Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Jak na razie żadnych nowości, same na Baha Balsamowce XXL mam już 4 i 1 Pitomba XXL. Na farmie jeszcze żadne sadzonki nie wystawiłam jak skończę labirynt wtedy wystawie sadzonki,ale nie mam złudzeń,że coś nowego mi się trafi jakoś nie mam szczęścia do nowości :p
     
    nikki2676 i kybek93 lubią to.
  2. oliwiamisztal5670

    oliwiamisztal5670 Młodszy ekspert

    Odebrałam sadzonkę z pociągu ale jej nie mam , pierwszą miałam w drzewkach a tej niema nigdzie ?
     
    kybek93 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź w drzewkach na Bahamie, bo możliwe, że wybrałaś właśnie sadzonkę na wyspę.
     
    kybek93 lubi to.
  4. oliwiamisztal5670

    oliwiamisztal5670 Młodszy ekspert

    Dziękuję pomocy technicznej są bardzo szybcy bo zaraz otrzymałam odpowiedz i faktycznie tam była sadzonka dzięki za podpowiedz:)
     
    kybek93 lubi to.
  5. goskaskubi

    goskaskubi Młodszy ekspert

    Witam,u mnie trafiły się -jujuba,muszkatałowiec,cis,brzoza,wierzba płacząca,poluję na następne :)
     
  6. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Po nocnych odkryciach okazuje się, że na mojej farmie zdecydowanie lepsze są drzewka złote i srebrne :music:. Z brązowych same starocie 8). Cóż, będzie mniej wkładów, ale za to lepsze efekty :p.
     
    bacowa70, Widełki3 oraz kybek93 lubią to.
  7. fietole

    fietole Koneser forum

    Wszystko fajnie z tymi XXL jak np.brzoza ,ale jak schowam do paska to po jabłkach bo nie mam podstaw :cry:
     
    kybek93 lubi to.
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    te drzewka z pociągu się w pasku dzielą na podstawę i ulepszenie (sprawdziłam przed chwilą na brzozie)
     
  9. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. pkp na farmę przywozi ładnie ale na bahę to coś skąpi. trafiło się jedno. no nic próbuję dalej. same złote pcham bo brąz to u mnie wychodził ....brąz;) pozdrawiam i samych nowości
     
  10. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Jeżdżę ( na maksymalnych wkładach) ...i ...jeżdżę i ...końca nie widać
    Jak dotąd brakuje mi 3 drzewek
    - farma -brzoza,bukan Magellana
    i
    -wyspa -muszkatałowiec
    Wyzbywam się wszystkich xl, w zapasie sporo pozostało...
    Jak nie osiągnę celu pójdą w ruch xxl - nie mam wyjścia
    A swoją drogą sporo nowych drzewek mi wpadło jestem :)xD
     
  11. fietole

    fietole Koneser forum

    no to super :D
     
    abc2016 lubi to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Już mi tylko brakuje srebrzystego i oszpilnej.Sporo xxl wpadło.Super event.Można się zbędnych drzewek pozbyć a dostać nowości.
     
    usiamik46, kybek93 oraz Widełki3 lubią to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  14. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    drzewko srebrzyste można zdobyć w misji Król dżungli w spółdzielni ale żeby ukończyć misję musisz mieć drzewko oszpilnej
     
    Nutka lubi to.
  15. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jednak ja czekam aż przyjedzie pociągiem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
    Nutka i kybek93 lubią to.
  16. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A mnie brak 3 Tajemniczych ładunków 2 z wyspy i jeden z bahy. Przyjechały, odebrałam i koniec nie ma nigdzie. Napisałam do Pomocy ale cisza:( Na razie nie wysylam pociągu bo sie boję że znów jak odbiorę to gdzies przepadną...
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Pociąg to jeden z moich ulubionych eventów :) Zawsze dobrze się spisuje, tym razem też nie zawiódł :)

    U mnie dopiero 20-te pendolino wyruszyło w trasę, ale 18 poprzednich dało:
    - nowe: 4 iwy, 1 cis, 1 oszpilna.
    - XXL: 2 sandały, 2 muszkaty, 2 hurmy, 1 brzoza, 1 albicja per., 1 anjou.
    - zwykłe: tylko 3 szt. na wyspie.

