Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    jak dla mnie to za dużo na raz się dzieje. już nie ogarniam skąd ślimaki skąd lwy i o której co się zaczyna i do kiedy trwa.
    chyba muszę na kartce to rozpisać -.-


    edit
    chociaż po zastanowieniu to uważam że BB powinni w weekend dać xDi wyprzedaż super paszy oczywiści
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2017
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    3 mini-eventy plus super oferta na dodatkowe pnącze... - to to na szczyt akcji żniwnej wyglądaxD Pociągiem sobie chętnie pojeżdżę:), sokoły oraz lwy i ślimaki od Nagietka (albo i nie od Nagietka) kiedyś się trafią:)
    Jeszcze tylko policzyć optymalny wkład do pociągu, bo narzędzi na budowę mi szkoda. Póki co optimum to niedźwiedzie, ale chyba aż tak dobrze to nie będzie:D
     
  3. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Czy jest tańszy wkład za sg jak; 2 x żółte słonie + 2 x żółte małpy + byle co np kurnik xD
     
    toDzasta, kalina-malina oraz Nutka lubią to.
  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ja wkładam 4x żółte małpy + zwykły wielbłąd + zwykły koala (133 100 SG)
     
  5. zazulec

    zazulec Książę forum

    Nagietek - zacytuję reklamę - a mnie się trafiają same jelenie. Już się nie bawię.
     
  6. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    to dołączę do klubuxD na 12 prób w Nagietku 7 jeleni:wuerg::wuerg::wuerg: więc więcej już tam nie wchodzę
     
    toDzasta, kalina-malina oraz Azile lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To po co ciągle wybieracie te jelenie...? ;)
     
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Mam lwy.7 kupiłam.Potem myślałam,że ze ślimakami powtórzę sukces,ale jednak nie.Ale same lewki są :)
     
  9. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Pociąg pociągiem - fajnie... ale gdzie ja mam te zagrody wystawać?? jak równolegle trwa event niekończąca się opowieść... chcę wysiać jak najwięcej więc szkoda mi poletek na wystawianie zagród z pociągu z drugiej strony warto by było wiedzieć co przyjechało, żeby wiedzieć kiedy się trafiło tą kozice i zacząć wysyłać składy po grabie, czy na odwrót... tak na kupie to wszystko, już by mogli dać jedną wolną od eventu polane na farmie a którąś z wyspowych włączyć do tych rur...
     
  10. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Witajcie :)
    Chciałam upolować lwy i ślimaki ale niestety na dziewięć prób wypadły same zagrody, które już miałam w nadmiarze i dlatego wpakowałam je do pociągu.
    Ts-y w których można wygrać sokoła już stoją na polu w ilości pięciu sztuk, zobaczymy co z nich wyskoczy ;)
    Natomiast zagród, które w dużych ilościach zajmowały mi miejsce w pasku było na razie tyle że przyjechały 74 kibelki. Mam nadzieję że z takiej ilości wypadnie chociaż po jednej kozicy i fabryce grabii :) A jak nie to dalej w podróż pojadą :p

    ...jeszcze niecałe trzy godziny i odkrywamy niespodzianki...:D
     
  11. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Ale dojenie :wuerg: na szczęście tyle mleka nie mam
    w temacie chciałbym ślimoka, ale ni mam, traszka wpadła :sleepy:
     
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ha,zaszalałam i dwa razy kupiłam jeszcze 5 zagród od Nagietka i są ślimaki.Tak więc zaliczone.Mam i lwy i ślimaki.Czeka jeszcze 7 ts.Przeważnie nie jestem taka rozrzutna ale bardzo atrakcyjny pakiet mi dziś dali,długo nie kupowałam fl,więc pewnie dlatego.
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Raz spróbowałam i...kakałko...Szkoda florków.:pZresztą gdzie to wszystko stawiać?Ja mam farmę zaplanowaną,to mi takie tam nie potrzebne.Ale chętnie z gotowców na targu skorzystam...:p
     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Losowość nie zna granic, może to i dobrze bardziej zniechęci to się odechce czegokolwiek kupować i chcieć :sleepy:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    80% z tych nowych zagród,to na jeden raz-do misji...Bez sensu zupełnie...
     
  16. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    nagrody w misjach bardzo mizerne nieadekwatne do tego co chce pazerny Nagniotek szkoda fl
     
    Nutka lubi to.
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jak nagrody w 98% misji...Wiadomo.Lubię sobie kupić na farmie to i owo.Dzięki takim zakupom,gra istnieje.Mnie to nie przeszkadza,że firmy zarabiają.
     
  18. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Hejka wszystkim. Dawno nie byłam na farmie i jak dzika czuję się :D pomocy :D Przyjechał pociąg i gdzie mam szukać tej zagadkowej zagrody? Bo w pasku jej nie ma :p
     
    Azile lubi to.
  19. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Powiedzcie mi moi kochani sąsiedzi,warto zostawić żółte krety na G&T,czy nic nie warte są? A może z powrotem mam je odesłać?
     
    Azile lubi to.
  20. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Poczekaj minimum pół roku, już oni wymyślą do czego będziesz musiała oddać zapas zwierza.