Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Super8) Jak zwykle jest wyprzedaż przepisów jak nie mam florenów wystarczająco dużo-.-xDxD
     
  2. tigre

    tigre Fanatyk forum

    zanim doczytałam odp od Ciebie wywaliłam pytanie - poczyściłam ciastka przelogowałam pozamykałam pootwierałam i się pojawiło ale chyba był poślizg bo wcześniej też tak robiłam i wyprzy niet tylko ta propozycja kupna miejscówki a to chyba razem ruszało
    dzięki :)
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Znowu jakieś dziwne pretensje :p Ja w ogóle nie mam florenów i nie widzę w tym problemuxD
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Już nie żałuję, bo i tak nie ma przepisu na CMJxD
     
  5. -fifonik-

    -fifonik- Zaawansowany

    Często tańszy jest produkt na targu, niż składniki do niego :)
    Szkoda florków na nie, lepiej jajka sobie kupić jak sie jeszcze nie ma wszędzie kompletu.
    W sumie przetwórnie u mnie stoją, jak doszły do 5-tego poziomu.
    Starcza mi przetworów z koła i eventów, czasami coś dokupię.
    Jakiś czas temu jeszcze masowo robiłem czerwony kruszon dla PD na Baha,
    ale jak z pnącza i 3 pól itemów, 2xrazy dziennie zbieranych, wypada ponad 3mln TPD to i przetwarzanie straciło sens.
     
    magdusia668 lubi to.
  6. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    W oczekiwaniu na drzewka postanowiłam pomiksować, ku mojemu zaskoczeniu wyszło lepiej niż w czasie większości BB.
    Na 34 próby:
    [​IMG]
    :music::)
     
    magdusia668, tigre oraz Nutka lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie niestety aż tyle nie wypada - tylko pozazdrościć. Ale skończmy tę dyskusję albo przenieśmy w odpowiednie miejsce, bo tutaj się rozmawia o mini-eventach a nie rzemiośle;)
     
  8. szamti

    szamti Młodszy ekspert

    dlaczego nie ma kerstola ?
     
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Możesz dokładnie napisać o co pytasz? Gdzie nie ma kerstola?
     
  10. szamti

    szamti Młodszy ekspert

    w wyprzedazy
     
  11. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Na to co pojawia się w wyprzedaży nie mamy wpływu.
    Z podobnymi pytaniami na przyszłość zapraszam TUTAJ
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W chwili obecnej pakiet "Złota rączka", o którym mowa w poradniku: Wyprzedaż przepisów dostępny jest wyłącznie u Graczy, którzy nie mają odblokowanych wszystkich 3 zawodów (Piekarnia, Przetwórnia, Kwiaciarnia) czyli tak jak być powinno. Jeśli jest inaczej to zapraszamy do PT ze zgłoszeniem i screenem dołączonym do korespondencji.
     
  13. kropkowaty

    kropkowaty Aktywny autor

    dlaczego nie pokazuje mi sie przepis kerstol do kupienia w tym mini evencie?
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A ja zapomnialam o wyprzedaży 8)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli nie masz wymaganego poziomu w Piekarni czyli 4-go, to przepisu nie możesz kupić. Przepis pojawi się w Galerii handlowej wraz z osiągnięciem wymaganego poziomu.
     
  16. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

  17. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Po czasie ale co by na następny raz było -
    Modka chyba nieco w bład Cie wprowadziła - poczytaj info od Modki Ateny - tu masz odpowiedź na swoje pytanie
     
    Sekme lubi to.
  18. mruczus6

    mruczus6 Forumowy żółtodziób

    a teraz czemu florki do kupienia czy coś będzie ciekawego
     
  19. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    To może być związane z nadchodzącym eventem hodowlanym z niedźwiedziami - może "góra" liczy na to, że ktoś się skusi na pomarańczową zagrodę dla miśków.
     
  20. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest