Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abask

    abask Komandor forum

    Ja składy różne puszczałam ale tiki się nie trafiło. A na GT ( jeśli hurma się nie trafi) się przypomnę :) Dziękuję :)
     
    waderówek lubi to.
  2. ANETA111

    ANETA111 Mieszkaniec forum

    Witam :) bo bardzo fajny event :D
    Na chwilę obecną brakuje mi tylko 4 nowości inne zaś nawet razy 3 , ze zwykły xxl wyszła nawet palma acai i moringa jestem mega zadowolona xD wrzucam tylko po 500
     
    waderówek i kaska860 lubią to.
  3. =Repez-

    =Repez- Generał forum

  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tylko zauważ, że aby zdobyć Tiki trzeba mieć owoce Srebrzystego, a aby zdobyć Srebrzyste trzeba mieć owoce Tiki :p
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo się cieszę, że mogę poznać Twoje stanowisko w sprawie Zagmo, a będę się cieszył jeszcze bardziej, jeżeli Twoja kalkulacja będzie miała odzwierciedlenie w praktyce. Masz również rację, że panika nie jest w tym względzie wskazana, ale na szczęście jej ojawów na forum jeszcze nie dostrzegam.

    Życzę powodzenia.
     
    toDzasta i waderówek lubią to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a z czego by ta panika miala by wynikac?? jest moze z 20 osob na forum zainteresowanych posiadaniem duzej ilosci tych ulepszen,,,3 osoby dyskutuja..reszta milczyxD
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie wiem z czego, ale Zagma o panice wspominała, więc odpowiadam.
     
    toDzasta i waderówek lubią to.
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Witam niedzielnie wszystkich podróżujących oraz współczujących ;)

    Wiem, że kilka osób z niecierpliwością czeka na najnowszą tabelkę, dlatego śpieszę, zaspokoić ciekawość ;)
    Po zebraniu wszystkich wyników z wczoraj i dziś tabelka wygląda następująco:

    [​IMG]

    Powodzenia w dalszych podróżach :)
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) Z samych sandałowców, nawet "puszystych", chleba na dożynkach nie upieczecie;)xD
    Ale fakt! Nowości nowościami, ale sandałowiec XXl to dla mnie gratka. Na razie sztuk 1xD
    I złota obsada się kończy:(
    No i to srebrzyste i tiki jeszcze jako tako punktowane. Reszta na misje i co potem?;)xD
     
  10. zgree

    zgree Forumowy żółtodziób

    dlaczego w expresie nie mozna tez wymieniac drzew z bahamaramy..?
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Te pozostale 17 sie czai, albo na sowach transakcje konczy przeprowadzac :pxD

    Marku, sam pisales, ze znaczace ilosci w obiegu podniosa dol topu. Dla mnie to bylo przesadzone, stad okreslilam to mianem paniki, ktora tez jest okresleniem na wyrost :)

    Sekme, fajna tabelka ;) Zdradzisz ile osob dalo do niej swoje wyniki?
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko,ze ja swojej strategii nie opieram na samych ulepszeniach xxl..mam 169 podstawowych sandalow+ 21 xxl
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. abask

    abask Komandor forum

    Qrczaczki... Trzecia brzoza XXL a miały być tiki No takkkk. To przeca na Baha :)
     
    oset53 lubi to.
  14. Sekme

    Sekme Generał forum


    Bardzo, bardzo mało, więc porównania targów nie będzie, bo nie ma czego porównywać.

    U mnie jeszcze brakuje bukana, srebrzystego, tiki i yangmei... może w końcu przyjadą.
    Sandałowce przyjechały 3, skoro tak niespodziewanie zrobiły taką furorę i wywołały tyle dyskusji... ;)

    Marku, dla mnie nowe XXL nie są żadną rewolucją.
    XXLek mamy jak psów - co i rusz pojawiają się nowe, a stare lądują w pasku.
    Nawet te owoce, które do dziś jako tako jeszcze trzymały cenę na targu, za parę dni (dosłownie, a nie w przenośni) będą kosztowały tyle, co inne. Cenę będą trzymać nowe drzewa, aż BP po raz kolejny nie doładuje rynku i nie wrzuci nam czegoś nowego. Taki jest cykl produktu w tej grze. Żadne nowe drzewka czy inne zagrody, rośliny nie robią rewolucji - zwyczajnie pojawia się nowość, na której najpierw można zarobić, a potem upchnąć w pasku lub puścić na G&T. Mamy to od lat, więc nie widzę powodu się podniecać kolejnym przedmiotem, który za określony czas będzie taki sam, jak inny.

    Rewolucję, ale nie w grze jako całości, a tylko w grze konkretnych graczy, robią różne "jaja", które są wyjątkowymi nagrodami np. za TOPa i które realnie dają temu graczowi kopa np. w zbieraniu PD i pokonywaniu poziomów. Dla innych graczy nie ma to praktycznego znaczenia.

    Teraz co do pierwszego akapitu i tych wszystkich wymienionych TOPów i innych wyścigów.
    Po pierwsze, w tym akurat temacie raczej zgadzam się z myśleniem Norbiego - ten, kto planuje start w tegorocznych Dożynkach już dawno jest przygotowany, więc te śladowe ilości nakładek XXL to w dużej mierze tylko wizualne upiększenie wyspy i nowy "hicior" na G&T ;)

    No i te spektakularne różowe pałeczki, z których mamy te spektakularne 35k TPD.
    Owszem, kosmos i mucha nie siada. Tylko... Po co? ;)

    I z tym "po co" będzie związany punkt "po drugie", który zabieram na kozetkę, bo tu całkiem po uszach dostaniemy. Wyświetli Ci się, że zacytowałam, jak po obiedzie dopiszę... Teraz czekają rzeczy ważniejsze - obiad trzeba ugotować ;)


    Norbi, piękny sad :)
    Nawet nie pytam, ile pracy i czasu włożyłeś, żeby go uzbierać :)

     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nowosci z tsa maja dwie zalety...daja w poczatkowym etapie ich posiadania sporo sg a potem z reguly nadchodzi przelomowy moment w ich istnieniu...czyli gt..trzeba madrze je wymienic na rzeczy (drzewa.zagrody etc) ktore,sa nam potrzebne do rozwoju swojej farmy..oczywiscie ceny musza byc w miare realne bo dane drzewko ma swoje 5 min dosc krotko;)
    a co do sandalow..75% mam dzieki ostatniemu gt,,i pomocy wielu graczy:)
    i nawet mi nie uwierzysz ale takich np pitomb mam tyle w pasku
    [​IMG]
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    na farmie mam 3 bukany magellana i wierzbę - wysłałam może ze 60 ładunków z czego sadzonek na farmę wzięłam około 20 reszta na wyspę i tam z nowości mam oszpilny 3 jujuby 2 i jedno drzewko tiki.
    brakuje yangmei , cisu i drzewa srebrzystego. ale srebrzyste można zdobyć w misji oddając m.in. tiki więc kiedyś go zdobędę.
    akacji XXL urosło chyba z 10 i balsamowców tez tyle.
     
    toDzasta i waderówek lubią to.
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    wiem, to oczywiste, jak się już ciebie ciut poznało;)
    Czuję sie przytłoczona;)xD
    Ale fajnie, że takie przykłady wklejasz. Dobre to na stwierdzenia po co mi to wszystko;)xD
    No bo i racja, no po co?;)xD
    To ja już rozumiem po co ci kilka pirackich papugxD
    Czekam jeszcze na 1 nowość, co nazwy nie spamiętam, no i pomysłowość w pakowaniu mi się kończy.
    Gdyby tak odzyskać to co się nadpłaciło;), bo musiało, to jeszcze kilka wagonów by pojechało:D
     
  18. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    a ja mam juz dosc durianow xxl i balsamowca xxl a na farmie hurmy xxl, uparly sie czy co bo ciagle to samo wychodzi a same zlote wsady w pociagu
     
    Majeczka13 lubi to.
  19. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ciesz się z tego co masz. U mnie brzozy XXL już się nie pokazują a pociąg obdziela mnie oliwkami, wiśniami i daktylowcami XXL. Nowości kilku nie mogę się doczekać. Pozdrawiam optymistycznie :D bo nadzieja jest. Pociąg jeździ.
     
    Nutka i oset53 lubią to.
  20. HULK*67*

    HULK*67* Zaawansowany

    U mnie też podobnie, brak jeszcze 3 drzewek z wyspy. od kilku godzin tylko trafiają się starsze drzewka takie jak ; kiwi,pitomby,mombin,awokado xxl- ki ....
     
    oset53 lubi to.