Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stefa34

    stefa34 Forumowy żółtodziób

    witam, mam pytanie,czy do pociągu można pakować drzewa z wyspy?bo mnie wyświetlają się tylko drzewa z farmy i nie jestem pewna czy tak ma być, a w poradniku nie znalazłam odpowiedzi.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brakuje 3 drzew : oszpilna , iwa , sekwoja XXL z nowości od Pendolino , reszta już na polach.
    Jadę tylko za max , miałem 2 razy na Baha i raz na Farmie starsze XXL , a tak same nowości.
    Zdobycie wszystkich nowalijek nie powinno stanowić problemu.

    Do tego z darmowych TS-ów z misji wpadła wierzba płacząca , mangrowiec XXL.
    Za ok. 20 FLorków z przyśpieszeń dużo frajdy i zadowolenia.

    Trafione XXL czy to w TS-ie , na kole , od Franka , Nagniota czy z pociągu ZAWSZE są z podstawą.

    Wracam na siatkę , jest średnio w tym segmencie na chwilę obecną.
     
  3. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    Trafiłam kilka muszkatołowców już i sprawdziłam jednego - rozdzielają się na podstawę i ulepszenie:)
     
    krasnoludek10, Nutka oraz akinomrd lubią to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    z baski za 500 mam sandałowca xxl :)
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Pisz do PT ,bo wszyscy piszący mają podstawę :( coś poszło nie tak a szkoda drzewka bo to nowość
     
  6. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Można ładować tylko z farmy.
     
    carlain21 i krasnoludek10 lubią to.
  7. GwiazdaPółnocy

    GwiazdaPółnocy Czeladnik forum

    trochę sadzonek kupiłem
    [​IMG]
    o 21 efekty beda:p:p
     
  8. ramona45

    ramona45 Książę forum

    I wyszło tak ,ze odkryłam kolejnych 5 drzewek i wszystkie bez podstawy ,sprawdzalam te nienajnowsze bo sie bałam ,ze wszystkie mają feler i maja na mojej farmie :( Trzeba jednak do PT sobie skrobnąć :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Pisz bo to ewidentny błąd.Przeloguj się jeszcze i sprawdź
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    A nie sprawdzasz przypadkiem tylko w "Ulepszeniach" ?
     
    krasnoludek10 i Nutka lubią to.
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    Trafiłam na mangrowiec xxl, usunęłam go do paska i rozdzielił się na podstawę i xxl, sprawdż u siebie jeszcze raz.
    Może masz ustawione drzewka na ulepszenia, bo tak miałam na początku i też się wystraszyłam, że nie mam podstawy, lecz w ustawieniu na wszystkie była podstawa i xxl.
     
    ramona45, krasnoludek10 oraz Nutka lubią to.
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Trochę nowości wpadło :) Jak do tej pory jestem zadowolona :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Solidne wyniki , gratki , ile FLorków poszło i czy jesteś bardzo zmęczona :p ?
     
  14. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. wszyscy sie chwalą a u mnie lipa i to nie drzewko. ech znów pod wiatr choć tak nie do końca. jedna nowość jest za najwyższy wsad. ktoś może podliczył czy jakieś drzewka opłaca się kupić w sklepie i na wsad. dzieki i powodzenia w tajemniczych
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    za sianogrosze nie kupisz drzewek nawet na jeden wsad !
     
    ramona45 i krasnoludek10 lubią to.
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    A to widziałeś ?

    [​IMG]

    To taki przykład jak należy wypełniać pociąg :)
    Na te setki drzew, które wraz z ulepszeniami mamy na farmie, wybrano do pięciu slotów właśnie to jedno.
    Po co ?
    Zasłużyć sobie na nasz szacunek, czy chwycić nas za ... nos ?
     
  17. GwiazdaPółnocy

    GwiazdaPółnocy Czeladnik forum

    hmmm
    [​IMG]
     
  18. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    To sie nazywa psychotechnika,nie sadze,abys o tym nie wiedzial,albo znak,ze kiedys beda wielkoludy w pociagu,co dla mnie jest utopia:p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    W końcu mogę zrobić porządki na pasku, o tym marzyłam :D Szkoda tylko ze Bahamy nie mogę uprzątnąć, też tam spory zapas zalega na pasku. Pociąg kursuje i miło mnie zaskakuje :inlove:, dostałam spory zapas akacji XXL ( a nie miałam ani jednej ), sekwoi, balsamowców, sandałowców, muszkatołowców i innych fajnych XXL-ek. No i najważniejsze dostałam też nowości: z farmy cis, wierzba iwa i bukan Magellana a z bahamy drzewo jujuby, drzewo jangmei i oszpilne jadaną. Brakuje mi tylko brzozy, drzewa tiki i drzewa srebrzystego :) Mam nadzieję że jeszcze je zdobędę chociaż już za bardzo nie mam czego wrzucać.
     
    Nutka, jacekf oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    A ja tę psychotechnikę nazywam - szukaniem jelenia :D
     
    toDzasta, widlobrody oraz krasnoludek10 lubią to.