Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    nie kupuję TSów, szkoda mi kasy 8)
     
    0olimpia0, ijur oraz Mojabonanza lubią to.
  2. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Prawie 96 poziom , kupiłam na próbę 1 szt odkryłam za fl i pomarańczowe strusie, jetem w 7 niebie :) różowe schowam do paska i postawię pomarańczowe.
     
    0olimpia0, ijur oraz zielonygroszek83 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem jest i to jak najbardziej ;)
    Ale w razie jakiegoś sporu w doktrynie to chyba wiesz, kto dostanie ścierką po karku...?
    Naprawdę nie wiesz...? No przecież ja, zawsze tak jest xD

    Więc w temacie: zgodnie z sugestiami (jak zwykle niezbyt jasnymi) zawartymi w naszym OO, powinnam mieć zerowe szanse na cokolwiek ciekawego w tej loterii.
    A gdybym tak kupiła skromny tysiączek tych losów...?
    A, już wiem, ten tysiączek (przyspieszony rzecz jasna) zrównoważyłby idealnie mój brak innych osiągnięć xD
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    grateczki farciaro:D
     
    -mala159- lubi to.
  5. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ja przyszedłem się pomasochizować:p informacjami o TS...bo nigdy ich nie kupuję, brak florków jak zawsze
     
  6. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    heh ja czekam na zagrode dla mrówek :p jak zrobia zaczne kupowac hihi :p ostatnio zaszalalam z sadzonkami wiec tez moje konto swieci pustkami :p
     
  7. rafsta33

    rafsta33 Okazjonalny autor

    Kupiłem 5 TS (jak nic nie wyjdzie z nowości to ostatni raz). Ale odkryje rano:) gratki dla wszystkich zadowolonych z TS:)
     
    ijur lubi to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ty weź na mrówki zbieraj 8) Mrówki kupię 8)
     
    ijur lubi to.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Ewus dzisiaj mam farta ,zobaczymy jutro co wyrosnie z 3 TS 8)
     
  10. 11eveline

    11eveline Książę forum

    A ja ostatnio trafiłam same zagrody z warsztaciku - i oczywiście te niepotrzebne albo bobry. Tak więc florków nie wydaje, bo mam ich bardzo mało.Wolę zostawić na pomocników.
     
  11. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Wielkie gratulacje...jeżyki, żabki...no i te kogutki:)
     
  12. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    zzizzie gdzieś czytałem że dopiero juto masz komentować na bieżąco wyniki TSów u graczy xDxD
    Normalnie uwielbiam Twoje wpisy (wróć Pani wpisy - chyba że wypijemy brudzia ) rozwala Mnie jak Pani dodaje post a 99% graczy w danej chwili by Panią udusiło xDxDxD
     
    0olimpia0 i gosiagosia60 lubią to.
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Kupiłam tylko 1 TS. tak na próbę :)
    Brakuje mi tylko żab i koguta.
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, będą mrówki...?
    Wow, mrówki też oczywiście kupię... a ta dżdżownica z wiaderka to kiedy wejdzie do gry...? 8)


    Dziękuję za wyrazy uznania - oczywiście mam świadomość, że niecnie dyskontuję fakt przebywania w wirtualnym świecie ;)
    Miałam komentować jutro, bo ten event jako taki tak dalece mnie nie dotyczy, że przeoczyłam najważniejszą info o terminie jego rozpoczęcia - myślałam, że dopiero jutro będzie co komentować xD

    EDIT: brudzia...? Natychmiast :D
    Gdzie jesteś mniej więcej...?
    Aha, uprzedzam że mam kołnierzyk ortopedyczny i słabo mi się głowa przechyla do tyłu 8)
     
    0olimpia0 i gosiagosia60 lubią to.
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    całym sercem życzę tych najbardziej wymarzonych:D
     
  16. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    xDxDxDxDxDxD wiesz Ja też myślałem że dopiero od jutra ten ME bo nazwa się zmieniła a cholipcia nie pamiętam na jaką (chyba coś z świtemxD)a gdzie dopiero o czasie trwania guana pamietać :eek:
    Pragnącym zdobyć " MIECIA" życzę z całego serca aby sie trafił - piszę szczerze
     
  17. mieczu

    mieczu Baron forum

    mam pytanie do zorientowanych: czy rzeczywiście można ustrzelić w tym evencie jakieś czerwone lub różowe ulepszenia zagród lub warsztatów?? no bo w ogłoszeniach jest napisane, że niby tak, ale jakoś nikt się nie chwali na razie, że mu się udało... czyżby trzeba było kupić setki zagród, że aż tak rzadko wypadają? ...ja zaszalałem i kupiłem właśnie 15 zagród, zobaczymy co się jutro wydarzy :p
     
  18. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ja nie gram za realna kasę, ostatnio kino nie działa...nie mam tyle florków..czasem tylko jakieś TS drzewko uda mi się zakupic...zatem powodzenia i trzymam kciuki za ta wymarzana zagroda dla Ciebie.
     
  19. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    ja to mam ten event spokojnie zaliczony , zanim sie jeszcze rozpoczal. mam tylko 38 fl. na koncie i nie bede tego wydawal. zycze powodzenia innym.
     
  20. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Niektórzy chwalili się się pomarańczami:)zatem to prawda,że kolorki sa możliwe. pozdrawiam