Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kto ma moje krokodylki?Zrobilam zadanie w s-pni z nimi i...Hipcie xD Troche dlugo dochodza te tajemnicze...Nastepny za 17 min.
     
  2. .gizmooo.

    .gizmooo. Czeladnik forum

    A ja się dobrze bawię. Mam kolekcję żółtych zagród i trochę pomarańczowych, pociąg kursuje. Traszki już wpadły, teraz poluję na sejf :)
     
    słowik10470, agni33 oraz MaraAcoma lubią to.
  3. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Podaj przepis na traszki :)
     
    słowik10470 i gocha0201 lubią to.
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zrobiłem mały wyjątek sianiowy /sic!/ i wystawiłam ok. 20 kibli traszkowych , sejfy jeszcze czekają w blokach.
    3 razy bingo + 3 rusze /ul , indor , koza/ , biedra , dominowały strusie w pomarańczach i czerwieni.
    Zadowolony.
    Zasięgnąłem informacji u specjalistki w sprawach Pendolino /Ty wiesz;)/ i są wnioski.
    Skrypty raczej nie zostały zaktualizowane i trafienie wrony , gacka , psa , kota , żaby czy innego pawia w ruszu jest niemożliwe.
    Jak ktoś otrzyma taki wynalazek z pociągu chętnie sprostuję info.
    TS-a z krokodylem zgarnąłem z misji i niebawem wystawię 3 sztuczki , za FLorki nie nabywam.
     
  5. jagodakorneliapola

    jagodakorneliapola Czeladnik forum

    za ile musze zaladowac pociag bo za 100 i nie idze nic zrobic
     
    leloszek373 i słowik10470 lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Za tyle ile pisze na ładunku 625
     
    słowik10470 lubi to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    wiechuha - Jeden Twój post usunęłam, ponieważ zawierał sam cytat.
    Nie pisz również post pod postem.

    Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    słowik10470 lubi to.
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jest ryzyko, jest zabawa;)
    [​IMG]
     
  9. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam . u mnie pendolinko przywiozło 3 traszki ale sejf jest na razie za ciężki bo zero. wyzbywam się żółci i dalej niech kursuje a nuż podstawią towarowy i sejfik dla mnie się załaduje. pozdrawiam i życzę różności - tfffu różowości ;) oraz traszek w sejfach. ci marudzińscy powinni chyba zażyć spaceru bo coś im się ....:p
     
  10. rysio

    rysio Ambasador forum

    Jeli o mnie chodzi to niszczarka zagrod moze trwac jeszcze dobre 100 h, tyle badziewia (i wielokrotnosci). A potem prosze to samo tylko na drzewa i to min 250h
     
    słowik10470 i amber♥ lubią to.
  11. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    To już chyba zemsta że marudzę odkryłam żółtą fabrykę jaj ,co jej nigdy nie używam :mad:
     
    kabokazekana i amber♥ lubią to.
  12. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    No, mogę już zrobić bilans pociągowy. Na ok 70 puszczonych ładunków, cały pasek wyczyszczony do zera, zdobyte 5 różowych ulepszeń zagród oraz traszki i fabryka sejfów. Coś czuję, ze będzie na to popyt na następnym g&t lub na jeszcze kolejnym. W każdym razie ja się już najeździłam
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Nie wiem ile razy jechałam - ale dużo :D
    Zdobyłam tylko 1 zagrodę dla traszek , 1 sejf , biedronki i róż bobry ..reszta to przeważnie żółte i pomarańczowe ..teraz odkryłam ładunek a tam pszczelarnia pom ...no to ją za pół godz. odeślę bo pendolino zajęty ..:):):) Z misji wyszedł mi biały robal reszta też może być bo ++ raczej nimi nie gardzę ..po wystawieniu wyspa promienieje :D a drogie to w sklepie, więc darmowe nie zawadzają ..:)Krokodyli brak ..
    Zyczę fajnych zagród i warsztatów ..:)
     
  14. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    wow, w końcu coś fajnego! różowe strusie, będą do kolekcji,resztę wolę przemilczeć, ale jeszcze walczę, liczę na chociaż jedną traszke
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam sejf-nie wiem,po co ale mam :p
     
  16. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Jaki sejf , jakie traszki o czym wy w ogóle mówicie- piszecie :) :) :) hahhaa u mnie wszystko co przyjedzie wraca do pociągu wrrrr :)
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak narazie to mam biedronki,skunksy i jakieś żółcienie. Na polach jeszcze terror badyle rosną do
    psiego więc nie mam gdzie stawiać zdobyczy i siedzą w pasku.Ponieważ nie mam zbyt dużo zagród w pasku
    Więc wysyłam krypty żółte, wytwórnie jaj i coś tam dorzucam.
    Nowości życzę.
     
    leloszek373 i Mariolka7214 lubią to.
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na te myliony coś je na kupie do eventu zarobiła xDxD
    U mnie pociąg śmiga, ładunki czekają na miejsce na polu, część postawiłam, nowości są: 1x traszki i 3 sejfy, z majtkowych były strusie, bobery, króliki i osioły, nie jest źle ;)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Malo zarobilam,bo mi sie po 2 dniach znudzilo :D W moim 3-letnim,farmerskim zyciu,jeszcze nigdy mi nic rozowego nie przyjechalo -.-
     
  20. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    e no fajne masz gaciowki :)
    ja rozpakowalam 4 i znow radocha - mlyn
    nawet nie wiedzialam ze jest taka fabryczka :D
    jakos mi umknelo na targu