Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -baby245-

    -baby245- Wyjątkowy talent

    Ja postawiłam 11 i jutro zobaczę co wyjdzie z tych wykopków, bo jak mówią co się odwlecze to nie uciekniexD:music:
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)
    Czasami coś tam kupię ale nie szaleje z wydawaniem FL na TS-y. Jak już kupuję to pojedynczo. Bardziej na kombajn idą...
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Może to jest Miecio?Tak serdecznie się uśmiecha,szkoda,że kciuków nie może trzymać-ja za wszystkich kupujących TS-y trzymam i życzę wymarzonych zagród
     
  4. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Kombajn mam z misji i słynnych talonów:) i używam tylko w czasie eventów..a tak to od poczatku wszystko ręcznie a mam poziom 90 i na baha 158....
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    cudowny Miecio:D
    uśmiech ma boski:D
     
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Dobry wieczór :)

    Ja zakupiłam 6 szt tak żeby zaryzykować :) Jutro zobaczę co z tego wynikinie


    Posty niezwiązane z tematem usunęłam, pamiętajmy by rozmawiać o zwierzątkach i zagrodach :)
     
  7. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    dobry wieczór:)...dla mnie dobry bo zdobyłam dwie zagrody kogutów tłuką się teraz aż pióra lecą...ponad to największą zagrodę mając 93 poziom to pomarańczowe konie i kozy nic wyżej były jeszcze kolejne żaby, bociany i jeże z nowości (jeszcze chyba z nowości) kupiłam 15 TS. generalnie fajne odkrycia
     
    ijur lubi to.
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    wielkie gratki:D
    super wynik:D
     
  9. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Zachecona wpisami kupilam 8 TS gratulacje szczesliwcom
     
  10. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Gratki wielkie...naprawdę udane TS-y:)
    Pozdrawiam.
     
    _Olenka47 lubi to.
  11. mieczu

    mieczu Baron forum

    no tak, pomarańczami, ale ja pytałem o czerwień i róż...
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2014
  12. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Wielkie gratulacje..a u mnie ani kumkajacych żabek:pani skrzydlatych biocianków:oops:..a koguciki może na trzecim T&G...brak florków. Pozdrawiam serdecznie
     
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    widzę, że wysyp kogucików u niektórych :) Gratulacje :)
     
  14. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    jeśli tylko w następnym GT będą do wymiany owe zwierzątka i ptactwo to możesz się do mnie zgłosić ...będziesz miał i Ty ;) aaa i żabki też wpadły do mnie:D
     
  15. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Nie śmiał był nawet prosić, ale bardzo dziękuję...napiszę sówkę i dodam do znajomych by móc wysyłać Tobie prezenty.

    dobrze napisane..u niektórych..dodam nielicznych..ale zawsze to coś..i ze szczęśliwych ich trafów należy się cieszyć Magiczna

    Nie piszemy postu pod postem.
    Tym razem upominam, następnym nałożę żołtą kartkę.
    MOD_Afrodyta
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 września 2014
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dobrej nocki i kogucików życzę:D
     
  17. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O jej,a cóż to za nowość dojrzewająca 8 godzin i dająca 750 pd:eek:
    I nazywa się "zagroda-zagadka...",a zalicza się do eventu tajemniczy stajennyo_O

    Jakoś link do "zagadki" nie chce mi się otworzyć,tak że nie wiem o co kaman:p
    Czy tak już będzie na stałe,czy to odrębny event?
     
  18. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór, to i ja się pochwalę z kolorowych trafiłam różowe ryby i czerwony chlew a poza tym 2 xkoguty ,2 gołębie, 2 bociany,1 raz jeże no i obrodziły myszy i szopy a i jeszcze 2 zagrody z biżuterią
     
    mieczu lubi to.
  19. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Przepraszam Afrodyta, będę się pilnował.Pozdrawiam.

    W ostatecznym rozrachunku jest dobrze,,pozdrawiam i gratuluję:)

    Po raz kolejny Twoje posty zostają połączone, obiecujesz że będziesz się pilnował a robisz ciągle to samo

    Jeżeli chcesz coś dopisać w Swoim poście to użyj opcji edytuj


    Upominam słownie
    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 września 2014
  20. mieczu

    mieczu Baron forum

    wow, gratuluję, czyli jednak można trafić na róż i czerwień, superrrr ;)