Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Nadal nie rozumiem,klikam na farmie ,to nie ma,klikam na wyspie ,sa i tak caly czas,przepraszam ,ze pisze bez polskich znakow,ale mam zepsuta klawiature:)
     
  2. HULK*67*

    HULK*67* Zaawansowany

    Asia,to nie jest tak ,że gdy otworzysz pociąg i go wyślesz z farmy to pociąg przywiezie drzewko z farmy.Gdy wsadzisz drzewka do pociągu,to na dole pod pociągiem zaznaczasz wartość ładunku .klikając w 1 z 6 sadzonek. Tu zwróć uwagę na sadzonki. 3 sadzonki z lewej są na farmę i mają po 2 listki,a 3 sadzonki po prawej są na wyspę i maja dużo listków.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
    Nutka i asia1106 lubią to.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    A ja sekwoi XXL i brzozie XXL mówię stop -.- niech jadą na inne farmy , boję się już odkrywać sadzonki , ciągle to samo :sleepy:
     
  4. dosias

    dosias Generał forum

    mam wszystkie nowości oprócz cisu na farmie( nie moge na niego trafic a wysłałam już sporo kursów) oraz nie dostałam żadnej hurmy nawet najzwyklejszej, chciałabym dostac przynajmniej jedną może w koncu się uda
     
    Nutka lubi to.
  5. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    A ja znowu pełno hurmy a wielkie nic z nowości.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko,ze sandalowiec xxl moze byc do zdobycia tylko teraz..a nastepna okazja moze sie pojawic moze za rok...
    w obecnych tsach normalnego drzewka juz nie ma...
    [​IMG]
    a patrzac na FAQ,,to z niego wynika,ze podstawa z tsa,,ulepszenie ekspres
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Dziekuje zalapalam:p
     
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To również jest bardzo prawdopodobne, ale ta ilość, która obecnie znalazła się w obrocie, może i moim zdaniem będzie miała duży wpływ na znaczne zwiększenie minimum w TOP.
     
  9. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien dobry widze ze jak jedno drzewko sie przyklei to juz nie odpusci z farmy 0 nowosci na bahamce brak tiki obsadziłam sie muszkatałowcami sekwojami i sandałami w wersji xxl
     
    oset53 i Nutka lubią to.
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jaka ilosc? Czy ktos w tej edycji jest w stanie zdobyc powiedzmy 100 sandalow XXL? Kazdy z nas ma srednio po kilkanascie sztuk, a zanim wejda w obieg na GT to tez troche wody uplynie.
    Do dozynek zostalo powiedzmy 90 dni i nie panikowalabym, ze te pare XXL zmieni w znaczacy sposob dol topu.

    Cos tam jeszcze wyskrobuje z pociagu, ale bez wiekszego przekonania. Nadal brak magellana, licze na to, ze do konca edycji do mnie przyplynie :p
     
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Witam niedzielnie :)

    Zmieniłam sadzonki na srebro i od razu lepiej :) dostałam 2x wierzbę iwę czy jak jej tam i na Baśce tiki :)
    Więc na farmie brakuje mi tylko cisu, a na Baśce: oszpilny jadalnej i jujuby. No nic walczymy dalej.
     
  12. malutkaa1

    malutkaa1 Czeladnik forum

    Witam jakie drzewka na farmie i wyspie kupujecie do pociągu by wystarczyło na kurs srebrny?
     
    oset53 i Majeczka13 lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zwykle sandalowce moga cos zmienic jesli chodzi o top a ulepszania to tylko lekka kosmetyka wyspy;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2017
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dobry
    Z nowości to póki co mam jujube i yangmei na baśce a cis i bukan na farmie.
    Pociąg jeszcze kursuje i będzie więc może dozbieram resztę :p
     
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Ładna ilość sandałków xxl :)
    Można wiedzieć na ile kursów i jakich głównie?
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Sasiad ..dzis rano z 38 sreberek bylo ich 7:)
    reszty nie liczylem
     
  17. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Mój pociąg ciągle jeździ, ale z nowości nadal brak jujuby, tiki i cisu. Może jeszcze coś dowiezie. Powodzenia wszystkim w odkrywaniu nowości.
     
    Widełki3 i oset53 lubią to.
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobry.
    Pociąg ciągle kursuje, wczoraj kilka fajnych drzewek przywiózł w krótkim czasie a potem znowu
    bananowiec itp. Poluję na muszkatałowiec, no i oczywiście na nowości i jakoś marnie mi idzie.
    Dobrego dnia Wszystkim.
     
  19. abask

    abask Komandor forum

    Rano odkryłam
    2 x balsamowiec XXL
    2 x brzoza XXL
    Nic z tego nie miałam więc jestem zadowolona. :)

    Jeszcze bym chciała drzewko srebrzyste i tiki a także hurma by się przydała :)
     
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mi tiki wyszło z najtańszego wkładu,bo na farmie jakoś kiepsko się obrodziło z najdroższego więc zaczęłam kombinować z tańszym wkładem a jeśli hurmia nie dojedzie do Ciebie to podczas następnego G&T odezwij się do mnie mi to nawet trzy xxl się trafiły a normalne taż mam
     
    abask lubi to.