Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Wykonajcie standardowe czynności - czyszczenie ciasteczek, przelogowanie, w ostateczności proszę pisac do PT - sprawdzą konto.
    Itemy są do zdobycia w nadchodzących eventach
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wielka-wyprzedaż-rzędów-chmur.37082/#post-1436050
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Fani się znajdą ;) , w sumie jakby zaprojektować flagę Farmeramy to byłaby różowo - różowa z czymś różowym w środku.
    Żeby nie było , że offtopuję /modne słowo ostatnio/ to płatne pnącza /za SG/ jak najbardziej.
     
  3. gadek

    gadek Fanatyk forum

  4. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Ja w temacie megaPDx2,poniewaz brak info.Czy jak zrobie dwa zakupy florkow to bedzie +200% ?.Bo raz jest tak ainnym razem inaczej.Musze kupic i tak florki,to lepiej to zrobic teraz.Czy tylko przy zakupie florkow,czy innych rzeczy tez.?Wiosennego sloneczka wszystkim.
     
  5. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Ale to jest event 2x pd ze zbioru z pól
    Za zakup FL nic nie będzie

    gadek

    w tym evencie jest już jeden item na te pnącze
     
  6. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Razy 2 to chyba to samo co +100%??
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Tak wiem to od pojawienia się poradnika do eventu8)

    Moje posty były spowodowane tym,co inni napisali na temat kupna itemu,którego się nie kupuje;)
    To jest całkiem inny event,przy tym nie trzeba kupować fl,by mieć podwojone pd z pól.
     
    leloszek373 i Nutka lubią to.
  8. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Czyli kupno czegokolwiek w czasie megaPD nic nam nie daje dodatkowego??
     
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    leloszek373 i Nutka lubią to.
  10. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    gadek lubi to.
  11. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    aisunell Dobrze, że tak bardzo pięknie dziękujesz gadek ale bardzo proszę nie pisz dużymi literami zgodnie z punktem 2.3 Regulaminu forum
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ciekawe kto wpadł na genialny pomysł , aby możliwość zakupu kombajnu za pół ceny była dostępna w przeddzień zakończenia ewentu :wuerg: Nie można było tego wprowadzić na początku ewentu -.-.
     
  13. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    na dobranoc :p[​IMG]
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bo to jest sprytny chwyt aby go więcej kupić tak aby na kolejny starczyło który zbliża sie wielkimi krokami zaraz po tym :)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oho, wyprzedaż itemów.
    Krok w kierunku likwidacji G&T...?
     
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Pewnie krucho z finansami :p w BP, święta za pasem i jak tu świętować bez premii ;)
    Na szczęście nic mi nie straszy na pnączach szarością, więc to nie dla mnie, ale jak ktoś ma braki to jest okazja, ceny nawet przystępne.... ciekawe, jak będzie z kwiatkami i ptaszkami?
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, na te kwiatki, ptaszki czy inne zamki to by znacznie więcej ludzi zwabili ;)
    Skądinąd już sobie wyobrażam oburzenie... ale oburzenie jest zawsze tak czy tak, pewnie przywykli 8)xD
    Szkoda, że jeszcze tego kasztanowego farmera nie sprzedają ;)
     
  18. robaczek1234

    robaczek1234 Okazjonalny autor

    Jak mnie pamięć nie myli to wyprzedaż kwiatków była rok temu przy okazji zmiany właściciela. Nie skorzystałam i pnącze cały czas szare.ale to modny kolor więc zbytnio się nie przejmuję
     
  19. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Tak, były kwiatki, ale pamiętam te zaporowe ceny.....ciekawe, jaka była ich sprzedaż? Akurat te rzędy kwiatowe i ptaszkowe są bardzo wartościowe, gdyby cena wtedy była niższa, wiecej pewnie by sprzedali...
    A kasztanowy farmer jest teoretycznie do wymiany na G&T, ale pewnie tylko teoretycznie, bo kto przy zdrowych zmysłach z niego zrezygnuje, a duplikatu nie było....
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ...raczej wynik oberwacji ostatnich GT,,,,