Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _Sabrina

    _Sabrina Młodszy ekspert

    ile wartości trzeba oddać drzewek 2070 >:( na załapanie sie na największą doniczkę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jak to nie ma rewelacji - a drzewko tiki to koza zjadła no chyba, że masz spoooro totemików w zapasie :) warto powalczyć i to mocno moim zdaniem :)

    Ja nowości już od kilku "tajemniczych" nie ogarniam - gdzieś tam w okolicy sandałowca zostałam czy innej hurmy ale o totemowe powalczę (przynajmniej wiem i pamiętam co to ;))
    ...a ktoś wie kiedy pomocnicy za pół ceny? bo mi się kupony pokończyły pomocnicy już dawno.....
     
    gosiagosia60, Nutka oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. GwiazdaPółnocy

    GwiazdaPółnocy Czeladnik forum

    hmmm a przecież to drzewo nie daje totemów tiki tylko totem z drzewa tiki
    a to jest roznica czyli owoce drzewa będą traktowane jako owocexDxD
     
  4. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    A mnie te drzewka kompletnie nie odpowiadają. Cały czas próbuję ułożyć z drzewek tęczę i niestety te drzewka owocują tak dziwnie, że nic mi z tej układanki nie wychodzi. Ale baobaby można do pociągu wsadzić. Niech sobie pozwiedzają świat!xDxDxDxDxDxDxD
     
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    buuuu ale gapa jestem :( a już się łudziłam, że to będzie dooobre drzewko :) czas spać
     
    Nutka i krasnoludek10 lubią to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 23 sierpnia 2017
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry
    Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Kiedyś u nas była taka tabelka z wartościami drzew do pociągu.
    Może ktoś znajdzie, bo ja nie mogę.
    Pewnie pojeżdżę trochę pociągiem, zastanowię się. Ja tych nowości już kompletnie nie ogarniam:oops:
    No cóż, skleroza to jeszcze czy coś gorszego? Może to nadmiar wszystkiego?
     
    krasnoludek10 i tereska1108 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam, tak kiedyś była ale te wartości od tamtej pory sie zmieniły to tabela zbędna tamta, sporo teraz jest nowych drzew których wtedy nie było no i takie co wtedy były do zdobycia w ts a teraz można kupić za sg to też zmieniło ich wartość, ale jak t bywa przy zagrodach, pociąg przyjedzie spojrzy sie na drzewka i wszystko bedzie jasne, byle tylko do pierwszego przyjazdu pociągu, przecież jak przyjeżdza pociąg z zagrodami to też do jego pierwszego przyjazdu nie znamy wartości tak jest i tym razem przy drzewkach
     
    krasnoludek10 i brzustinka lubią to.
  9. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Post nad Twoim postem -norbijas- dał link do tabelki na niemieckim forum- spokojnie można sobie tam wartości posprawdzać- bez znajomości języka- są obrazki:p;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Masa nowości, dwukrotnie zmniejszona wartość drzewek, zablokowane oddawanie drzew z baha...

    Zapowiada się ciekawie...

    Bry :)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chociaz jak sie na spokojnie pomysli to pociag lepszy niz sadzonki;)
    warunek trzeba miec spore zapasy tsow
     
  12. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    eh to w zgaduli jednak nie do końca odgadnęli...;) a już się cieszyłam że wyspę posprzątam:p:oops:xD No to wezmę się za farmę i to porządnie:D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Miało być tak pięknie, a wyszło przeciętnie. Drzewa do pociągu wrzucę na pewno, ale to co w nim jest nie za bardzo mi się podoba. Po co nam tyle nowości, już się nie łapię w tych drzewach... Dobrze chociaż, że nie za kasę. Tylko czy dam radę wysłać wszystkie niepotrzebne ts w podróż i chociaż kilka nowych złapać? Nocne kursy wyczuwam.
     
    krasnoludek10 i Nutka lubią to.
  14. Kiniak89

    Kiniak89 Młodszy ekspert

    A ja mam takie pytanie z innej beczki z racji tego że nie pamietam czy już kiedyś był taki pociąg.
    Czy jeśli wyskoczy mi dajmy na to brzoza xxl, a nie posiadam zwykłej, to będzie ona z podstawą ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Powinna być z podstawą bo stawiasz ją na 4h na polanke i rośnie - bez podstawy nie urośnie - to tak na logike ale logika nie zawsze tu działa :D

    oooo jest kombajn za połowę :)
    ojjjj ...od jutra :(
     
    krasnoludek10 i Nutka lubią to.
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Okropne te wartości :(
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no wlasnie....nie chce mi sie kombinowac zey idelanie pasowalo....posłałam najpierw pierwszy pociąg za 500. Na początek mam zamiar pozbyć się xlek, ktore mi nie są potrzebne :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pendolino się ceni , na początku myślałem o turbo doładowaniu /FLorki/ , ale po ogarnięciu całkiem sporego paska entuzjazm lekko opadł.
    Ewentualnie pod koniec zaszaleję jak dobre drzewa będzie przywoził, obecnie klasycznie /kursy 1h/.
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Pociąg zmienił się na gorsze,wartości koszmarne.Coś tam powysyłam,ale liczyłam na dużo,dużo więcej.
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tak się zajęłam sianiem drobnicy, że o pociągu zapomniałam xD :cry: także godzina w plecy. Wysysłam XL bo mi do niczego nie potrzebne. Sporo mam tsowych wiec wsady robię złote. Potem zobaczę ile czego mam i najwyżej polecę na średnich.
    Wyciągnęłam po 5 sadzonek z misji ciekawe co się wykluje.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2017
    krasnoludek10, toDzasta oraz JohnLock lubią to.