Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kogucik66

    kogucik66 Młodszy ekspert

    Witam a u mnie nędza 2 kupione i anakondy wylosowane szkoda florków:(
     
    Majeczka13 i gretag lubią to.
  2. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    może się skuszę na zagrodę ale u mnie brak szczęścia
     
    Majeczka13 i gretag lubią to.
  3. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Się zdziwiłem, (co się dziwisz?) :)


    [​IMG]
     
  4. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    Co??? Zagroda na bahamę? Czekałam miesiąc i nie dali zagadkowych zagród na normalną farmę? Kiedy w takim razie będą zwykłe zagadkowe zagrody?
     
  5. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski farmery!
    Kupiłam jedną sztukę....
    [​IMG]
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Kupiłam wczoraj 5 zagród i jest żyrafa - stoi dumnie śliczna taka - reszta nędza , ale to nie szkodzi .xD
     
  7. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    Mam piąty lvl na bahamie i dostałam krokodylki, nie wiem czy ty do dobrze :D w każdym razie wciąż nie mam zwykłego drzewka bananów dla jego paszy :D aaa kupię drugą :D
     
  8. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Kupiłam trzy zagródki. Wynik dwie pomarańczowe zagrody dla wielbłądów i zwykłe bikini.:cry:xD Nie kupowałam prawie 2 lata, więc chciałam sprawdzić, czy mój pechowy serwer, targ, baza danych, jak to tam zwał, odczarowały się. Nic z tego, jak widać.-.- Zakładam kłódkę na kasę z florenami. Basta:p
     
  9. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Kupiłam 10 TS. Zawitały dwie żyrafy :p. Cieszę się bo pierwszy raz odkryłam nowość:D. Gram już parę lat dlatego takie zdziwienie. Powodzenia w odkrywaniu nowości życzę wszystkim.
     
  10. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    wywaliłam ponad 9 mln sianogroszy(a kto bogatemu zabroni?)xD:) żeby kupić hodowlane zwierzę(żeby z misji zdobyć brakujące floreny),kupiłam 1 TS........a tu zonk....jezioro flamingów(14 do kolekcji)-.-:sleepy:-.-no nic,poczekam,aż będzie do zdobycia w jakimś evencie,a kasiorę szybko się nazbiera.....gratulację dla dumnych właścicieli zagród dla krokodyli i żyraf....:):):)
     
  11. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja kupiłam 30 i ani żyraf ani krokodyli.>:(:cry:
     
    xBabciaEwa lubi to.
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    kupiłam pakiet, prócz gwarantowanej zagrody nic więcej, na pocieszenie kolorowałam zwierzaki ;)
    ScreenHunter_1451 Sep. 09 20.31.jpg
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wprawdzie żyrafy mi się nie trafiły ale krokodyl,różowe małpy i różowe wielbłądy owszem. W sumie -jest ok
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja kupilam jedna wczoraj ,odkrylam za fl i taaadam zyrafy wyszlyxD:cry::cry:xD:cry::cry:
     
  15. mieczu

    mieczu Baron forum

    ja też kupiłem jedną tajemniczą zagrodę, no i wyszły tygrysy - trzydzieste czwarte na mojej farmie :sleepy:
     
    eliza9070, xBabciaEwa oraz SirMarkIIII lubią to.
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry ;)
    i do mnie zawitały, cała trójca:p
    [​IMG]
     
  17. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    To i ja sie cziesze kupiłam trzy ts i jest [​IMG] dzien dobry
     
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Do mnie wczoraj rodzinka zawitała, a dziś zielonego przywlokły;)
    takim oto sposobem mam wsio co chciałam:p
    [​IMG]
     
  19. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    to i ja się pochwalę na 8 zagród jest długa śliczna szyja
     
  20. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    żyrafy brak ale evencik skończony pnącze odpalone