Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    jak patrzę na te mixy to aż zazdroszcze o_O
    ja nie miałam w ogóle szczęścia bo przez całą sobotę i niedziele mnie nie było, wiec pełnia, bb i g&t mnie ominęło, nic nie skorzytalam. Pracuje dziś do 15:30 więc kompletna klapa. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę zajrze do balona, ale to tylko nadzieja :(
     
  2. hedwig149

    hedwig149 Czeladnik forum

    Kupilam turbo mlyn, odswiezylam sie i nie mam dopisanego zakupu, ale pieniazki zabrane. Czy jest jakis problem , czy mam pisac do pomocy ?
     
    gretag lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hedwig149 gdzie sprawdzasz czy abonament na młyn jest aktywny? Sprawdź w swoim herbie nad slotami.

    [​IMG]
     
    gretag lubi to.
  4. hedwig149

    hedwig149 Czeladnik forum

    dziekuje za podpowiedz , chyba mnie cos zacmiloi patrzylam nie tam gdzie trzeba , bardzo dziekuje ! Wszystko jest w porzadku. pozdrawiam !
     
  5. farma-Maria

    farma-Maria Analityk forum

    Piszecie że kombajn nie jest aktywny a ja kupiłam kombajn dzisiaj przed godz. 11.00za floreny ? Czy podwójne PD było od 10.00 bo nie miałam na pasku, dopiero pokazał się po przelogowaniu ?
     
    gretag lubi to.
  6. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    gretag lubi to.
  7. mazowszanka

    mazowszanka Okazjonalny autor

    Też mam taką informację ,że kombajn za pół ceny nie jest aktywny w grze. Przelogowałam się i dalej to samo.

    sprawdziłam zabrało mi 15 florenów za siewnik, więcej nie kupuję

    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji Edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Forum krok po kroku
    Polecam w szczególności: Edycja postów oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 listopada 2017
    gretag lubi to.
  8. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    W sprawie zakupionego kombajnu proszę skontaktować się z >> pomocą techniczną <<
     
  9. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    O zgrozo w Pociągu nie ma już zamaskowanego warsztaciku :( a takie miałam nadzieje :(
     
  10. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Pociąg.. fajnie lubię to... nie patrzyłam co wysyłać pociągiem żeby najtaniej było ale z tego co widzę nie powinno być problemu ze skompletowaniem składu za sianogrosze... poprzednia wersja pociągu z drzewkami gdzie trzeba było wysyłać XL ts'owych drzew delikatnie mnie zirytowała... uratowało mnie tylko to że jestem chomikarą i wszystko kiszę w pasku i nigdy nie pozbywałam się drzewek xl w żaden sposób... mimo wszystko pod koniec eventu zabrakło mi XL...
     
    adikamila, Azile oraz Nutka lubią to.
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    i wszystko jasne ślimak dla wybranych >:(:mad::cry::cry::cry::cry:
     
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Strasznie dużo tych nowości na raz.I z pociągu i od nagietka i z ts.Po co to wszystko?Pytanie oczywiście jest retoryczne,bo każdy wie po co.
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jeżeli dobrze patrzę to z pociągu nie bedzie do wygrania żadna nowa zagroda :eek: To po co wysyłać pociąg hmmmm....?
    Od Nagietka lew i ślimak a z tajemniczych sokół.
     
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z pociągu nowe są kozice i fabryka grabi ( dla jeży).

    Zagroda dla kozic
    [​IMG]
    od 3. poziomu
    1 kozica, 68 PD, i 2 szt. nawozu co 6:30 h
    wartość ze stodoły: 510 SG
    skład paszy: 40 x siano, 20 x koper włoski, 2 x kwiat brzozy
    czas produkcji: 5:30 minut, wartość ze stodoły: 225 SG

    Fabryka grabi
    [​IMG]
    od 3. poziomu
    1 grabie, 240 PD i 4 szt. nawozu co 18:30 h
    wartość produktu ze stodoły: 1188 SG
    wkład: 1 x pasza dla jeży, 2 x jeż
     
  15. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    a ja mam już misje stałe które miały pojawić się z zagrodami i pociągiem tylko misje a co z reszta hm... jutro?
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o kurcze dopiero zauwazyłam, że link kieruje do pociągu z listopada 2016 r. lecę patrzeć jeszcze raz, dzieki za info :)
     
    foczunia84 lubi to.
  17. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Witam w misjach są lwy i ślimaki( w pendolino ich do wygrania nie widzę tak jak w tajemniczych zagrodach również).Więc...
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Więc... są w trzecim mini evencie.
     
    adikamila lubi to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  20. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    tak już widzę przeoczyłem to dzięki:)