Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    wczoraj sejfxD dzis traszka:inlove::inlove::inlove: i jest ok:D:D:D:D:D
     
  2. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Jak na razie z 2 tajemniczości wypadł czerwony chlew i czerwone pandy, reszta czeka i za pewne postawie je po ewencie.
    Tytany postawie za chwilę i później dam znać co wyszło ;)
     
    seler70 lubi to.
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Misjowe tajemniczości niestety nie dały krokodylka :oops:. A mój Miecio wygrał i postawiłam 2 kolejne kibelki :cry::cry::cry:. Czasami bardzo nie lubię swoich słabości -.-. Traszki nadal nie mam, za to jeden sejf nabiera sił w pasku ;)xD.
     
  4. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Cześć,
    Traszki brak jak na razie, za to wpadły skunksy, łabędzie i czerwona stajnia, reszta (a było tego sporo) pojedzie pociągiem z reklamacją.
    Pasek się czyści więc co by nie wpadło będzie dobre :)
    Powodzenia wszystkim kolejarzom :p
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    po nocnych odkryciach TS :inlove::inlove:

    [​IMG]
    express dalej kursuje ;):)
     
  6. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Hejcia :D
    Na razie efekty wyglądają tak:
    [​IMG]
    [​IMG]
    26 kibelków jeszcze czeka w pasku, a ładunki nadal się robią. :)
     
  7. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Witam wszystkich w piękny, niedzielny poranek:) Pierwszy raz jestem zadowolona z TS-ów, kupilam tylko 5 zagród z wielkim oporem, bo obiecalam sobie przy poprzednim razie że więcej nie kupię ( totalna porażka), no i bach... krokodylki:D. Natomiast pendolino dał mi w pierwszych dwóch jazdach i traszki i sejfy. I to tyle dobrego, a nie, jeszcze skunksy, różowe kozy i chlew. Poza tym same żółte bobry , kameleony i pomarańczowe kurniki jeżdżą , przyjadą, odsyłam i tak w kółko. Alem mój Miecio jest zadowolony, ma to co chciał:D:D
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    grateczki :):),piekny wynik :D

    u mnie jeszcze były różowe konie,i teraz sie zastanawiam czy nie zdobyc jakiego jeszcze sejfu bo mam 1 szt 8)
     
  9. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    gratuluje !
    wychodzi na to ze wczoraj byl moj szczesliwy dzien ( rozowe myszy, mlyn, zamaskowany warsztacik, traszki ) - dzis juz lipa (czerwona owczarnia, pomaranczowe kameloeony) - wiec ladunki zostana poki co nierozpakowane w pasku i wystawie jutro :p

    a z ts-a na baha wyszla zolta tkalnia dywanow :p wiec juz sobie podaruje i niewydam na wiecej , nie to nie :p
     
  10. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    U mnie też były różowe tylko, że strusie, owce, króliki, osły i indyki :)
    Trzymam kciuki za sejf. :D
     
    ross2, Nutka, seler70 i dalsza osoba lubią to.
  11. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    Witam, mój plan wykonany,czyli traszki i sejf są :D, ale pociąg wciąż kursuje a może coś ciekawego jeszcze przywiezie:)
     
    ross2, Nutka, -niki66- i dalsza osoba lubią to.
  12. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ale wam fajnie, mnie ani traszki ani sejfy nie kochają :cry: ciągle tylko osły pomarańczowe, bobry pomarańczowe, kameleony pomarańczowe :mad:co je wsadzę do pociągu to wracająxD jak bumerang
     
    agni33, Nutka oraz Majeczka13 lubią to.
  13. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie też totalna porażka. Najlepszy po nocy był dziś - uwaga - żółty kurnik. Ja również dziękuję BP. Evencik super nowości 0. :cry::cry::cry:
     
    visa77 lubi to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze nie wiem. Póki co 35 tajemniczych ładunków w pasku,pociąg jeździ a na polach to niebieskie paskudztwo rośnie..
     
    Nutka lubi to.
  15. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    na 3 tajemnicze na baha, jedne krokodylki, hipcie, i zagroda dla pand pomarańczowa :) zacnie! :D u mnie też pociąg jeździ jak szalony, dzisiaj trafiły się kolejne traszki i kilka czerwoności, :)
     
    Anhedrea i Nutka lubią to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja odkryłam tajemniczości i patrzę a tu kameleony. tak się ucieszyłam... po chwili przypomniało mi się że miały być traszki nie kameleony -.-
     
    -maciejka-, Nutka oraz ania5757 lubią to.
  17. -gottin-

    -gottin- Młodszy ekspert


    To masz fart GRATULUJE !! :D u mnie słabo same reklamacje :wuerg: tyle ze pasek wyczyściłam. Do wieczora jest trochę czasu mam nadzieję ze choc jedna taszka wpadni:cry:
     
    Nutka, KrysQ, -niki66- i dalsza osoba lubią to.
  18. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Wątpię, że na niecałe 200 kibelków to jest fart. xD
     
  19. KrysQ

    KrysQ Aktywny autor

    A u mnie tylko 2 sejfy, traszek brak. Ale ciuchcia jeździ dalej.
     
    AlfaWilk lubi to.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie ani traszek , ani sejfu , jakiś wybrakowany ten mój pociąg czy cuś . :p
    Ale pcham go dalej , może coś się poprawi . xD