Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Aga dzięki za kciuki, na pewno były szczerze trzymane ale mój przypadek jest jednak beznadziejny:oops:
    Były przeskoki ale takie słabiutkie:)
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie beznadziejny przypadek, tylko za mało wsadów;) Wiadomo, że z kilku nigdy nie będzie takich przeskoków. Nie ma osoby, która nie miałaby cofek lub ma marne przeskoki. Każdy ma, ja też. Wtop nikt nie umieszcza, bo nie ma się czym chwalić:(
     
  3. Kotek2017

    Kotek2017 Aktywny autor

    witam
    przy okazji bb osiagnolem swój cel - 100 000 000 sg ( z lekkim rozmachem):inlove::inlove:;)
    [​IMG]
     
  4. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien dobry jestem pod wrazeniem no no
     
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jak Ty to robisz????!!!! :):):) Gratki za te wszystkie mixy -kocham kolorowanie i uwielbiam takie wyniki (nawet jak nie są u mnie )
    Ja bym czasem tez tak pomieszała ale mieszanki mi nie idą a szkoda SP by w piach ...no i sianogroszy aż tyle nie mam by z targu do mixów brać (jeszcze ;)) za to fartnie mi się co jakiś czas ze zwykłych :D:D:D
    Kiedyś się pokuszę pewnie na mixy;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2017
  6. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    o_OGratuluję!:) Ja z kolei nie umiem utrzymać kasy powyżej 15 000 000sg. :)Jak już uzbieram to i tak w końcu wydaję, żeby np. uzupełnić szybko różne eventy, gdy potrzebuję sp lub sn. Potem zbieram, zbieram i znów to samo. I tak w kółko. xD
     
    Nutka i tigre lubią to.
  7. Kotek2017

    Kotek2017 Aktywny autor

    tez tak miałem na początku
    niecale 2 miesiące gry i jest
    najlepsze jest to ze na super pasze nawet grosza nie wydalem
    wszystko na mixach
     
    Nutka, SperanzaE oraz magdusia668 lubią to.
  8. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    to BB było zdecydowanie dla mnie, sporo mixów i sporo przeskoków xD i już czekam na następne :p
     
    SperanzaE i tigre lubią to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To gratuluję.
    Moje mixy jak i normalne wsady niestety nie zachwycają.
    W całej mojej karierze oazowej, tylko ze trzy razy spektakularne przeskoki mi się trafiły ( na początku oaz) , a na mixach przeważnie super wtopy
     
    magdusia668 lubi to.
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    dziękuje , ja do niedawna też tylko traciłam ale teraz było inaczej ;)
     
  11. Kotek2017

    Kotek2017 Aktywny autor

    witaski
    pasza z globala przyszla wiec można się pobawić:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

  13. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Nie mogę się wyprzedaży przepisów doszukać za to proponują mi tu zakupienie miejscówki pod zawód i 300 składników.... to jakby nie to- o co chodzi?
    I jeszcze sprzeczność - dla każdego jeden raz a na samym dole że 2 razy ...... to jak to jest w końcu?

    "Dla każdego farmera tylko jeden raz! Pakiet specjalny dla wszystkich pracusiów od piekarza do wytwórcy przetworów! Nie przegap tej jednorazowej okazji i zapewnij sobie następujące korzyści:
    Dodatkowe miejsce pod budowę:
    - jeszcze jedno miejsce pod budowę wybranego budynku pracowniczego
    300 specjalnych składników:
    - pakiet niespodzianka z 300 specjalnymi składnikami, które potrzebujesz do wykonywania swojego zawodu
    Możliwość zakupu istnieje maksymalnie 2 razy!"
     
    nikolcia30 i .Magda60. lubią to.
  14. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    Mnie też to zastanawia zwłaszcza fakt że np jak mam już wszystkie zawody to po co mi miejsce dodatkowe i czy zostanie ono np dopisane skoro mam wszystko a o nowych nic nie wiadomo
     
    tigre lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dopytamy jak to jest z tą wyprzedażą. Jak uzyskamy jakieś informacje to się nimi podzielimy.


    nikolcia30 skoro masz już wszystkie zawody to nie powinno być możliwości zakupu tego pakietu, tak jak jest napisane w poradniku, pakiet dostępny powinien być:

    O to również dopytamy.
     
    nikolcia30 lubi to.
  16. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    no właśnie powinien być niedostępny a jest odwrotnie i to mnie zaintrygowało , bo sugeruje trochę graczom że szykuje się coś nowego i ktoś kto nie dopyta może skusić się na zakup czegoś czego nie dostanie a wiadomo że w taki przypadku kasa przepada może nie duża ale zawsze jakaś
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    nikolcia30 jeśli chodzi o jakieś zakupy to zawsze warto dowiedzieć się przed faktem co dokładnie jest przedmiotem zakupu. A tutaj jasne jest, że skoro mam wszystkie zawody to nie otrzymam nowego placu pod budowę, bo nie ma żadnego dodatkowego. Co nie zmienia oczywiście faktu, że Graczom, którzy mają już wszystkie zawody ten pakiet nie powinien być udostępniony. Ale tak jak wyżej napisałam, zapytanie zostało wysłane i czekamy na odpowiedź.
     
  18. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Dzięki wielkie
    No ja też mam wszystkie zawody - stąd też było moje pytanie w wyroczni bo niby wszystko mam ale placyk jakis jest i kret łepek tam wystawia.... Drogi ten pakiet jakoś nie jest więc Miecio by chętnie jeśli szykuje się nowy zawód ale jeśli to tylko te 300 składników to na nic mi one
    Dajcie znać co i jak :)
     
    Nutka lubi to.
  19. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Raz na wozie,dwa razy pod wozem....
    [​IMG]
     
    leloszek373 i Nutka lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL