i magdusia668 lubią to.
  6. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Podobno w ramach błędu można nabyć Zagadkowej tropikalnej zagrody "Chrom" a błąd nie bzie naprawiany. Ja nie mam oferty nabycia tej zagrody ani w jednym wypadku intnieje jedynie zakup zagdkowej tropikalnej ale topaz w pociągu brak tropikalnych zagród. Więc to tylko dla wybranych
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
    magdusia668 lubi to.
  7. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    2 kozice i 3 grabki są :D jutro jeszcze wyśle parę zagród w drogę , może coś fajnego jeszcze wpadnie :p
     
  8. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Wejdź na Baharamie w czerwony koszyk , zakładka zwierzęta.U mnie tylko tam jest możliwość zakupu tej zagrody.
     
    magdusia668 lubi to.
  9. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    U mnie odwrotnie: 3 kozice i 2 grabki, ale jeszcze sporo kibelków stoi i czeka odkrycie, więc coś jeszcze na pewno wpadniexD.
    A... zapomniałabym, jeszcze różowy chlew i różowe osły mi wpadły :inlove:

    No, ale żeby nie było zbyt pięknie to z ts-ów nie wpadł ani jeden sokół i z atrakcyjnych zagród także żadnych nowości -.-
     
  10. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    U mnie z wartych uwagi wyszło:
    [​IMG]

    Reszta z powrotem do pendolino.Jeździmy dalej ;)
     
  11. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Radzę wrzucić do pociągu wartość 460 a mało prawdopodobne że na G&T wymienisz na pomarańczowe np krety.
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tyle tych mini eventów, że mam takie podejście:

    [ciach]

    Post edytowałam. Piosenkę nieodpowiednią na nasze forum usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2017
  13. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    a umnie grabki łopatka i na cmentarz co się dziwić koniec roku trza naiwnych naciagać żyraf nie miałem bo nie kupowałem ts misje skończyłem bo na targu kupiłem i mam 1 zagrode żyraf z niespodzianek eventowych brawo ja
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
  14. Azile

    Azile Komandor forum

    No ja nie wiem jak Wy to robicie mi z tego pociągu to już wypadło chyba wszystko łącznie z fabryczką "korali" czy czegoś tam takiego, nawet zapomniałam że nam to wrony produkują, a nowości dalej brak :(
     
    Nutka, pretorianka oraz adikamila lubią to.
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jestem w szoku o_O

    Z tej okazji u Nagietka czy jak mu tam sobie zagrałam i trafiły mi się lwy.:)

    A twierdziłam tak jak MIKROMUSIC " Tak mi się nie chce "
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
  16. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    No i pięknie :inlove: kolejne grabki wpadły a do tego różowa obora (której nie miałam :p ) i różowy ul. Pierwszy raz tak mi różowościami sypnęło :inlove:
    Edit: i jeszcze różowe świnki i myszy :D

    Reszta tradycyjnie ruszyła w podróż :)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
  17. Paulina_10

    Paulina_10 Baron forum

    U mnie po dzisiejszym dniu kozice. Niestety tylko jedne, ale jutro ruszam z pociągiem dalej. Trzeba polować na grabie :D
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    5 kozic i 5 grabi do tego lwy , ślimak i dużo różowości :D
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Odkryłam 40 tajemniczości z pociągu tylko jedne grabie i dwie kozice reszta badziewie totalne :( słabo :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2017
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ja doświadczyłam wczoraj czegoś, o czym mogłam dotychczas tylko poczytać na forumxD Puściłam jeden jedyny ładunek z szansą na grabie i... wyrosła fabryczka grabixD Kozic nie mam, ale jeszcze trochę czasu jest, to pewnie się trafią:) Z takich lepszych trafiłam jeszcze różowe kaczki i traszki - na jakieś 5-6 otwartych ładunków.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2017