Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    I niech na zawsze tam zostanie xD
    Owszem kupię, ale nie tonę :p
     
    MamiKar, AlfaWilk oraz AgiFarm83 lubią to.
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    rragness


    Do poszukiwania sąsiadów zapraszam do działu >>Giełda - ogłoszenia graczy<<. Tam codziennie powstaje nowy wątek z aktualną datą, do którego możesz się dopisać. W tym dziale post usunęłam.
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Event główny mi nie idzie póki co:oops: ale na otarcie łez mam cerbera wow:inlove::D I to bez kupowania wejściówek:D Trafił się za 3 kręceniem - pokazał się i trafiłam xD
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mnie dzisiaj poszło 20 wejściówek, bo coś Cerber nie chciał wpaść ale jak już się trafiły to 2 jeden po drugim.
    Cudne brzydactwo :):inlove: podobno lubił ciasteczka z makiem i miodem:)

    [​IMG]
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jak widać szczęście też parami chodzi:music:;) "Cudne brzydactwo" xDha ha dobrze powiedziane. xD Gratuluję:)
     
    Megan, Nutka, AlfaWilk i dalsza osoba lubią to.
  6. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Gratki tym co wykrecili ja nie trafiłam cerbera troche szkoda
     
  7. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    No i wykręciłem cerbera w 2 próbie. :D
     
  8. Megan

    Megan Komandor forum

    na 51 kręceń nie trafiłam cerbera, chociaż pojawił się 8 razy:(
    za to trafiłam 100% do stodoły i dwa legendarne pegazy, trochę SN, skarpet i SP, żółte ulepszenia warsztatów, kotlarnia, letnie wiązanki, herbatniki świąteczne i inne nagrody (drobnica).
    Przynajmniej szybciej eventówke wysieje:)
     
  9. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Wydawało mi się jak byłam w pracy, że dzisiaj mój zły dzień :(. A tu pierwsze kręcenie kołem za imprezowe ... i cerber :DxDxDxD. Nie pamiętam czy kiedyś miałam takiego farta na kole :music:.
     
  10. Megan

    Megan Komandor forum

    Zużyłam jeszcze 32 imprezówki i mam cerber oraz kolejne 100% do stodoły, teraz to się cieszę, bo jeszcze 150 kręceń zostało, lecz to już niech sobie leży, to co chciałam to mamxD
     
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    A ja upiekłam dwa gołąbki na jednym ogniu zdobyłam tego ognistego feniksa i cerbera.. plus jakieś 34 szt SP.. kilka farmarek trochę zielonych kropelek a co najważniejsze żółtak fabrykę jaj..xDxDW sumie poszło na to 25 szt wejściówek..
    I pnącze zadyndało sobie w chmurkach a te darmozjady tam się będą opalały,,,:p:p
     
  12. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Mam cerbera:

    [​IMG]

    Pnącze już hula :)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    na 4 krecenia wykrecilam mare i cerbera :) jeszcze mi pegaza brakuje
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję sąsiadko:)
    wiesz, że ja nie uruchomiłam pnącza pomimo posiadania w nadmiarze tych legendarnych stworkówxD
    O czym ja myślęo_O:)
     
  15. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Bardzo dziękuję :)
    Prędzej czy później byś sobie przypomniała ;)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    zochaoo - Z Twoim pytaniem zapraszam do działu Pomoc - Pytania ogólne.
    Tutaj post z pytaniem jak i samym cytatem usuwam.
     
  17. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Pierwsze kręcenie i od razu cerber :)
    Super. Pnącze już odpalone.
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Niecierpię tej losowości xD prawie setka wejściówek poszła i pieseła niet....za to komplety pozostałych na dwa pnącza z kawałkiem a potem co?! dwa pod rząd ....echhhh nie mogły wpaść jakoś wcześniej :(
    ale nic to, mam czerwony kurnik hihihi
     
    Nutka i usiamik46 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    smerf41 Twoje pytanie w żaden sposób nie jest związane z tematyką mini-eventów. Twój post usunęłam i zapraszam tutaj: >> Pytania ogólne.
     
  20. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    dziś za pierwszym razem wygrane dwie wejśiówki na koło , wygrałam znowu cerbera już 3 mojego i legendarny pegaz do niego przywitał :p
     
    bari06, Nutka oraz 0olimpia0 lubią to.