    Zadowolona jestem bardzo, bo niektórych drzew z tych TS XXL nie miałam w ogóle, więc para zająców jednym strzałem. Czytałam o kłopotach ze znikającymi podstawami, wiec na razie nie usuwam tych XXL do paska...

    W pasku nic nie ubyło, więc jeżdżę dalej, tylko zastanawiam się nad kategorią biletów... Jakie bilety sprzedajecie?

    Procentowo moje wyniki wyglądają tak:

    [​IMG]

    Wiem, że 18 szt. to zbyt mało, żeby wyciągać jakieś wnioski, więc tylko tak dla zilustrowania zamieszczam, a może u kogoś są podobne wnioski?
    Tzn. jak ktoś ma zapisane wyniki w podziale na te kategorie, to chętnie dorzucę je do tabelki i zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

    Jeśli ktoś jest ciekaw ogólnych statystyk i tego, czy aby na pewno deklaracje BP nt. prawdopodobieństwa są realne (w poprzednich pociągach real nie pokrywał się z deklaracjami), może podesłać wyniki sówką, tylko bardzo proszę w formacie jak niżej, bo padnę, jak będę musiała liczyć każde osobno.


    Farma
    Nowe drzewo: brąz XX / srebro XX / złoto XX
    TS XXL: brąz XX / srebro XX / złoto XX
    Zwykłe XXL: brąz XX / srebro XX / złoto XX


    Wyspa
    Nowe drzewo: brąz XX / srebro XX / złoto XX
    TS XXL: brąz XX / srebro XX / złoto XX
    Zwykłe XXL: brąz XX / srebro XX / złoto XX

    Jeśli się zbierze więcej wyników, można będzie się pobawić w porównywanie "targów", ale to musi być więcej wyników, no i numery targów piszcie :)


    Udanych podróży! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nigdzie nie przepadly. Przeloguj sie, a nastepnie szukaj ich w pasku ze zwyklymi drzewami. Pomaga tez wpisanie w wyszukiwarke slowa: brazowa, zlota lub srebrna w zaleznosci od tego, jaki ladunek wyslalas. Powodzenia :)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Dzisiaj jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z pociągu - przywiózł mi wszystko na co czekałam (oprócz brzozy) i to po kilka tych najważniejszych dla mnie.
    Wysyłałam głównie wsad na złote donice. Srebrnych też kilka było i z nich również niezłe drzewka wyrosły, natomiast u mnie nie sprawdziły się brązowe. U sąsiadów brązowe dały wysokie xxl, a u mnie kakaowce i figowce.

    Wczoraj wieczorem jednak zaczęłam odprawiać pociągi ekspresowe i to dało efekty, rano uśmiech był na mojej twarzy - wysłałam zbędne xl a dostałam cudeńka:):music:
    Powodzenia w odkrywaniu donic :)
    Sekme na jakiej podstawie twierdzisz, że w poprzednich pociągach real nie pokrywał się z deklaracjami?
    Jestem daleka od obrony BP, bo już wiele razy nasze oczekiwania nie zostały spełnione po szumnych zapowiedziach.
    Tutaj jednak nigdzie nie wyczytałam, że coś jest gwarantowane. Nie podano również procentowej wypadalności poszczególnych drzewek.

    Losowość - po prostu losowość i czym więcej losów się wykupi tym efekty są ciekawsze i więcej graczy jest zadowolonych.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
  20. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Ja jak do tej pory nowosci zero.
    Ja niestety zadnych nowosci nie dostalam, same stare. Wysylalam tez zlote, kilka srebrnych i nic. Teraz zaczynam brazowe. Uwazam, ze za duzo tych nowosci w jednym evencie.