Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A ja nie wiem, czy na 50 kibelków z zagrodami i 25 kibelków z warsztatami uzyskanymi z pociągu wynikiem powinny być jedynie dwa wybiegi dla traszek ? Czy tu się komuś coś nie pomerdało ?
     
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    słabo było, w sumie same wsady odkrywałam, nie liczyłam, ile składów poszło
    3 i 3 dało, kilka rusz zagród, perfumerie, młyny i inne dziadostwo, kiepściutko generalnie
    za to miałam wysyp pomarańczowych strzygalni owiec, no i jak większość- skunksów :p
     
  3. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Nie mam traszek, nie mam sejfu.....jednym słowem lipa:(
     
  4. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Mój wynik lepszy - 0 ( słownie: zero) traszek i 0 sejfów. 1 (jedna) różowa zagroda , a reszta? - szkoda wspominać. Cóż - o graczy z ponad 100 lvl-em nie trzeba "dbać", grają nałogowo więc "losowość" można im zminimalizować. Taki już nasz los. Miłych snów wszystkim Farmerom.
     
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Pisząc, że zero nowości - dobrze byłoby dać jakiś odnośnik, na ile wystawionych kibelków.
    Można przypuszczać, że po jednym wystawionym również nic nie wpadło i wówczas stwierdzenie, że "ZERO", jest tak samo prawdziwe.
     
  6. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    odkryłam właśnie resztę tajemniczych ładunków i : perfumeria, królikarnia czerwona, zamaskowany warsztacik, żaglowania (to z tych sejfowych) i 2x skunksy, kameleony pomarańczowe, bobry pomarańczowe, bocian (traszkowe) dużo tego nie było, ale nawet zadowolona jestem, mogło być gorzej :D
     
  7. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Hejka. Pendolino odjechało w siną dal ale zanim odjechało, kilkadziesiąt jak nie więcej zagród różnorakich dostało wilczy bilet i w zamian przywiozło mi dwa sejfy, dwie traszki, bizona i biedronkę, różowe owce, strusie, nie licząc pomarańczowych, czerwonych i żółtych. Dzisiaj w ostatnim kibelku był drugi sejf. Florenów wydanych zero. Raczej się cieszę :D:inlove:
     
  8. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    w sumie na 30/ po 15/ sejf-0, traszki-0.
    Za to miałam wysyp pomarańczowych osłów i zastanawiam się, czy to nie aluzja jakaś...
     
  9. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Jasne - ale ilości zbliżone do Twoich, dlatego porównanie. Nic to - następny Ekspres będzie bardziej przyjazny. Od dawna w nowości zaopatruję się w czasie G&T ( dlatego dostaję nowości, kiedy są już "stare"), bo z TS itp. akcji dostawałam żółcie, pomarańcze, czasem jakaś czerwień ( zapełniam nimi wagony) . Nie kupuję TS, TZ = nie ma motywacji, jeżeli ciągle to samo się otrzymuje. Ale fajnie, że inni mają większe szanse. Miłego dnia.
     
    magdusia668 i juliuszka lubią to.
  10. miszaw

    miszaw Młodszy ekspert

    Na ok 30 zagród 1 sejf i 0 traszek, ale przyjechały 2 róże, kilka czerwieni i sporo pomarańczowych. Także mimo braku traszek wymiana żółtych na inne kolorki należy zapisać na plus:) Traszki postaram się zdobyć na g&t.
     
    Nutka lubi to.
  11. reksiomax

    reksiomax Forumowy żółtodziób

    No to musiałaś mieć jakiś Mega Mega Mega Wsad że dostałaś Bizony.
     
    magdusia668 lubi to.
  12. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie płakusiaj Kochana;).
    Przyjdzie odpowiedni moment to przerzucę przez płot traszki,a po sejf musisz podjechać jakimś wózkiem,bo ciężki straszliwie i sama nie dam rady:D.Trafiło mi się 6 traszek i 4 sejfy to się chętnie z Tobą podzielę :D.
     
    Nutka, magdusia668 oraz ***kacper*** lubią to.
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    A ja dzisiaj padłam. Wystawiłam wszystkie tajemniczości z top 200 i co wyszło: farma drzewka: 4xjarzomb i rokitnik >:( zagrody: pomrarańczowe: krowy i kurnik 8) czerwony chlew, jelonki i żółte krety.
    Drzewka baśka: sandałowiec, akacja, mandarynka XXL, kumkwat XXL, wampe xl.
     
    magdusia668 i usiamik46 lubią to.
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Szkoda, że BB znowu wypada jak mnie nie ma :cry:
    Byłam strategicznie przygotowana na najlepszy moment z zarobkiem na kameleonach :p
    BB weekendowe to już będzie po frytkach, większość skończy event zapewne.
    Jeszcze te wypadające żetony do sklepu kuszą...
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie najpierw wpadły chyba 2 x skunksy, pozniej jakies zolte guano, pozniej nie mialam jak spisywac :p
    ale mam 2x traszki, na sejfy dlugo czekalam, a w sobote po poludniu i niedziele do ok 15 zbytnio nie mialam jak nastawiac pociagow ze wzgledu na słaby zasieg w telefonie i w ogole brak internetu xD, a w poniedzialek w trasie, ale tu już kilka udalo mi sie nastawic i na sam koniec prawie w koncu zdobylam sejfy :D
    gdybym byla w domu to bym wiecej zrobila, a ze bylo inaczej to nie :p
    ale jestem zadowolona bo i rozowa stajnia moja pierwsza mi wpadla (pomimo ze mam neony, to roz dalej cieszy)

    Pozbylam się troche warsztatow, desek i albinosow xD
    ehh te deski, nie mam jak rozbudowac menażerii xD
    moze uda mi sie dzis cos poklonowac

    tsow nie kupowalam, kiedys wpadna krokodyle
     
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dziwne....BB dziś a wyprz SP jutro. Na logikę klonujemy dziś, zabrakło, dokupujemy.
    Pewnie na weekend kolejne BB i do tego celowana wyprzedaż
     
    SARNA i magdusia668 lubią to.
  17. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Szkoda, że w trakcie BB farmarki nie wypadają. Dodatkowa zachęta od BP na kupowanie super paszy. Dylemat dla Farmerów - dodatkowe zwierzątko w trakcie BB czy farmarki. Życzę dobrych decyzji i super przeskoków w Oazie.
     
    kaska860 i magdusia668 lubią to.
  18. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    z moich kibelków oprócz zaskakującego pomarańczowego kurnika -.- dostałam traszki :inlove:
    i gdyby nie te traszki, to pomyślałabym, że to jakiś spóźniony kawał prima-aprilisowy xD
     
    Nutka i magdusia668 lubią to.
  19. rysio

    rysio Ambasador forum

    Czs na podsumowanie pociagu (przed chwila w zlosci odebralem ostatni ladaunek II).
    Na ok 10 wsadow ladunku I mam 2 traszki
    Na ponad 60 (ponad szesdziesiat) wsadow na ldunek II zero sefow. Czy to aby nie przesada???
    Z losowoscia to juz nie ma defacto nic wspolnego skoro dobre 2/3 wynikow to produkty zolte, z pozostalych goruja mlyn i perfumeria
    Jedyny pozytek zamiat dwucyfrowych zasobow zrobily sie jednocyfrowe.
    Tym samym prosze o zielony ekspress moze pozbede sie moich 45 daktylowcow
     
    magdusia668 lubi to.
  20. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    dzisiaj event ... jutro SP ...??? dziwne :wuerg: ... chyba poczekam do piątku na następne BB 8)