Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    8 drzewek... 3 ośmiornice, 3 jabłonie, 2 fosfory i tylko jedno z nich XL... tragedia :p Ale że jest G&T to mnie to tak nie denerwuje :D

    Moim zdaniem powinni połączyć serwery :) Bo bez sensu że tyle ich i na kazdym bieda :D Chociąz w pary czy cuś :D

    Posty na forum łączymy poprzez opcję edytuj.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Forum krok po kroku
    Polecam w szczególności: Edycja postów oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    TL_Mouse
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 października 2017
    Azile lubi to.
  2. Azile

    Azile Komandor forum

    Ja na 15 mrocznych drzewek trafiłam tylko jednego sarkofagowca, liczyłam że skoro są aż 4 mroczne drzewka to lepiej będą wypadać, po takim super wyniku to nawet się nie biorę za stawianie na farmie czy wyspie, szkoda nerwów :/
     
    ~czarodziejka, Majeczka13 oraz bari06 lubią to.
  3. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    U mnie na 10 kupionych mrocznych drzewek tylko 1 nowość Purpurowy wybałusznik , a reszta to 4 fosforyzujace , jabłoń królowej ,2 wierzby ośmiornicze XL . Więcej nie kupuję.
     
    Majeczka13 i Azile lubią to.
  4. kalina-malina

    kalina-malina Aktywny autor

    na 15 drzewek :7 macek, 2 jabłonki , 5 fosforyzujących i 1 wybałusznik :(
     
    Majeczka13, bari06 oraz Azile lubią to.
  5. migra

    migra Okazjonalny autor

    Zgadzam się , niestety ktoś to po prostu przedobrzył, a szkoda....bywało fajnie:oops:
     
  6. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Ja też pasuję z zakupem drzewek, na 15 sztuk 0 nowości. Same podstawy +1 jabłonka XL. Zaszalałam.....
     
    Azile i bari06 lubią to.
  7. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Czyli masz jedną nowość. Gratuluję. :D
     
    kalina-malina lubi to.
  8. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

  9. Irena

    Irena Zaawansowany

    Dziękuję za wskazówkę, pozdrawiam
     
  10. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Kupiłem sobie 25 sadzonek "Duch" no i @%#!!!... bo nie trafiłem Piankowego ducha a niestety bez niego nie ruszę z zadaniami w spółdzielni bo mi wszystko blokuje.Na 25 sadzonek: 11 Jabłek MKR , 5 Fosforów , 5 Macek , 2 Sarkofagi, 1 Wybałusznik , 1 Kaktus..Kto ma Ducha na zbyciu a nie ma Sarkofagowca niech wyśle do mnie Sówkę.Kiedyś się wymienimy.
     
    Azile i bari06 lubią to.
  11. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam ,kupiłam po 10 sztuk nowości iiiii totalna klapa ,żadnej nowości ,to jest coś nie tak z tą losowością ,wyleczona z jakiego kolwiek kupna na długo, pozdrawiam
     
  12. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie niestety z 10 mrocznych drzewek nie wypadła ani jedna nowość.... Dobrze, że chociaż oferty z balonu poprawiły mi humor :D:p
     
    usiamik46, Azile oraz bari06 lubią to.
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    No to nowe owoce beda do kupienia za rokxD.Bezmyslnosc,juz sprzedawalnosc spadla o 90%,jeszcze tak dalej,a nowe owoce i misje beda martwe:p
     
    usiamik46 lubi to.
  14. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Ja trafiłam wszystkie nowości na farmę i baśkę i 3 mroczne. Pierwszy raz od czasu jak kupuję TS-yxDChyba mój serwer oszalałxDxDKupiłam po 5 sadzonek,żeby nie było,że kokosy wydałam
     
    Azile i bari06 lubią to.
  15. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Ja z nowości trafiłam tylko na Bahamie i jedno na mrocznej. Szkoda teraz na 6 sadzonek wszystkie to Jabłoń Mrocznej Królowej :cry:
     
    Azile, 6elka4 oraz bari06 lubią to.
  16. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nadal jestem twarda i nic nie kupiłam, za to do oazy miłości mam wieczną słabość i w sumie dobrze:music:
    [​IMG]
     
  17. mlabuda1

    mlabuda1 Czeladnik forum

    to ja mam farta :D na 10 mrocznych mam sarkofag oko i kaktus:D:D:D:D:D:D
     
    toDzasta, usiamik46 oraz Azile lubią to.
  18. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Ja do tej pory starałam się omijać TS bo nie były dla mnie łaskawe , dzisiaj dałam się skusić , kupiłam 5 na strefę pełni i jak zwykle klapa 3 mroczne 1 fosforyzujące i na otarcie łez sarkofagowiec , więc na jakiś czas znowu jestem wyleczona z ich kupna a najbardziej jest wkurzające , że roślin i owoców z pełni nie można kupić na targu , chyba że się mylę , więc jak mamy dokończyć misje z pełni w spółdzielni:(:oops::sleepy:;)
     
    Azile i Magdam.1__ lubią to.
  19. mieczu

    mieczu Baron forum

    kupiłem w sumie 10 mrocznych sadzonek i nie dostałem żadnego nowego drzewka :(
    wpadły 3 wierzby ośmiornicze, 2 jabłonki mroczne i 5 drzew fosforyzujących ( 4XL i 1XXL)
    tak więc TSy dość średnio, teraz czekam na nagietka i wyprzedaż mrocznych itemów...
     
    Azile lubi to.
  20. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    u mnie każda nowość na 17 sztuk :D po 2 mam sargofagowce i tego purpurowego :)
     
    Azile i usiamik46 lubią to.